Režim pod vedením KSČM by byl na 100% zločinný! Zde jsou důkazy!

Program Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) vychází z marxistické teorie. Ve stanovách KSČM doslovně stojí: „Program KSČM vychází z marxistické teorie“. KSČM chce v Česku nastolit socialismus: „Programovým cílem KSČM je socialismus“. Paradoxně v jejich stanovách několikrát padne slovo „demokracie“, stejně jako před listopadem 89 🙂

KSČM vs. KSČ

KSČM převzala veškerou členskou základnu Komunistické strany Československa (KSČ), která je dle Zákona o protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němuzákon č. 198/1993 Sb. zločinná a zavrženíhodná organizace. I přesto, že bývalá KSČ byla zločinná a zavrženíhodná organizace, současní komunisté oslavují její založení. Videa jako důkaz zde. Ovšem komunistka Marta Semelová tvrdí, že únor 1948 a následující období 40 let, nebylo zločinným režimem.

Zločinné komunistické režimy

Jaký byl v minulosti každý komunistický režim, socialismus, který vycházel z marxistické teorie? Bez vyjímky zločinný! Jaké jsou současné socialistické, komunistické režimy? Pouze zločinné! – KLDR, Čína… Kdo jsou největší masoví vrazi v dějinách lidstva? Komunisté! Konkrétně: Mao Ce-Tung (Čína, počet usmrcených lidí 77 692 000), Josif Vissarionovič Stalin (SSSR, Počet usmrcených lidí 42 672 000), Vladimír Iljič Lenin (SSSR, počet usmrcených lidí 4 017 000), Kim Ir-sen (KLDR). Hitler byl proti komunistům břídil. To jsou prostě fakta!

Režim pod vedením KSČM by byl na 100% zločinný! Proč?

1. Předseda KSČM Vojtěch Filip (bývalý estébák)  obdivuje masového vraha Lenina – zakladatele zločinného Sovětského svazu, otce komunistické genocidy. Více ve článku Vojtěch Filip: „Lenin byl prodchnut humanismem“ (online video jako důkaz). Filip dokonce potvrdil, že se Komunisti se inspirovali při budování vyhlazovacích táborů u nacistů! (online video). Filip obdivuje zločinný čínský režim – Vojtěch Filip velebil čínský smrtonosný komunistický režim (online video).

Vojtěch Filip
Předseda KSČM Vojtěch Filip

2. Filip též obdivuje vysoce žločinný komunistický režim v Severní Koreji (KLDR). Když zemřel komunistický zločinec Kim Čong-il, tak Filip do KLDR zaslal tuto kondolenci:
„Vážený soudruhu,
se zármutkem v srdci jsem přijal smutné zprávy, že Kim Čong-il, velký vůdce Vaší země, zemřel. Velmi jsme si vážili Kim Čong-ila, jenž se obětoval, aby přinesl blaho korejskému lidu, zajistil bezpečnost KLDR a dosáhl mírového sjednocení Koreje. Komunistická strana Čech a Moravy pevně věří, že Korejská strana práce překoná nynější smutek a nadále povede hrdinný boj korejského lidu za obranu socialismu ve Vaší krásné zemi.
Přijměte, prosím, můj soudružský pozdrav.“

3. Není to pouze předseda KSČM Vojtěch Filip, kdo obdivuje komunistické masové vrahy, čímž souhlasí s komunistickou genocidou. Členové KSČM například obdivují kalendáře s masovými vrahy Leninem a Stalinem…
Zdroj: Facebook.com

I na oficiálních webech KSČM se objevují masoví vrazi – Lenin, Che Guevara…

Web KSČM

Zdroj: www.kscmplzen.cz

Marta Semelová a další komunističtí fanatici se každoročně scházejí u hrobu masového vraha Klementa Gottwalda, kde zcestně vzdávají holt jeho památce. Videa jako důkaz zde.

4. Možná si řeknete, že to jsou pouze staří komunisté, kdo obdivuje komunistickou zločinnost. Není to tak. I mladí komunisté (Svaz mladých komunistů Československa – SMKČ, Komunistický svaz mládeže – KSM)… inklinují ke komunistické genocidě. Viz. foto…

Mladí komunisté ze Svazu mladých komunistů Československa (SMKČ)

5. A zase ti mladí komunisté! Když zemřel exprezident Vávlav Havel, tak ze SMKČ znělo:

Emanuel Moravec je mrtev, Havel odešel… Národe oslavuj!

SMKČ útočí na Havla

Zemřel Václav Havel, sluha USA, NATO, sudetských Němců a Izraele. Zemřel největší zrádce českého lidu!

SMKČ útočí na Havla

Zemřel Václav Havel, spoluviník bombardování Jugoslávie, spoluviník vraždy 2500 civilistů. Pryč se zrádci!

SMKČ útočí na Havla

6. I staří komunisté útočí na zesnulého Václava Havla…

Tomáš Kott: Havel byl šípna

Tomáš Kott: Havel byl špína

Stanislav Vaculík: Havel, a jen špína ?? hahaha. humanitární bombometčík – sprostý nadnárodní VRAHOUN je to !!!

Stanislav Vaculík: Havel, a jen špína ??

Stanislav Vaculík: Já byl tu neděli zrovna na směně. Přišel tam dopoledne kolega, a řekl, že zemřel Havel. V tu ránu mě polilo takové BLAHO, že tak chutně ani dobře usmažený řízek nešmakuje. -:))))) A ty kurvy si po něm ještě pojmenují kdeco !!!

Když Havel zemřel

Stanislav Vaculík: svině zůstává vždy jen sviní – až nakonec zdechne, jakož i VRAH Havel zdechl

VRAH Havel zdechl

7. Pokud si myslíte, že KSČM nechce dělat v České republice revoluci, tak se mýlíte. Místopředseda KSČM Jiří Dolejš ve videu tvrdí: KSČM je revoluční a přestárlá strana

8. Členové KSČM se hlásí k odkazu zločinečké organizace KSČ, která desetiletí terorizovala a zabíjela lidi. Hlásají to ve videu zde.

9. Komunistický náměstek Jaroslav Borka telefonal řediteli školy, nelíbilo se mu, že se studenty beseduje bývalý disident. Více ve článku Školy už nezvou disidenta na besedy. Díky výhrůžce z KSČM!

KSČM inklinuje ke zločinnosti!

Z výše uvedeného plyne, že členové KSČM obdivují největší masové vrahy v dějinách lidstva a zpochybňují komunistickou genocidu. A to je trestný čin – Trestné činy proti lidskosti § 261a.

Současní komunisté jsou zkrátka pořád stejní, nejsou reformovatelní. Pokud nějaká politická strana vezme do vlády KSČM, bere tam totalitní politickou stranu, čímž porušuje demokracii. Předsedu KSČM Vojtěcha Filipa považuji za komunistického zločince, který měl být hned po listopadu 89 uvězněn (jako další zločinci).

4 komentáře u “Režim pod vedením KSČM by byl na 100% zločinný! Zde jsou důkazy!

  1. Ten článek „Režim pod vedením KSČM by byl na 100% zločinný…“ – to je takový podvrh až to hezké není. Jsou tam použity a zneužity materiály ve prospěch antikomunismu a boje proti KSČM. Materiály, videa, fotky, odkazy… to vše umě shrnuto. Jeden příklad za všechny. Když například TV Nova vloží na web článek s fotkou Hitlera, tak také napíšeme, že jde o zločinnou TV stanici? tn.nova.cz…/hitler-byl-zavisla-troska-denne… -v tom článku je pravdou snad 10% informací. 👿

  2. Tak Havel byl zednář, proto o něm býv. kancelář Hájek řekl, že to byl satanista. Byl v Římským klubu – staví na Karlu Marxovi. Otec komunismu.

  3. Radovan:

    Ta fotka Hitlera je ale z oficiálního webu KSČM.

    Co je konkrétně v tomto článku smyšleného?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *