Bezva tip na dobrý oběd, večeři

Nevíte, co si uvařit k obědu, večeři? Mám pro vás super tip!

V rodinách, kde se denně vaří může být problém s inspirací, co si dobrého uvařit k obědu či večeři. Já vám dám fakt bezva tip! Kupte si amway špagety vyrobené z kvalitní tvrdé pšenice za 390 Kč (4 x 1kg). Amway špagety samozřejmě neobsahují vejce!  Dále si kupte amway omáčku na těstoviny s rajčaty a bazalkou za neuvěřitelných 410 Kč (4 x 350 g). Omáčka samozřejmě obsahuje  olivový olej, kyselinu olejovou, polyfenoly a vitamin E. Pokud máte rádi olivový olej, tak si kupte Amway Extra panenský olivový olej za fakt suprovou cenu 885 Kč (2 x 750 ml). Tento olej je samozřejmě vyroben z ručně sklizených oliv.

Špagety si uvařte a zalejte chutnou amway omáčkou na těstoviny. Je to fakt super požužňáníčko, za údajně za velice nízkou cenu 😀

Dobrou chuť, Amwayáci 😀

Bezva tip na dobrý oběd, večeři

Může vás také zajímat:

77 komentářů u “Bezva tip na dobrý oběd, večeři

 1. Ty vole si děláš prdel ne? =O
  Špagety koupím za 10 korun půl kila, amway je má za 365 Kč čtyři kila? =O Amwayáci opravdu nejsou normální !

 2. Ahoj socko Bestmenova 🙂
  To víš, pro nás „boháče“ zas není 38.- Kč za půlkilový balík labužnických špaget nejvyšší možné kvality, která se dá vyrobit, zase takové jmění. Vezmeme-li v úvahu, že tuctové špagety stojí 20.- Kč a jen skutečný odpad méně. I pan mistr kuchař Pohlreich několkrát prohlásil, že špagety pod 100.- za kilo jsou šmejd. A to nám je ještě vozí domu kurýr zcela zdarma. Ale proti gustu žádný dyšputát 🙂 Každému, kdo na co má. Třeba rohlík se sýrem, místo řízku, že? 🙂 Ale jinak docela dobrá provokace 🙂 To ti jde dobře. Už cítíš úpadek v diskusích co? :-)Magore 🙂

 3. Myslím, že za takové ceny nenakupuje ani hlavní kuchař restaurace U Malířů… :mrgreen:
  Mimochodem průměrný amwayák by musel hodně šetřit nebo si odpustit několik nákupů amway zboží, aby tam mohl vyrazit na večeři… 😉

 4. lukas: skutecne existujou amwey spagety, i zminena omacka na testoviny!

  __-Ek-__: nedelam si prdel, to jsou ceny z webu amway 😯

  hraesvelgr: amwejak „acz“ tvrdi, ze ja jsem socka, ale ja mam takovej pocit, ze je to presne naopak 😉

  acz: ja vim, ten kdo neni v sekte amwey, tak je socka :grin:. Já spíš čekal, že budeš argumentovat s koncentrátem :mrgreen:

  Jinak „acz“ je tohle individuum https://czblog.cz/amwayak-nemam-rad-normalnost-desi-me/

 5. Ahoj. To je fakticky hustota ty „Amwayácký sračky“. Stáhnul jsem si úplně všechno a je to fakt humus 😆

 6. Tak nevím, tady asi někdo nemá všech 5 pohromadě. 🙂

  Tak podle místních „ekonomů“, „byznysmenů“, „finančních poradců“ socka není ten, kdo si kupuje největší „špagetový“ šmejd, jaký se dá kopit a který se jen špagetami nazývá, ale rozhodně není, půl kila za 10 Kč, ale ten, kdo má rád špičkovou kvalitu a platí za půl kila STRAŠNÝCH 38Kč. 🙂 Socka není ten, kdo nedokáže rozlišit motorový olej od prvotřídního singl olivového oleje nejčistší kvality a chuti a do salátů si leje Vegetol z řepky, co zbude po rafinaci na biopalivo, ale ten, kdo si tento luxusní olivový olej, vyráběný speciálně na zakázku pro nejnáročnější klientelu dává do svých oblíbených pokrmů. Socka není ten, kdo uvedené pokrmy nikdy neokusil, přestože je klidně hodnotí jako humus, především proto, že na ně prostě nemá, ale ten, kdo jejich mimořádnou kvalitu dobře zná a neváhá za ni vydávat odpovídající peníze. 🙂 Já myslím, že obrázek o tom, kdo to má v hlavě v pořádku si udělá každý chytrý člověk velmi rychle.

  Pohlreich takové lidi, jako jste vy, odchované na vlašáku a sejru s rohlíkem považuje za barbary. Lidi, jako vy jsou přímo zodpovědní za zoufalý stav české gastronomie. Necháte si na talíř naložit cokoliv, hlavně když to bude pod 60.-, ale socky jsou podle vás Ti, kteří klidně platí za mimořádnou kvalitu.

  Prejšpagety s kečupem je pro vás sváteční hostina, ne? 🙂

  Ne, amwayjáci skutečně nejsou normální podle vašich měřítek průměrnosti. A víte co, je nám to naprosto jedno 🙂 My Vaše názory ke svým životům nepotřebujeme. A jsme na to patřičně hrdí 🙂

  Jakto, že jsi zveřejnil můj příspěvek? Jsem přece zablokován a navíc píšu z proxyserveru, takže porušuji nejméně DVĚ TVÁ DOKONALÁ A VELMI MORÁLNÍ PRAVIDLA. Ty to kazíš, doktore.

  A jen tak mezi řádky, vytípnutím informací z Amway v původním stavu porušuješ autorská práva. Moralisto podnikateli 🙂

  A ještě dronost k cenám. My, amwayjáci, nakupujeme tyhle drobnosti, které zde předkládáš za ceny o 30% nižší. Za velkoobchodní ceny. A jsme na to hrdí. Nás prostě kvalita velmi zajímá, jsme rádi, že máme za velmi nízké ceny to nejlepší dostupné. Co chcete vy tady, to dáváte najevo dost jasně 🙂 Tak dobrou chuť.

 7. Zdárek! Jako kdybych viděla amvejáka, jak papá ty amway špagetky, potom si talíř umyje amway saponátem, večer si pak vyčistí zuby amway zubní pastou a je spokojený 😆

  Já se fakticky bavim, jak někdo může být tak naivní 🙂

 8. acz:
  K tomu můžu napsat pouze to, co jsem uvedl výše:
  Za takové ceny často nenakupují ani šéfkufaři restaurací, kam se průměrný amwayák v životě nedostane, protože na to zkrátka nemá. :mrgreen:

  Mimochodem, když jsme u té zkušenosti, kolik jsi vyzkoušel druhů olivového oleje??

 9. hraesvelgr:

  Ty jsi takový místní extražvanil, tak nám pověz, které parametry definují EP olivový olej do extra třídy a které z něj dělají naprostou špičku? Povídej.

  P.S.. Pohlreich nedávno řekl přímo na kameru, že běžně používá ve své restauraci Olivový olej za 600.-/litr. Jestli pak víš, jaký? Ježíš, já blbec se zapoměl zeptat, jestli víš, kdo je to Pohlreich?

  Tzv. „labužnické těstoviny“ patří mezi to nejlepší, co se v oblasti těstovin u nás dá koupit. Buďte si jistí, že to, co u nás prodávají v supermárketech jako špagety by v Itálii nedali ani prasatům. Každý kuchař, který uznává a dobře zná Italskou kuchyni, to samozřejmě potvrdí. Kilo špičkových špaget, vyrobených technologií „trafilatura al bronzo“, která je jako jediná v Itálii považována za výrobu Pravých italských těstovin (jestli pak víš, jaká to je), v ČR pod 100.-/kilo nekoupíš ani ve velkoobchodě s kulinářskými a labužnickými potravinami. Tys nikdy nic takového v hubě neměl, tak si tam vkládáš alespoň ten hnůj, který tady s gustem všude okolo prskáš jako metačka na poli.

  Skočte si na hambáč k Vietnamcům, to Vám tak odpovídá. Když se naprostý diletanti vyjadřují k vaření, vždycky je z toho podobný článek, jako je tento. Babica je proti Vám „pan kuchař“.

 10. Renča:
  … Já se fakticky bavim, jak někdo může být tak naivní …

  Tak to my také, to si buďte jistá 🙂

 11. acz:
  Ale ty tu stále nedokážeš pochopit pointu!
  Já netvrdím, že je amway olej nekvalitní sračka, ale, že je nesmyslně drahý.
  To s kvalitou nemá co do činění, navíc jsem si jist, že 90% jeho odběratelů z řad amwayáků by ho podle chuti nedokázalo odlišit od jiného kvalitního, ale za poloviční cenu.
  Podstata je v tom, že si nemajetný člověk (kterých je mezi prodejci amway většina) vůbec něco takového koupí! A to je způsobeno právě vymytostí a zcela iraionálním uvažováním amwayáků.
  Píšeš tu o luxusní kuchyni, můžeš si dovolit zajít (abys to prakticky nijak finančně nepocítil) aspon jednou za týden do restaurace, kde se používají výhradně ty nejdražší suroviny? A kolik procent tvých amway kolegů si to může dovolit?? :mrgreen:

 12. Ramon: Můžeš je jíst třeba dvakrát denně, ale aby Ti pak zbyly peníze na seminář. 16 října máte zase sjezd „milionářů čekatelů“ v Pardubicích. A Hassmann a spol potřebují tvoje prachy, aby se Ti mohli pochlubit, co si za ně koupili! 😀

 13. hraesvelgr:

  Ale ale. Kdepak jsou odpovědi na mé otázky? 🙂 Takže jsem měl pravdu, že jen žvaníš o věcech, o kterých nic nevíš? Nebo jsi skutečně schopen diskutovat o produktech, které zde tak hrubě a bez podkladů kritizuješ? Pověz mi. Pokud ano, můžeme si i vyčlenit veřejný prostor k takové diskusi. Co ty na to?

 14. -Ek-

  To ani nemusíš zdůrazňovat. To všichni vidíme. Doposud z tebe nevypadla jediná myšlenka, která by stála vůbec za přečtení 🙂

 15. Jana J:

  Broučku, v Amway systému stačí poměrně málo na to, abychom ty naše skutečně mimořádně kvalitní a chutné špagety měli úplně zadarmo. A proč jezdíme na semináře ty nikdy nepochopíš, tak proč se o ně otíráš? Vždyť tomu vůbec nerozumíš. Vážně ti přijde normální žvanit o věcech, o kterých nic nevíš, nechápeš je, jsou ti naprosto cizí? Proč si nevytvoříš diskuse o něčem, co je tvoje parketa? Jsou takové věci, Hm?

 16. acz:
  Jsi slepý? Já tady s tebou nechci polemizovat nad kvalitou nějakého oleje, který bys s největší pravděpodobností nedokázal rozeznat podle chuti, ale nad tím, jaká je jeho cena a kdo si ho za ni kupuje.
  Kdyby amway prodával šampanské za 5 tisíc a amwayáci by si ho hojně kupovali a vychvalovali, tak by mi to přislo uplně stejně na hlavu i když by to šampanské bylo opravdu tak dobré a cena by odpovídala.

  Proto jště jednou opakuji:

  Já netvrdím, že je amway olej nekvalitní sračka, ale, že je nesmyslně drahý.
  To s kvalitou nemá co do činění, navíc jsem si jist, že 90% jeho odběratelů z řad amwayáků by ho podle chuti nedokázalo odlišit od jiného kvalitního, ale za poloviční cenu.
  Podstata je v tom, že si nemajetný člověk (kterých je mezi prodejci amway většina) vůbec něco takového koupí! A to je způsobeno právě vymytostí a zcela iraionálním uvažováním amwayáků.
  Píšeš tu o luxusní kuchyni, můžeš si dovolit zajít (abys to prakticky nijak finančně nepocítil) aspon jednou za týden do restaurace, kde se používají výhradně ty nejdražší suroviny? A kolik procent tvých amway kolegů si to může dovolit??

 17. JAK MŮŽEŠ TVRDIT, ŽE JE NĚCO NESMSYSLNĚ DRAHÉHO, KDYŽ TO VŮBEC NEZNÁŠ A NIC O TOM PRODUKTU NEVÍŠ? 🙂
  Doposud jsem nečetl větší ptákovinu nikde nasvětě, než tvůj šokující postoj k cenám zboží 🙂

  Začínám chápat tvé nízké uvažování:
  1. Ty si něco myslíš.
  2. Jelikož máš EGo jako panelák, jsi přesvědčený, že tvá myšlenka je dokonalá.
  3. Jelikož jsi přesvědčený, že tvá myšlenka je dokonalá, tak se domníváš, že podobně uvažuje každý člověk.
  4. Postoj je vytvořen. Co je drahé pro Tebe, je drahé pro každého člověka.

  Tvrdíš, že nechceš polemizovat, ale polemizuješ, viz tvoje představa o tom, že já bych něco nerozeznal. K takové úvaze nemáš žádné podklady. Což ti ale žádné potíže nedělá 🙂
  Byznys s luxusním zbožím je stejně morálně čistý, jako s podřadným zbožím. Toliko k šampusu za 5000.- (předpokládám, že jsi myslel v USD, šampus za 5K v českých je docela podprůměr)

  No, mě z toho všeho především krystalizuje to, že NEMÁŠ PRACHY a tak všem předkládáš teorie o tom, že když je něco drahé, tak je to předražené 🙂 a to platí pro každého 🙂

 18. Bestmen:
  Stále se mi nedaří stáhnout soubory z Openfile.ru. Vždy se stáhnou plus minus nějaké dvě třetiny z 40MB souboru a stahování se ukončí. Mám Win7, prohlížeč Firefox, free stahování. Nemáte nějaký tip jak prohlížeč donutit, aby stáhl vše?

 19. acz:
  Zkus si lépe číst, co píšu…

  Já tu nepíšu odborné úvahy o kvalitě oleje nebo šampanského, já konstatuju, že olej za 800 Kč nebo šampanské za 5000,- Kč (svoje frajerské kecy o tom, že je to podprůměr si nech pro blbečky na semináři – silně pochybuji, že jsi vůbec někdy pil tohle „podprůměrné“ šampanské) jsou dost drahé.
  A tohle ti řekne i ten, kdo má na účtě miliardu, protože to je objektivní fakt. S tím, zda si to můžu nebo nemůžu dovolit koupit to vůbec nijak nesouvisí.
  Že je byznys s luxusním zbožím morálně čistý jsem také nikdy nepopíral – opět jsi tedy ukázal svou neschopnost porozumět tomu, co píšu.

  Znovu tedy opakuji podstatu věci:
  Považuji za extrémní hloupost, když si nemajetný člověk (což je většina prodejců MLM) koupí olej za 800,- Kč, šampanské za 5000,- Kč nebo třeba silné auto,které pak sotva uživí.
  Je to zkátka primitivní dokazování si, že je dotyčný bohatý super borec (zjevně tvůj problém) a nedokáže si přiznat, že na něco nemá – a to je velmi častý neduh amwayáků
  :mrgreen:

 20. Bestmen:

  Myslím, že byste se měl cítit „poctěn“. Ze všeho zde i na jiných blozích uvedeného vyplývá, že ten hodně přispívající ‚acz‘ není nikdo jiný než ‚sám velký‘ Roman Čížek. Tedy žádný ledajaký vypláchnutý Amwayák, ale přímo jejich český guru. I když jde o milionáře, bere svou účast v blozích asi jako mentální trénink, aby nezakrněl a stále cítil ten samoopíjející pocit „jaksi vědět víc“. Komunikace je jeho denní chleba i zábava současně, proto tento způsob života určitě nezměnil ani když zbohatl.
  Prozradilo ho jeho oblíbené ukončení : „A nyní úpřimná otázka. DÁVÁ VÁM MNOU VÝŠE UVEDENÉ SMYSL A LOGIKU?“
  Zajímavé je jen zkusit dát do googlu nechat najít všechny česky mluvící stránky obsahující slova „acz“ a „amway“. Je toho opravdu úroda.

 21. acz:

  Mám návrh. Pokud se Amway opravdu snaží zlepšit život svým členům a snad i zákazníkům, neměla by řešit jen tak marginální věci jako je olej nebo špagety. Tohle představuje velmi mizivé procento toho co lidé konzumují. Představuji si něco jako Amway chléb, nebo Amway hovězí na steak. Tam už by se to projevilo. Přece když jsou v té své kvalitě tak nepřekonatelní, byl by jejich nástup do oblasti čerstvých potravin maximálně obohacujícím. Takto vlastně jen nechávají své členy napospas tomu hroznému světu výrobků od firem, které se přece nemohou v kvalitě Amway ani rovnat.

 22. hraesvelgr:

  🙂
  Další porce úvah ze špinavé vody. Diskuse s tebou už není ani pingpong. To je trénink o zeď. Bohužel. Veškerá snaha o argumentaci už vyprchala.

  Předkládáš úvahu, že většina prodejců Amawy jsou nemajetní. No, ne, že bych se na to neptal už asi desetkrát, ale máš pro to nějaké podklady? 🙂 Nemáš. Kde bys je také vzal. tradiční to závěr naší diskuse. Kdykoliv se na něco zepám, máš jen prázdné ruce, nevíš, vymlouváš se.

  Z nějakého dalšího nepochopitelného důvodu předpokládáš, že ten, kdo má s firmou Amway smlouvu a registraci, tak si povinně kupuje všechno, co Amway nabízí (asi 500 položek v katalogu) ať už na produkty má, nebo nemá, či je potřebuje, nebo nepotřebuje, chce, nebo nechce. Další porce pitomosti z tvé hlavy 🙁 Jsou to všichni svobodní lidé, nakupují si to, co chtějí, kdy chtějí a jak chtějí. Jako by chodili do supermárketu. Ale nechodí. Jsou už chytřejší.

  Za láhev nejlepšího olivového oleje na českém trhu platím 350.- pokud nevydělávám (nikoliv 800.- jak tady pořád vypisujete. Moje vzpomínky na základní školu mi napovídají, že je to sakra rozdíl v ceně – a pak že kdo tu s čím manipuluje). Pokud mám od Amway provize za zrealizovaný obrat, odečítám si vlastní nákupy z provizí a zboží mám grátis. GRÁTIS. ZADARMIKO. To znamená, že ten chudák nemajetný Amwayják, pokud má provize, za ten olej nezaplatí ani kačku 🙂 Já vím, dost těžko se to chápe, že? 🙂

  Já znám lidi, pro které je blbost utratit peníze za pivo, cigarety, televizi, satelit, motorku, bla bla bla, ale svůj žaludek milují tak, že kupují jen ty nejlepší a nejdražší suroviny, co jsou dostupné. Kdo nemá rád svůj žaludek, nemůže mít rád nic a nikoho, ani sebe.
  No a? Vždyť tohle je svobodná volba každého z nás. Jak nad tím vůbec může polemizovat? Jak si vůbec dovoluješ hodnotit, navrhovat či kritizovat pro koho je hloupost kupovat to či ono? Zbláznil ses dočista? Evidentně ano.

  Každý obchodník profesionál ví a potvrdí, že cena není důležitá. Důležité je to, co zákazník získává, jaké má pocity, co chce, jaké má důvody, ale především, jaké výhody pro něj z nákupu vyplývají. Výhody při nákupu produktů z katalogu Amway nenabízí žádný obchod v republice, ani v Evropě. A že to nechápete? No a? Co na tom? Koho to zajímá? Myslíte si, že kvůli Vám to tady Amway teda jako zavře? 🙂 Proč by to dělala? Každý den jí narůstají noví spolupracovníci, kteří pochopili možnost si přivydělat peníze. Pro někoho je paráda i jen pár tisíc navíc. Někdo vidí větší cíle, někdo má velké ambice. Ale pořát je to volba jejich a vaše žvanění na tom naštěstí nic nezmění. Psi prostě vždycky štěkají, ale ještě nikdy žádnou karavanu nezastavili. Je tak? Já vím, že je 🙂

  Žvaníš. Nikdy jsi nehovořil s člověkem, který má na účtě miliardu, jestli je pro něj špičkový olej drahý. Zase jen vaříš z vody. A nikdy ani nebudeš. Bohatí lidé, na rozdíl od lidí, jako jsi ty, velmi dobře oceňují kvalitu. Chtít mít to nejlepší, je naprosto normální, ba víc, je to správné a velmi žádoucí. Já totiž na miliardáře kontakty mám, v Amway jich několik máme a na podobná témata s nimi hovoříme docela často. A všichni do jednoho hovoří to, co zde píšu. Na to vem jed a své liché úvahy, předpoklady, teze, závěry a názory si strč za klobouk, kam patří.

  Závěr: Diskuse s tebou je největší otrava. Buď se vzchopíš, nebo s tebou už nemám o čem mluvit.

 23. mauron:

  Internet je svobodné médium. Takže je naprosto v pořádku, že se na něm lidé vyjadřují k čemukoliv je napadne. Co však lidem uniká, je fakt, že na veřejném místě je vyjádření k čemukoliv skutečné zveřejnění svého názoru a to i přesto, že se všichni schovávají za anonymitu. Internet ale dávno anonymní není. Je to jen bláhový pocit. Takže když něco někdo napíše, měl by ke svému vyjádření přijmout také odpovídající zodpovědnost. Tedy počítat s tím, že když lže, manipuluje, pomlouvá, tak se na to přijde jako v normálním světě a na prokazatelné lhaní náleží zcela oprávněně adekvátní reakce. A tak je naprosto v pořádku, že na lži a pomluvy lidé, kteří fakta znají, jednoduše reagují.

  „Máte-li co říct, máte to říct“ …. tolik z citátu. Ty máš co říct? A kdy to tedy řekneš?

 24. acz:
  Napřed jsem myslel že píšete o tom návrhu na čerstvé Amway potraviny, ale vy píšete o tom předchozím.
  Tak jo, jak jsem byl poučen zkušenějším, Čížek opravdu nejste. Máte jen jeho dokonalý slovník (doufám že to berete jako poklonu). Asi tedy budete něco jako Amway mluvčí (i když možná jen tak pro sebe). Na Internetu je po Vás totiž už v blozích a reakcích fakt pořádná stopa.

 25. mauron: potraviny rychlé spotřeby ve vysoké kvalitě jsou otázkou lokálních výrobců a dodavatelů – partnerských obchodů.
  Chcete nám snad tvrdit, že kdyby se v Americe pekly Amway rohlíky, které by se sváželi do skladu do Polska a následně by se do dvou dnů dováželi k zákazníkovi, tak by vlastně Amway nenechával zákazníka napospas hroznému světu?
  To zápasíte s hraesvelgerem kdo je horší logistik? 😆

 26. acz:
  „Předkládáš úvahu, že většina prodejců Amawy jsou nemajetní. No, ne, že bych se na to neptal už asi desetkrát, ale máš pro to nějaké podklady? Nemáš. Kde bys je také vzal.“

  Ty snad chceš tvrdit, že většina prodejců MLM jsou bohatí lidé??
  To ale těžce nekoreponduje s oficiálně Amwayem prezentovanými obraty a vyplacenými provizemi. Také by v tom případě musela opravdu spousta lidí výrobky Amway pouze odbírat…
  Jak to tedy podle tebe je? V čem je háček?
  A proč na semináře jezdí většina lidí autobusem a luxusními vozy přijíždí jen pár nejvyšších šéfů?? :mrgreen: :mrgreen:

  „Z nějakého dalšího nepochopitelného důvodu předpokládáš, že ten, kdo má s firmou Amway smlouvu a registraci, tak si povinně kupuje všechno, co Amway nabízí“
  Kde jsem tvrdil, že si kupují amwayáci všechno??
  Já pouze ukazuji na konkétních produktech, které často amwayáci obhajují (téměř vždy tím, že je úspěšně používají), že jsou drahé – zvlášt pro nemajetného… :mrgreen:

  „Pokud mám od Amway provize za zrealizovaný obrat, odečítám si vlastní nákupy z provizí a zboží mám grátis. GRÁTIS. ZADARMIKO. To znamená, že ten chudák nemajetný Amwayják, pokud má provize, za ten olej nezaplatí ani kačku“
  To je stejně debilní, jako když budu tvrdit, že mám „ZADARMIKO“ dům, mobil, auto, benzín a x dalších věcí, které mi platí firma.

  „Jak si vůbec dovoluješ hodnotit, navrhovat či kritizovat pro koho je hloupost kupovat to či ono? Zbláznil ses dočista? Evidentně ano.“
  Jde o poměr cena – výkon. Uvedu příklad na víně: pro průměrného člověka, který vydělá max něco přes 20 tis. měsíčně (a to jsem dost nadsadil), je nedůstojné pít „krabičáka“ ovšem na druhou stranu je zjevná hloupost, když by si běžně kupoval láhev vína za několik tisíc.
  Je to každého věc, za co utratí peníze, ale je zkátka velmi hloupé utrácet za nadstandart, když na něj člověk nemá (což mimochodem říká i Kiosaky – ve vedlejší diskuzi jsi proto na tento fakt raději nereagoval ;-))

  „Žvaníš. Nikdy jsi nehovořil s člověkem, který má na účtě miliardu, jestli je pro něj špičkový olej drahý. Zase jen vaříš z vody. A nikdy ani nebudeš. Bohatí lidé, na rozdíl od lidí, jako jsi ty, velmi dobře oceňují kvalitu. Chtít mít to nejlepší, je naprosto normální, ba víc, je to správné a velmi žádoucí.“
  Ano ohledně oleje jsem s žádným miliardářem nediskutoval (na toto téma jsem nediskutoval vůbec s nikým).
  Ovšem to nijak nevyvrací fakt, že rozumný člověk, rozezná drahou věc (resp.předraženou) od průměrně drahé, přestože ho cenový rozdíl nijak nebolí.
  Např. Kouřím cigarety Sobranie, které stojí 130 Kč – chutnají mi a že za ně dám dvakrát tolik co za startky nijak nepocítím, ale zcela objektivně musím konstatovat, že to jsou dost drahé cigarety.

  Kupování jen toho nejlepšího a neschopnost odlišit drahé je obvykle doménou těch, kteří peníze vydělali nějakým velmi pofiderním způsobem nebo je pravidelně inkasují od tatínka… :mrgreen:

  „Já totiž na miliardáře kontakty mám, v Amway jich několik máme a na podobná témata s nimi hovoříme docela často. A všichni do jednoho hovoří to, co zde píšu.“
  Prosím o uvedení jejich jmen a firem, které vlastní, nebo opět odmítneš diskutovat?? :mrgreen: :mrgreen:

 27. Amway jsou to neskutečný lháři a podvodníci. Nechala jsem se napálit na inzerát v annonci „Hledáme obchodní zástupce pro evropu. Nadprůměrné výdělky zaručeny.“ Jela jsem na dvě schůzky přes 20 kilometrů, a až na té druhé jsem se dozvěděla, že jde o amway 🙁

 28. acz:
  opet akcentuji toto: neschvaluji komentare, ktere porusuji pravidla tohoto blogu. Tak to bude vzdy, a nejen u „amway clanku“. Tomu, kdo porusuje pravidla soustavne, tak mu bude zakazan pristup na cely server. TAKOVA JSOU PRAVIDLA CZBLOGU! Ses to prave ty, kdo psal pod ruznymi jmeny – nicky amway komentare. Usvedcila te tvoje IP adresa. To je neskutecnej hnus! TAKTO SE ZDE DISKUTOVAT PROSTE NEBUDE!!!

  Pravidla pro komentare https://czblog.cz/schvalovani-komentaru-je-dnes-nutnosti/

  Znovu pripominam:
  KOMENTARE, KTERE JSOU VKLADANY ZE STEJNE IP ADRESY POD RUZNYMI JMENY – NICKY NEBUDOU SCHVALENY, PROTOZE PORUSUJI PRAVIDLA TOHOTO BLOGU. TOTO CHOVANI POVAZUJI ZA ASOCIALNI A UBOHE! TAKOVE KOMENTARE VKLADAJI PREDEVSIM „AMWAYACI“.

 29. acz:
  Vidíš, tvá reakce nezmizela, tak by ses snad mohl pokusti odpovědět.
  Myslím, že samotnému je ti jasné, že přestat odpovídat ve chvíli, kdy se nedá nikam uhnout a je potřeba konkétní odpověd, je dost ubohé… 😈

 30. SiD:

  Samozřejmě, že očekávám, že čerstvé potraviny by byly od nasmlouvaných a dobře kontrolovaných lokálních výrobců. To dá rozum. Jenže Amway se o to nějak nesnaží. Ten olej (taky od lokálního nasmlouvaného výrobce) to pak už moc nevytrhne.

 31. Mauron:
  chleba a pečivo z žitné mouky je málo? sušenky a víno taky? zatím ano, ale lokální dodavatelé přibývají a přibývat budou, je jen otázkou času, kdy jich bude dvacet, padesát a sto 🙂

 32. SiD:
  No vidíte to. A od kterého lokálního výrobce tady v Česku ted bere Amway ten chleba? Že bych ho tam začal brát taky ..

 33. Komentuje Jarmilka, 7.10.2010 @ 6.43

  Amway jsou to neskutečný lháři a podvodníci. Nechala jsem se napálit na inzerát v annonci „Hledáme obchodní zástupce pro evropu. Nadprůměrné výdělky zaručeny.“ Jela jsem na dvě schůzky přes 20 kilometrů, a až na té druhé jsem se dozvěděla, že jde o amway 🙁

  No jo, amwayáci maji verbovat do systému všecvhny lidi. Hovoří guru amwayák (seminář amway):

  „Napište si na seznam všech lidí, které znáte. Je to strašně důležitý!“

  „Jaký je další zdroj lidí, které známe? Spolužáci. A máme spolužáky ze Základní školy, ze Střední školy nebo odborného učiliště, z vysoký školy. Ale máme taky třeba spolužáky z různých kurzů – kurz počítače, kurz angličtiny. Nebo spolužáky, které známe z Lidové školy umění. To jsou taky spolužáci. Co třeba lidi, který známe přes školu? To nemuseji být jen spolužáci, ale každej známe svého učitele, nebo několik učitelů. Svýho učitele agličtiny, práce na počítači, atd. atd. Kolik je to lidí? Ze základky takových 20, 30. Ze střední školy nebo učiliště, takových 20, 30. Z Vysoký školy? Možná celý ročník! A když se na to podíváme ještě z druhé strany, tak váš partner nebo partnerka, taky maj školy… A když si napíšete společnej seznam, spolužáků…“

  „Pak začnou chodit děti do školky. A maj spolužáky, a ty maj rodiče. A s těma rodičema, vy se můžete znát a setkávat. A můžete si je napsat na seznam. Pak začnou chodit do školy. Tam jsou rodičovský sdružení, že jo. Možná, že neznáte všechny rodiče spolužáků svých dětí, ale víte, že tady sedí pani Dvořáčková, a tady paní Nováčková, atd. atd. Můžete si je napsat na seznam a na příštím rodičovským sdružení se s nima seznámit. Vaše děti možná choději hrát hokej, nebo do hudebky a maj tam i trenéra, spoluhráče a ty maj rodiče. Anebo choději do hudebky, a tam maj učitele a spolužáky, a ty maj rodiče. Obrovský seznam lidí, který známe přes děti. Další seznam lidí je přes zvířata. Kdo máte domácí zvířata… Chodíte s nima k veterináři, možná tam někoho znáte z čekárny, váš veterinář je váš známej. Můžete si ho napsat na seznam. Někdo má psa a chodí s ním na cvičák.“

  „Známe lidi z chaty, známe lidi z kostela, když chodí do kostela. Známe lidi ze sousedství, sousedi a jejich příbuzný. Obrovskej zdroj lidí na seznam! Dámy znaji lidi z porodnice. Pánové znaji lidi z armády, vojska. Co třeba z nemocnice? Někdo kdo ležel v nemocnici, na pokoji se 3, 4 lidma, seznámil se s nemocničním personálem, atd. atd. Známe lidi z obchodů, úřadů, tanečních, ze svých tanečních, nebo tanečních svých dětí. Známe lidi z různých zábav, diskoték, plesů, atd. Známe lidi z hospody. Potom si můžete třeba napsat stranou seznam lidí, o kterých víte, že podnikaji – seznam podnikatelů. Nebo kdo z vás jste podnikatel. Nebo pracujete v obchodě, tak máte seznam zákazníků. Nebo seznam dodavatelů. Obrovskej zdroj jmen lidí na seznam. Známe lidi z různýho cestování, z dopravních prostředků – taxiku, vlaku, autobusu… Kdo jezdí pravidelně vlakem, někam do práce, nebo autobusem nějakou linkou. Vždyť tam furt jezději ty stejný lidi! A není problém, si je napsat na seznam! Já vím, že třeba nevíte jak se jmenujou, ale můžete si napsat nějaký poznávací znamení – chlap v černým kabátě, který jel půlšestkou, třeba.. A až se s ním příště sejdete, můžete se s ním seznámit. Známe lidi z místní politiky – svého starostu, svého poslance, členy zastupitelstva, atd. Známe lidi, který bydleji né v našem městě. To je další poznávací znamení některých lidí, který znáte – lidi mimo město. Známe lidi bohatý, o kom víte, že je bohatej…“

 34. Jarmilka.

  Amwayáci jsou takový milionáři s limuzínou (úryvek z amway semináře):

  „Na poslední den v práci pro vás přijede velká, dlouhá limuzína, a teďka vrátný volá šéfovi „Pane řediteli, je tady nějaká státní návštěva, která přijela velikánským autem. Vy nekoho čekáte? Ne, nikoho!“ V čele kancelářské budovy je z toho haló, co tam dělá to velké bíle auto, které stojí už hodinu před vchodem? Pro koho to přijelo, nebo kdo s tím přijel? Jestli náhodou nepřijel nějaký ministr, nebo něco takového. A vy si děláte v klidu svoji práci a hodiny odtikávají a blíží se konec pracovní doby. A všichni ti, co se vám celou dobu smáli, tak maji oči na vrch hlavy a už stojí na autobusových zastávkách a koukají, kdo bude do toho auta nasedat, co je to za honoraci. A vy v tom sáčku, v kravatě vycházíte… Vycházíte z těch dveří, do kterých jste museli chodit každé ráno a odcházet každé odpoledne. Takhle se ohlédnete a říkáte si „Tak tady už nikdy, po celý zbytek svého života, nebudu muset strávit ani minutu!“ A říkáte si „Stálo to za to!“ Příchazíte k té bíle limuzíně a borci tam stojeji na těch autobusových zastávkách, a teď se strkaji, stouchaji do sebe loktama a říkaji „Hele podívejte se na něj, to je ten emveják“. To jsou oni, co se choději koukat na ty auta, oni si blázni snad mysleji, že jednou něčim takovým budou jezdit, nebo co. Hele, běžte někdo za nim. On k tomu jde, on si snad do toho chce sednout! Vždyť to jestě poškrábe, aby nám neudělal ostudu! Teďka vy tam prostě přijdete k tomu auťáku a zaťukáte na okénko, řidič si tam čte noviny, protože měl přijet o 3 nebo 4 hodiny dříve, a když se mu představíte, tak on si okamžite nasadí placatou čepici, vyleze a otevře vám dveře, klaní se. Vy si sednete do toho velikánského, obrovského auta, kde je prostor jak na letišti, nalejete si z baru colu a říkáte „Pane řidiči, tak jedem!“. Ale tak patnáct kilometrů za hodinu, já si to chci užít!“. A teďka kolem těch autobusových zastávek, který jsou obležený kolegama z práce, kteří se vám smáli a ukazovali si na vás prstem, tak vy kolem nich pojedete tou limuzínou, těch patnáct kilometrů za hodinu a budete jim připíjet – čau kluci, už se neuvidíme… Když se vám budou smát moc, tak jim můžete třeba udělat tu kulišárnu – bylo to ve středu, a druhý den ve čtvrtek, až ti vaši kolegové ve čtvrtek ráno budou muset v půl šestý jít do práce, tak před tou budovou je bude vítat bilboard – na něm bude vaše rozesmátá tvář a nad tim bude napsáno „Já už jsem svobodný! A co vy?“. Taková velká mechanická ruka jim bude mávat. To nebude špatný! Takže teďka si napište velký seznam lidí a uvidíme se na semináři.“

 35. Takhle drahou večeři si dopřávaji jenom amwayáci – milionáři a fanatici:

  „Já jsem u Amway 5 roků. Děláme to celá rodina. Jenom moje vídělky sou fakticky vysoký, kolem 100 tisíc měsíčně. Tenhle blog se mi nelíbí. Proto sem ochotnej přispět na bandu cigánů, který daj bestmenovy do huby. Nechte mi tady vzkaz a já vám ty prachi pošlu“
  https://czblog.cz/amway-podvod-pyramida-letadlo/#comment-3765

  „já sem pod amway skoro rok a vydělavám 60 tisíc čistá ruka! jenom se mi smějte blbečkové. dejte se k amway a vydělávejte hodně velký prachy. vždyť na mně dělaji lidi co mam pod sebou 🙂 za dva roki budu milionář!“
  https://czblog.cz/co-je-amway-podvodnici-sekta/#comment-3762

  „S Amway vydělávám 40.000 měsíčně za 3 hodiny práce týdně! Pokud chceš vydělávat také tolik, tak mě napiš na e-mail jiri.kvantos7@seznam.cz
  https://czblog.cz/co-je-amway-podvodnici-sekta/#comment-3909

  „Poslední příspěvek tady máš z 11.1.2011, to je skoro 3 měsíce… Za tu dobu mi Amway na bonusech vyplatila 124.567 + 119.211 + 131.194 Kč = 374.972 Kč… hrubýho“
  http://amwey-business.cz/drahe-amvey-vyrobky/#comment-1204

  „Behem 6 mesicu jsem se dostal na prijem 24 tis Kc a stale to roste.“
  https://czblog.cz/co-je-amway-podvodnici-sekta/comment-page-11/#comment-8846

  „Už první měsíc jsem vydělával 8.000 Kč. Za tři měsíce již 40.000 Kč, a dneska vydělávám 600.000-900.000 Kč měsíčně.“
  https://czblog.cz/co-je-amway-podvodnici-sekta/#comment-3837

  „Tenhle článek je hrozná lež, já s AMWAY vydělávám 80000-100000 za měsíc. Je pravda, že první měsíce to bylo jen pár tisíc, ale za půl roku to už bylo na uživení. Fakt bezva business. GO DIAMOND!“
  https://czblog.cz/milionove-prijmy-amwayaku-vs-realita/#comment-11680

  „to já vydělávám s amway 100 000 euro měsíčně“
  https://czblog.cz/co-je-amway-podvodnici-sekta/#comment-2914

  „hele já vydělám s amway asi tisícovku měsíčně, tolik mi na cigára stačí. je fakt, že některý lidi prostě přemluvit nejdou, jinak by to hodilo víc“ – https://czblog.cz/amway-videa/#comment-2611

  „vydělávám minimálně 70 tisíc a výš. Jen díky Amway!“
  https://czblog.cz/delat-amway-nebo-ne-zahadny-web-rce-jedna-se-amway/#comment-6191

  „vydělávám statisíce měsíčně, ale desítky tisíc v pohodě.“
  https://czblog.cz/s-amway-k-obrovskemu-bohatstvi/#comment-4666

  „V současné době se to pohybuje okolo 45-51000.-/měsíc a to si myslím,že v normálním zaměstnání vydělává málo kdo…“
  https://czblog.cz/amway-podvod-pyramida-letadlo/comment-page-8/#comment-5808

  „Po roce a půl vydělávám 130 000 Kč.“
  https://czblog.cz/amway-podvod-pyramida-letadlo/comment-page-8/#comment-3823

  „Amway Businessu šest roků a dnes vydělávám 250 000 až 350 000 korun měsíčně.“
  https://czblog.cz/amway-podvod-pyramida-letadlo/comment-page-8/#comment-5919

  6 členů mojí rodiny viděláva 40-60 tisic mesicne
  https://czblog.cz/amway-podvod-pyramida-letadlo/comment-page-8/#comment-6154

  „Začínal jsem před 2 roky a nyní jsem si mohl z Amway koupit nové auto za bezmála 900 tis.“
  https://czblog.cz/amway-podvod-pyramida-letadlo/comment-page-8/#comment-3771

  CzBlog navštěvují bohatí lidé, také multimilionář!
  https://czblog.cz/czblog-navstevuji-bohati-lide-take-multimilionar/

 36. Byla jsem v Amway nějaký čas. Smutná to část mého života 🙁 Za ty jejich výrobky jsem utratila strašný peníze. To co jsem zakoupila mimo Amway, to bylo označeno za „negativní“. Tohle nucení se mi vůbec nelíbilo. Pak taky ty jejich semináře, byla to samá tleskačka 😯 Když to někoho baví, ať si nechá blbnout hlavu 😐

 37. Marie:

  To stoprocentní používání výrobků je děsné!

  Hassmann, seminář Havířov:

  „Je strašně důležitý pracovat na 100% a používat na 100% vlastní výrobky! Kdo nepoužívá na 100% vlastní výrobky, tak nedělá tento byznys – jenom dělá, jako že dělá. A náš byznys je bohužel tak spravedlivej, že se to na nás, vás objeví. Já jsem měl problém vysvětlit svojí mámě, že když nepoužívá náš prášek na praní, kterej má hodnotu 11,75 bodu, že mě tím připravuje o velký peníze. Pracuje v gastronomii a její šéf jí dává prací prášek zadarmo.“

  „Nebo vám řekne: Já používám skoro všechny výrobky. Já řeknu 100%! On říká: Já nemůžu používat mýdlo, já jsem na mýdlo alergickej. To nevadí! Tak si udělej ve zdi díru, dej si tam trezor, od kterýho budeš mít klíče jenom ty a tam si dej mejdlo, na který nejsi alergickej. Ale na umyvadle bude naše mejdlo!!!

  „Snažit se nebo pracovat na 98% vůbec nemá smysl. Buď dělám nebo nedělám, buď pracuju na 100% nebo nepracuju. Kdo pracuje na 98%, tak nepracuje! Kdo nepoužívá vlastní výrobky na 100%, tak nepoužívá vlastní výrobky. Pořád nechá vydělávat pana drogistu.“

 38. Hledala jsem nějaký dobrý tip na oběd a narazila na tuto stránku 🙂 Náhodou jsem Amway nějaký čas dělala a divím se, jak to může ještě dnes fungovat. Spíš se divím lidem, co do toho jdou. Nebavilo mě pořád přemlouvat lidi a říkat jim ty pololživé žvásty – jak mohou vydělávat 50, 70 tisíc měsíčně… Navíc máte zneužít své kamarády, spolužáky, známé i rodinu. Po několika měsících v Amwayi nastala situace, kdy se ke mě mnoho známých odvracelo zády. Tehdy jsem se probrala a rychle toho nechala.
  Také musím říct, že Amway, podle toho co jsem zažila, funguje na hraně sekty!

 39. Amway je sekta! Tři lidi z mého okolí z toho úplně magořeji 😛 Je to hrozný, jak se z normálních lidí stávaji magoři 👿

 40. Hodně MLM organizací jsou sekty. Pokud jde o Amway, tak jsou v některých organizacích viditelné sektářský způsoby. Ovšem je potřeba říct, že záleží jen na člověku samotném, jak tomu propadne. Můj příbuzný byl dealer Amway a snažil se mě do toho vlákat, takže jsem byl na jednom meetingu. No, musím říct, že jsem si pořád opakoval slovo SEKTA.

 41. Postup získávání klienta v Amway je něco strašného – je to manipulace a klasické vymývání mozků. A tohle opravdu nemám ráda! Jedné moji známé se toto mlžení a oblbování klientů líbí, doslova se v tom vyžívá. Jenže je také pravda, že se díky Amway rozvedla a přišla o všechny opravdové přátelé 😯

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *