Špatná zkušenost s DPD

Mám velice špatnou zkušenost s dopravcem DPD, který není schopen doručit zásilku + nulová komunikace a dělání si blázny ze zákazníka.

Dne 17.11.2015 odpoledne jsem objednal zboží u e-shopu, 19.11.2015 ráno dorazila zásilka na depo dopravce DPD. Téhož dne měl kurýr zásilku dodat (zásilka č.13835008043911). Podle SMS zprávy měl kurýr dorazit od 17:04 -18:04 hodin. Nikdo nevolal a kurýr nedorazil. Ve sledování zásilky jsem se dozvěděl: „Zásilku se nám nepodařilo doručit. Příjemce zásilky nezaplatil za dobírku“.
Znechucen jsem ještě ten večer psal na DPD email – info@dpd.cz. Do dnešního dne nikdo neodepsal. 20.11.2015 mi přišla SMSka, že zásilku doručí v čase 18:32 – 19:32. Od 18:15 do 19:40 jsem čekal na kurýra DPD u vrat (v tom dešti!!!). Opět nikdo nedorazil! Ve sledování zásilky jsem se opět dozvěděl: „Zásilku se nám nepodařilo doručit a vrátili jsme ji zpět na depo“. Zavolal jsem tedy na tel. číslo, ze kterého byla odeslána SMS zpráva – 736370115. Na to číslo se nedá dovolat – číslo slouží jen k SMS komunikaci. Napsal jsem tedy zprávu. Odpovědi jsem se do dnešního dne nedočkal.

Vzhledem ke skutečnostem, jsem velmi nespokojen s přepravní společností DPD. Nejhorší je ta nulová komunikace a dělání si blázny ze zákazníka. Nechápu, jak dneska takto může někdo podnikat…

Nezbývá mi nic jiného, než kontaktovat odesílatele (e-shop) a vedení společnosti DPD (jednatele pana Daniela Mareše). Poznámka: i když posíláte zprávu  na email jednatele, který je uvedený na stránce DPD, přijde vám automatická  odpověď z emailu info@dpd.cz:

„Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš e-mail. Potvrzujeme tímto přijetí Vašeho požadavku, který právě zpracováváme. V případě doplňujících otázek či nejasností Vás budeme kontaktovat.
Zajímá Vás stav Vaší zásilky? Prostřednictvím naší hlasové služby na telefonním čísle 841 700 700 nebo webových stránek www.dpd.cz to není žádný problém, stačí znát číslo konkrétní zásilky.

S pozdravem

DPD CZ, Direct Parcel Distribution CZ s. r. o.

Komerční zóna – Modletice 135
251 01 Říčany, Praha-východ
Tel +420 225 373 373 (Zákaznická linka)
E-mail: info@dpd.cz

www.dpd.cz
www.dpd.cz/dorucujemeradost“

DPD
zdroj: dpd.de

3 komentáře u “Špatná zkušenost s DPD

  1. Také neuvěřitelně špatná zkušenost.. Neochota.. Nejsou schopni pro vás nic udělat.. Zboží nedoručí po 13.00!!! Nehorázná společnost!!!!

  2. Za mne nikdy bych tuto společnost dobrovolně ne volila!!! Ne jen že nepřišla SMS s uoersněním času.. Na druhý pokus jsem zvolila změnu doručení od 12.00 a ooni si klidně přijeli v 9.30..takze opět mne nezastihl být jsem zvolila požadovaný čas!!!
    Tuto společnost naprosto nechápu jak se chovají k zákazníkům.

  3. Taky mám s DPD špatnou zkušenost. Zásilku nedoručili a vrátili po dvou týdnech zpět. Příjemce nebyl kontaktován, zadním způsobem, žádný telefonát, SMS nebo e-mailem. Kdo ví jestli vůbec na danou adresu někdo byl..a když jsem chtěla doručení reklamovat, napsali že se omlouvají ale že na zásilce chyběl tel kontakt…a když jsem jim v zápětí zaslala fotky balíku a vyplněný list kde je vidět že všechny kontakty včetně telefonů a emailové adresy, tak přestali komunikovat. To je úroveň! Už nikomu bych DPD nedoporučila!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *