Vojtěch Filip velebil čínský smrtonosný komunistický režim. Hnus!

Je to odporné, ale Vůdce KSČM Vojtěch Filip na VIII. sjezdu KSČM, velebil čínský smrtonosný komunistický režim:

„Dá se očekávát, že v horizontu 10 let, se mezi USA a Čínou uskuteční hlavní zápas o globální prvenství. Věřím, že nejen já, ale my všichni z KSČM, nepochybujeme o tom, kdo bude vítězem tohoto zápasu. Nejen o ekonomické vedení, ale i o charaktech sociálně ekonomického modelu a politického systému první dekády 21. století, případně její první poloviny. Bude to Čínská lidová republika se svojí moderní, o plán se opírající ekonomiku, se sociálně spravedlivějším řízením společnosti, a právě se sociálně spravedlivějším rozdělování hmotných statků.“

Filip je odporný člověk!

Jak známo, v Číně panuje komunistický totalitní režim, který dlouhodobě utlačuje lidská práva, zabíjí a šikanuje lidi… Odhaduje se, že v čínských koncentračních táborech, ve vykonstruovaných politických procesech, politických popravách… dosud zemřelo 65 – 80 milionů lidí. Ten, kdo velebí tento zrůdný systém, není dobrý člověk. Jedná se o člověka, pro kterého lidský život neznamená nic. Takových lidí bylo v minulosti několik, vzpomeňme například Adolfa Hitlera, nebo novodobější zrůdu – norský masový vrah Anders Behring Breivik.

Když loni zemřel komunistický Vůdce a diktátor KLDR Kim Čong-il, tak zase Filip opěvoval KLDR a její smrtonosný totalitní systém. Filip:

Vážený soudruhu,
se zármutkem v srdci jsem přijal smutné zprávy, že Kim Čong-il, velký vůdce Vaší země, zemřel. Velmi jsme si vážili Kim Čong-ila, jenž se obětoval, aby přinesl blaho korejskému lidu, zajistil bezpečnost KLDR a dosáhl mírového sjednocení Koreje. Komunistická strana Čech a Moravy pevně věří, že Korejská strana práce překoná nynější smutek a nadále povede hrdinný boj korejského lidu za obranu socialismu ve Vaší krásné zemi.
Přijměte, prosím, můj soudružský pozdrav.

Na toto lze říct jen jediné slovo: Hnus!

Každý totalitní komunistický systém je založen na lži, manipulaci, zastrašování lidí, zabíjení lidí. Přesně toto se produkuje v KLDR a Číně. A přesně toto bylo i v totalitním Československu. A toto Filip obdivuje!

Video: VIII.sjezdu KSČM, Vojtěch Filip

Jeden komentář u “Vojtěch Filip velebil čínský smrtonosný komunistický režim. Hnus!

  1. Prosím Vás, vím, že jste antikomunisté, ale jestliže chcete komunisty kritizovat, tak prosím neuvádějte nevědecky podložené informace. V Číně není žádný komunistický režim, ale kapitalismus, který v současnosti zapřičiňuje široké úvahy o rozšiřování konkurenceschopnosti, devalvaci světových měn a snižování životní úrovně EU. Čína má hospodářskou základnu kapitalistickou a silně vykořisťovatelskou v kombinaci s politikou devalvování měny, aby byl její export vysoce konkurenceschopný.

    Antikomunismus je v tomto případě naprosto zcestný. A řeči o tom, že tam je u moci komunistická strana, nezmění nic na tom, že je v Číně nejdravější kapitalismus světa. Ano Vojtěch Filip je jistě šmejd, protože lže a vy jste mu na jeho blbost skočili a nechali jste se nachytat na jakýsi antikomunismus. Nezbývá mi, než se zasmát, protože Čína je pravicovější, než ODS v ČR HAHAHAHHA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *