Když řeknete amway byznysu NE, neznamená to NE!!!

Když řeknete některým Amwayákům, že nemáte o amway byznys zájem – řeknete jasné NE, tak to pro Amwayáky vůbec neznamená, že nemáte o „Amway“ zájem! A proto považuji některé Amwayáky za „odpadové hospodářství“.

Amwayák  tvrdí:

„Většina rozhodnutí učiněných na základě jednoho pocitu se může na základě jiného pocitu změnit. Co to znamená? Znamená to, že když někdo řekne tomuto byznysu NE, tak to ještě neznamená NE, tzn., že jenom teďka nemá pocit, že by se do toho chtěl pustit, ale ten pocit se dá změnit a rozhodnutí se dá změnit.“.
Toto tvrzení význameného Amwayáka zde.

Co výše uvedené znamená?

Znamená to, že někteří Amwayáci jsou manipulátoři a naháněči lidí? Když jim řeknete jasné NE, tak to pro ně vůbec neznamená, že nemáte o amway byznys zájem. Berou to tak, že vašeho rozhodnutí mohou manipulací změnit? Na můj vkus příliš ohavné, až perverzní.

Co z výše uvedeného plyne?

Především to, že někteří Amwayáci jsou špínou a odpadem společnosti. Manipulátoři, kteří jdou přes mrtvoly.

Když řeknete amway byznysu NE, neznamená to NE!!!

Související články:

Další články o Amway na CzBlogu

Další články o Amway na Amway-Business.cz

61 komentářů u “Když řeknete amway byznysu NE, neznamená to NE!!!

 1. „Obecně platí, pokud hovoříme o čemkoliv, 80% posluchačů nerozumí. S tím nic neuděláš. Nechápavce prostě ignoruj. Nechej je v jejich představách, jsou to jejich životy, ne tvůj.“

  – jeden ze znaků sekty: Vyznání a hodnoty jsou v protikladu k vyznání a hodnotám převládající kultury.

  „Ty víš a že oni nevědí, s tím nic nenaděláš.“

  – jeden ze znaků sekty: Pocit výlučnosti skupiny, jež disponuje „pravdou“.

  „Ukonči to tady a piš tam, kde se argumenty nemažou a příspěvky proti Amway nevymýšlejí pro udržení ohnivé diskuse.“

  – jeden ze znaků sekty: Pocit pronásledování.

  Pěkně to sedí, ne?? 😉

 2. KOMENTARE, KTERE JSOU VKLADANY ZE STEJNE IP ADRESY POD RUZNYMI JMENY – NICKY NEBUDOU SCHVALENY, PROTOZE PORUSUJI PRAVIDLA TOHOTO BLOGU. TOTO CHOVANI POVAZUJI ZA ASOCIALNI A UBOHE! TAKOVE KOMENTARE VKLADAJI „AMWAYACI“.

  TOTO PLATI TAKE PRO KOMENTARE ZASLANE Z PROXY SERVERU!

 3. zajímavé 🙂 ze všech těch komentářů aby se vtom prase vyznalo… ačkoly argumenty ze strany Amway jsou spíš pro věřící než logicky přemýšlející jedince.. stáhl jsem si knihu “ Merchants of DECEPTION “ “ An insider’s look at the worldwide, systematic conspiracy of lies that is Amway / Quixtar and their motivational organizations “ od “ Eric Scheibeler “ 🙂

  vcelku zajímavá kniha až se jí přelouskám tak se k tomu vyjádřím 🙂 mam nato ještě pár hodin pak jdu na setkání s človíčkem co mě má naverbovat.. mno budu mít pár argumentů vůči němu 🙂 a uvidíme jak bude reagovat 🙂 nicméně nějak nadšený z toho Amway nejsem.. ba naopak 🙂 u slušné firmy není třeba negativních komentářů.. odpůrci a konkurence se vždy najde nicméně dobrá firma sebou nese dobrou pověst všude ne jen na svém srazu se schopným řečníkem…

 4. je legrační sledovat jak se ukazuje pravda… amwajáci zvyklí, na sáhodlouhé vymejvání lidí, musejí pro obhajobu amway napsat spousty a spousty řádků, kdežto normální zdravý člověk řekne jasně… NE! Amway je zlo, a mění lidi… všechno jsem zažil a stále zažívám!

 5. Nedá mi to sem niečo nenapísať.
  Veľmi by ma zaujímalo, čo dosiahli tí, ktorí tu nakladajú na amway. Je to len závisť a komplex z toho, že v živote nič nedosiahli a ani nikdy nedosiahnu. Amway podporujú najväčší podnikatelia sveta a nejaký Jožko si tu napíše článok s komunistickými a 15 rokov starými názormi, že všetko to sú zlodeji.
  Autor,choď 40 rokov do práce, lež na gauči a nadávaj na pomery v štáte. Aj tak sa asi na viacej nezmôžeš.

 6. Já vím nevím,seděla jsem na jednom tom semináři vedle paní,a ukazovali nám motivující videa,kde kupříkladu běžela i výstavba nových luxusních vil.Když jsem se ze smíchem na ní podívala,a zeptala se,koho tam jako chtějí ubytovat,že to bude určitě za neskutečné melouny,tak mi s naprosto chladným obličejem,až strašidelným odpověděla “No přeci pro nás“.Do dneška z toho mám husí kůži.Po cestě domů se také nemluvilo o ničem jiném,než Amway,strategie,ale co mě také dost zarazilo byl fakt,že stejně všichni Ti rádoby “bohatí“ musí hákovat stejně,jako každý z nás 😐 .Tak kde jsou ty jejich miliony? Luxusní auta? Baráky? Další fakt je,že se nás snažili přesvědčit o tom,jak Amway udržuje partnerský vztah harmonický,ano,ale jedině pokud se našli u tohoto podnikání,pokud byl jen jeden partner u Amway,a druhý ne,vedlo to k okamžité záhubě,to je další věc,co je dost protichůdná těm jejich řečí.Dost mě mrzelo když mi řekli,ať to nabízím kamarádkám,a ty který to nepříjmou,nejsou kamarádky,protože mě přeci ve Všem nepodporují!Už toho na mě bylo moc,a ukončila jsem to 🙄 .Do dnes lituji,a nehodlám si u nich obědnat už ani jednu “hubnoucí“ tyčinku,protože to na Všech těch dámách bylo strašně vidět,jak “hubnou“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *