Omluva KSČ, KSČM za komunistickou zločinnost neexistuje!

Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM) se řadu let snaží dostat do Vlády České republiky, to se jí však nedaří. Vládní Česká strana sociálně demokratická (ČSSD) se jí „štítí.“. A to plným právem! KSČM není dobrý partner v demokratické společnosti. Proč? Důvodů je MNOHO…

1/ KSČM převzala veškerou členskou základnu zločinecké organizace. Komunistická strana Československa (KSČ) je zákonem č. 198/1993 Sb. označena za zločinnou a zavrženíhodnou organizaci. KSČM je pokračovatelkoou KSČ, tedy zločinecké organizace!
2/ KSČM dlouhodobě vede Vojtěch Filip – bývalý udavač Státní bezpečnosti (StB), který veřejně vyvyšuje diktátora, masového vraha, zakladatele komunistické genocidy – Vladimira Iljiče Lenina a další zločince.
3/ Z KSČM soustavně zní, že komunistická ideologie nikoho nezabila, viz. článek + videa – Soudružky z KSČM obhajují komunistickou zločinnost. Komunisté dokonce tvrdí, že ŽÁDNÁ ideolodie nikoho nezabila. Takže ani ta nacistická, ani ideologie teroristické organizace Al-Káida…
4/ Z řad KSČM zní: Únor 1948 nebyl puč, hlásíme k revolučnímu základu Února 1948.
5/ Předseda KSČM Vojtěch Filip obdivuje totalitní režim Severní Koreje (KLDR). Když zemřel tamní diktátor Kim Čong-il, tak Filip zaslal do KLDR kondoleci, která mj. obsahovala: „Komunistická strana Čech a Moravy pevně věří, že Korejská strana práce překoná nynější smutek a nadále povede hrdinný boj korejského lidu za obranu socialismu ve Vaší krásné zemi“.
6/ Členové KSČM a poslanci za KSČM se každoročně scházejí u hrobu masového vraha Klementa Gottwalda, kde vyvyšují jeho zločinnou činnost. Videa zde.
7/ Na oficiálních webech KSČM se propagují zločinci…

Web KSČM
www.kscmplzen.cz

Omluva za komunistickou zločinnost

Další otázkou je, zda se skutečně se KSČM omluvila za předlistopadovou komunistickou zločinnost. Pokud se podíváte web KSČM (www.kscm.cz), tak zjistíte, že se zde nalézá dokument s názvem Prohlášení k občanům ČSSR, ze dne 20.12.1989. Z tohoto dokumentu je patrné, že KSČ se NIKDY neomluvila za zločinný předlistopadový komunistický režim. V dokumentu se jasně píše: „Protože naše bývalé vedení nenašlo v sobě dosud tolik cti a odvahy veřejně se omluvit, činí tak delegáti mimořádného sjezdu KSČ“.  Toto prohlášení (dokument) rozhodně není žádným usnesením KSČ, není to ani oficiální dokument KSČ! A pochopitelně to není ani usnesení současné komunistické strany – KSČM. Pod tímto prohlášením jsou pouze podepsáni Delegáti mimořádného sjezdu KSČ. Jde tedy o prohlášení určité skupiny lidí – několika delegátů sjezdu.

Prohlášení k občanům ČSSR
Prohlášení k občanům ČSSR, zdroj www.kscm.cz

Omluva z KSČM

Omluvit za předchozí zločinný režim se měla po roce 1989 KSČM, protože je ideovou pokračovatelkou KSČ. To se ale nestalo dodnes. Z jednání členů KSČM je patrné, že o omluvě nemůže být ani řeč… Předseda KSČM vyvyšuje komunistické zločince a nejhorší totalitní režimy, komunisté oslavují založení zločinecké KSČ – videa zde, atd. Z výše uvedené plyne, že se KSČM nechce odělit od předchozího zločinného komunistického režimu. KSČM není moderní demokratická levicová strana, dokonce není ani reformovatelná.

KSČ ani KSČM se NIKDY neomluvila za nelidský komunististický režim, který byl v Československu před listopadem 89. Kdo tvrdí opak, lže.

Jeden komentář u “Omluva KSČ, KSČM za komunistickou zločinnost neexistuje!

  1. Hi,
    It’s my pleasure to write you after noticing your profile while searching through (www.google) My name is Miss Naarah I’m a young girl of 23 years of age from Sudan and you? I’m Searching for real love and protection, Well i shall tell you something more about me after your reply,I believe we can move from here. Bear in mind that friendship and Love has no colors barrier, no educational back ground barrier, no social-economic Barrier, religious, language, nationality or distance barrier, the only important Thing there is love.
    Yours Sincerely
    Naarah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *