Výsledek voleb – zvítězila zločinnost

Předčasné volby do Poslanecké sněmovny (2013) vyhrála s 20,45% Česká strana sociálně demokratická (ČSSD), na druhém místě s 18,65% skončilo Babišovo hnutí ANO 2011 (ANO), na třetím místě s 14,91% je Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM). Pak následují: 11,99% TOP 09, 7,72% Občanská demokratická strana (ODS), 6,88% Úsvit, 6,78% Křesťanská a demokratická unie – Československá strana lidová (KDU-ČSL).

Bohužel musím konstatovat, že v těchto volbách zvítězila zločinnost:

ČSSD. Na 37. sjezdu komunistický zločinec (bývalý člen Komunistické strany Československa, zkr. KSČ) a člen ČSSD Richard Falbr opěvoval zločince a masového vraha Che Guevaru. Toho Che Guevaru, který na půdě Organizace spojených národů (OSN) prohlásil: „Ano, popravovali jsme, popravujeme a budeme popravovat“. Falbr na 37. sjezdu řekl: „Velkým obdivovatelem v mládí jsem byl Ernesta Che Guevary, o kterým, jak říká Miloš Zeman, někteří novinářští blbečkové říkají, že to byl masovej vrah. Nebyl! Byl to čestnej člověk a jeho heslo bylo Vždy k vítězství! Hasta la victoria siempre!“. Důkazy – online video ve článku Na sjezdu ČSSD se opěvoval extremista a masový vrah!. Všimněte si toho souhlasného potlesku mnoha členů ČSSD.

Richard Falbr
37. sjezd ČSSD, komunistický zločinec Richard Falbr

ANO. Podnikatel Andrej Babiš je komunistický zločinec – bývalý člen zločinecké organizace – KSČ. KSČ byla zločinná a zavrženíhodná organizace. Zákon o protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu hovoří jasně – znění zákona č. 198/1993 Sb. Bývalý člen KSČ je tedy zločinec. Člen zločinecké organizace Al-Káida, Yakuza… je přeci taky zločinec. Babiš je též bývalý agent komunistické teroristické organizace StB. Spis agenta StB Babiše (Bureše) zde.

Andrej Babiš
Komunistický zločinec Andrej Babiš

KSČM. KSČM je plná komunistických zločinců, kteří inklinují k současným zločinným režimům a největším masovým vrahům v dějinách lidstva. Marta Semelová a další rudé zrůdy se každoročně scházejí u hrobu Klementa Gottwalda, kde opěvují jeho zločinnost a jeho teroristickou činnost. Opěvování této zločinnosti je na videu ve článku Semelová a další fanatici u hrobu Gottwalda. Předseda KSČM Vojtěch Filip je dokonce také bývalý spolupracovník StB. Filip dokonce opěvuje masového vraha Lenina. Filip o tomto zločinci (a otci komunistické genocidy), za kterým stojí hromady mrvol, prohlásil: „Lenin byl prodchnut humanismem“. Důkaz (video) zde. Filip jde ještě dál – obdivuje zločinnost v KLDR! Když zemřel komunistický diktátor a jeden z největších tyranů Kim Čong-il z KLDR, tak Filip do KLDR poslal tuto kondolenci:
„Vážený soudruhu,
se zármutkem v srdci jsem přijal smutné zprávy, že Kim Čong-il, velký vůdce Vaší země, zemřel. Velmi jsme si vážili Kim Čong-ila, jenž se obětoval, aby přinesl blaho korejskému lidu, zajistil bezpečnost KLDR a dosáhl mírového sjednocení Koreje. Komunistická strana Čech a Moravy pevně věří, že Korejská strana práce překoná nynější smutek a nadále povede hrdinný boj korejského lidu za obranu socialismu ve Vaší krásné zemi.
Přijměte, prosím, můj soudružský pozdrav.“

Předseda KSČM Vojtěch Filip
Předseda KSČM/zločinec Vojtěch Filip  a Lenin

Z výše uvedeného tady plyne, že v těchto volbách zvítězila zločinnost. A to je velmi smutné!

3 komentáře u “Výsledek voleb – zvítězila zločinnost

  1. Mě je z toho taky smutno. Ale nejvíc mě (s prominutim) sere, kolik lidí se na volby vykašlalo.

  2. scif:

    Je to bohužel tak. Tací jsou prostě Češi – jenom nadávat po hospodách nebo u televize, ale když můžou něco změnit, tak skutek utek.

  3. Tak tohle je tragedie, jeste ze se volby neopakujou.

    novinky.cz/domaci/320504-volby-by-vyhralo-babisovo-ano-ods-mimo-hru.html

    Doufam ze v pristich volbach tomu bude jinak

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *