YAGER Group Free Enterprise seminář

Amwayáci tvrdí, že je Tento bysnys je o snech, z čehož plyne to, že Amwayáci rádi sní. Rádi sní milionech a miliardách,  o dlouhé a drahé limuzíně s osobním řidičem, o luxusní rezidencí s bazénem, o služebnictvu v jejich luxusním zámku, ap. Podívejme se na Amwayácké sny na videu – milionáři, Porsche, Lamborghini, luxusní vily, drahé exotické dovolené…). Také je prý Tento byznys největší podnikatelská příležitost na světě. Skutečně je Amway byznys lepší než ropný průmysl či obchodování s akciema? No, nevím… Skutečnost je taková, že drtivá většina Amwayáků nevydělává NIC, dokonce ani nepodnikají! A pak, že nejlepší podnikatelská příležitost na světě 🙂 Někteří Amwayáci dokonce ještě prodělávají – kupují CD, knihy, vstupenky na semináře… Např. vstupenka na víkendový seminář stojí 1.700 až 2.400 Kč! Zde nutno podotknout, že tyto semináře nepořádá žádná firma Amway, ale Amwayáci (Diamanti), motivační organizace. Tyto semináře nepořádá ani firma Amway Corporation, s.r.o., kterou vlastněji lidi z Ruské federace 🙂

Prý je vhodné Zainvestat do tohoto super byznysu 5-10 tisíc Kč, aby to vydělávalo 50 000 Kč měsíčně. Zase sen? A také je prý Marketingový plán amway pohádka budoucnosti 🙂 Tyto „fakta“ netvrdím já, ale Amwayáci na Amwey-Business.cz !! Hm, opravdu divný byznys…

Dobře, koukněme se nyní na online videa, kde pan Čížek říká (překládá), že největší obrat v přímém prodeji má Avon, ne Amway. Amwayáci mají prý také jinou propagaci! Tou jinou propagaci myslí negativní manipulaci s lidma, vymývání mozků, sektářské rysy…??? Víte co máme vědět o sektách? Zde je o tom výstižný článek.

Krutá realita Amway byznysu zde (zničené vztahy, manželství…).

Díky Amway byznsu budete mít lepší manželství, rodinu… viz. video. Dá se věřit, tomuto „neomylnému“ tvrzení???

Nahlásit nefunkční video

YAGER Group Free Enterprise seminář

Nahlásit nefunkční video


191 komentářů u “YAGER Group Free Enterprise seminář

 1. Tomáš
  Čili dle vašeho názoru, jsou za vším Hassmann a jeho motivační semináře. Já si spíš myslím, že za tím jsou hloupí lidé a motivační semináře.

  Ano souhlasím,motivační semináře a dokonalé vymývání mozku.Jen hloupí lidé bych neřekl,propadnout amwayi může i člověk s vysokým intelektem.Vlastně to samé jako u sekty,stačí ve vhodný okamžik,kdy člověk má jakékoli problémy oslovit a podat jako „pomocnou“ ruku.

 2. Hele vy troubove 🙂 Kdyby byl Tomas registrovany v Amway, tak se me tu nebude ptat kde jsem prisel k cene 192.- za Dish Drops, protoze by to vedel. Akorat stale dokola zde ukazujete jak ani po roce nechapete nic, nerozumite tomu o cem rok zvanite a vubec vam nevadi, ze vase stupidni, na poverach, lzich a predsudcich zalozene zavery tu muze cist kazdy, kdo fakta zna. Uz jen to, ze pri podnikani s Amway take vydelava jen obvykle procento tech pracovitych, zapalenych a chytrych dokazuje, ze je to poctive podnikani jako kazde jine, ve kterych taktez a vzdy skutecne vydelavaji jen ti nejpilnejsi.

 3. Padla tu otazka, zda-li je mozne v Amway podnikat i bez seminaru 🙂 To je skutecne dukaz naproste demence mysleni 🙂 Tisickrat jsme psali, ze ucast v motivacnich organizacich je striktne dobrovolna, presto tu klidne padne opet takova stupidita. Uroven inkvizitoru Amway je predevsim jedna velka taskarice 🙂

 4. Otázka a problém je v tom, jestli po pravidelném navštěvování těchto akcí je tato účast stále dobrovolná :mrgreen:
  Aktivní VPA po několika letech pravidelné účasti mají a budou mít prostě strach vynechat. Strach z toho, že neuspějí a to jak v prodeji tak v osobním životě. Semináři přemotivovaný VPA prahne po penězích, majetku a osobním vlastnictví. Jen v tom vidí životní štěstí a semináře mu k němu dle guru mají dopomoci. Díky seminářům se tedy dostává do zajetí vlastních pudů a zde by se již dalo o striktní dobrovolnosti polemizovat, neboť člověk ovládaný svými pudy a strachem jedná v podstatě nevědomě a tedy nesvobodně 🙄

 5. Právě jsem se vrátil ze setkání Amway. Bylo velice upřímné. Mluvili se mnou narovinu. Nikdo mě nepřemlouval ke vstupu. Vyložili mi jak celý systém funguje a nechali mě to promyslet. Nevzali si ani moje telefonní číslo. Jen pokud bych měl zájem mi nechali jejich vizitku. Narovinu mi řekli, že v tomto podnikání uspěje pouze 5% lidí. A neuspějí proto, že nedodržují základní pravdila. Kam mimo jiné patří i semináře. Navíc mi řekli, že drtivá většina CD se už nekupuje, protože si je můžete stáhnout na internetu. Knihy a semináře jsou dobrovolné. Pokud chcete uspět pochopíte proč jsou tyto semináře tak důležité. Jinak vám úspěch nemůže nikdo zaručit. Je to motivační a informační prostředek abyste dosáhli vašeho cíle (Oni sami mi řekli, že nejdražší seminář na kterém byli stál 750 Kč, a že to za ty peníze rozhodně stálo). Čili dá se Amway úspěšně vybudovat úspěšně bez seminářů. Nelze.

  K motivačním seminářům. Není seminář jako seminář. Seminář není náborová akce! Na seminář chodí z pravidla registrovaní distributoři s licencí! Seminář je od toho abyste si poslechli od úspěšných distributorů rady, opět jak docílit toho, že bude kvalitní distributor. Pokud budete zakládat podnik, taky budete vyhledávat informace od zkušenějších podnikatelů a budete rádi za každou radu, která vám pomůže k úspěchu. Čili nic na způsob Hassmann a jeho grupa. Tu jsme také probrali dopodrobna. Tito distributoři se kterými jsem mluvil byli součástí Britova systému. Což je naprosto nesrovnatelný přístup a systém k podnikání než má DY a Hassmann. Odsoudili náborové akce typu Hassmana. Doslova se jim vysmáli. Vysvětlili mi, že náborové akce fungují jen krátkodobě, ale z dlouhodobého hlediska nikdy fungovat nebudou. Člověka nemůžete do podnikání lámat. To v žádném případě. On sám musí být přesvědčen, že je to co chce dělat. Oni sami říkají, že lidi i do tohoto podnikání ODMÍTAJÍ! Pokud nejsou přesvědčeni, že z těchto lidí budou kvaltiní, spolehliví distributoři, nejsou ochotni s nimi spolupracovat. Poněvadž takový distributor by udělal ostudu a negativní reklamu celé jejích síti.

  Čili po této schůzce, jsem neshledal na Amway nic špatného.

  Zároveň mě zaujala jedna věc. Jak můžete v Amway prodělat, když na vše co si koupíte máte 3 měsíce záruční lhůtu na vrácení peněz!?! 🙂 To nedává smysl. A i samotnou licenci lze vrátit do 6 měsíců. 🙂 – Jak můžete prodělat?

 6. Jo a už vím, jak se vypočítává cena Dish Dropsu.

  Cena pro zákazníka je 250 Kč. Pokud jste registrovaný distributor máte velkobchodní cenu. Ta je 192 Kč. Za tu nakupujete. A pokud naředíte DD 1:5 čili, litr DD a 5 litrů vody, dostanete se 192 Kč/6 l = 32 Kč za litr. Čili Jar v akci + doprava a čas. Ale opět, tento výrobek se vám započítá do obratu. A dostáváte peníze zpět.

 7. Pavle to je právě to, co jste pořád nepochopil. Lidi chodí na semináře protože chtějí ne proto že musejí. Oni ví, že jim to dopomůže k úspěchu. Je to 50ti lety prověřený systém. Je to doloženo, že to prostě funguje. Proto také Amway neustále roste a její obrat se zvyšuje. Proto se hala NBA v americkém Orlandu jmenuje Amway arena. Protože je ten systém funkční. Myslíte, že je systém nefunkční, když si majitel Amway koupil tým a arénu NBA se Shaquilem Oneilem?

  Vy chcete někomu zakazovat dělat to co chce? Proč?

  Vy se díváte každý den na televizi a čtete zprávy. A potom nakupujete JAR, Dove. Myslíte si, že jste lepší než ostatní? 🙂

 8. Já když jsem se s amwayáky setkal, tak taky nebyly od Hassmana. Ani od čížka. Taky říkali, že jejich metody jsou drsné.
  Zajímavé ale bylo, když jsem na seminář šel, že tam měli pozvaného zrovna Čížka a poslouchali ho jako Boha..
  Lhali vám. Zde v republice jsou to prostě hlavní guru a vzor kteří objíždějí všechny sítě..

 9. Pavlicku, to neni ani otazka a uz vubec ne problem 🙂 To je jen hloupa, naivni, ale predevsim ucelova uvaha jednoho hlupacka, nic vic.

 10. Tomáši ty jsi fakt amwayák jak poleno. A standardně prolhanej demagog jako všichni amwayáci..
  Dobře jsem výše napsal, proč po několika letech jsou návštěvy těch akcí v podstatě nedobrovolné.
  A není právě to, že koupily arénu, sponzorují výstavu, olympijské hry, golfisty, atd. REKLAMA :mrgreen:
  Kterou jak amwayáci tvrdí eliminují. Což je právě díky tomuto jedna z nejpravidelnějších lží..
  No aby si to nekoupily, když jim to distributoři zaplatí..

 11. acz:
  Opět tvá demagogie…

  Kolikrát ti mám připomínat, že v normálním podnikání se většina lidí uživí!!

  Nebo snad 99,99% zedníků (architektů, majitelů úklidových, stavebních nebo poradenských firem, restauraci atd.) pracuje prakticky zadarmo jako amwayáci a při jejich dlouhodobě prodělečném snažení je drží jen manipulace na seminářích a vidina bohatství??

 12. „Cena pro zákazníka je 250 Kč. Pokud jste registrovaný distributor máte velkobchodní cenu. Ta je 192 Kč. Za tu nakupujete. A pokud naředíte DD 1:5 čili, litr DD a 5 litrů vody, dostanete se 192 Kč/6 l = 32 Kč za litr. Čili Jar v akci + doprava a čas. Ale opět, tento výrobek se vám započítá do obratu. A dostáváte peníze zpět.“

  Takže po naředění, které je nepraktické a podle mě i značně pofiderní se dostanu +- na cenu Jaru. A když si koupím v Makru velké balení, tak to mám dokonce ještě o dost levnější.
  To je teda super výhoda! :mrgreen:

  A započítávání do obratu? Kolik Jaru člověk spotřebuje? Nebo ho liješ do hajzlu? 😆

 13. Komentuje Tomáš, 20.2.2012 @ 21.11

  Jo a už vím, jak se vypočítává cena Dish Dropsu.

  Cena pro zákazníka je 250 Kč. Pokud jste registrovaný distributor máte velkobchodní cenu. Ta je 192 Kč. Za tu nakupujete. A pokud naředíte DD 1:5 čili, litr DD a 5 litrů vody, dostanete se 192 Kč/6 l = 32 Kč za litr. Čili Jar v akci + doprava a čas. Ale opět, tento výrobek se vám započítá do obratu. A dostáváte peníze zpět.

  Prosím o konkrétní podklady k tvému tvrzení. Nebo zde opět prezentuješ dohady a spekulace?

  Pokud vím, tak výrobce uvádí toto:
  Při mytí nádobí ve dřezu přidejte 3 ml DISH DROPS Koncentrovaného přípravku na mytí nádobí do 5 litrů teplé vody. Po umytí nádobí opláchněte.
  Pro hospodárné použití nařeďte jeden díl DISH DROPS Přípravku na mytí nádobí třemi díly vody do AMWAY Láhve s revolverovým uzávěrem, promíchejte a poté nanášejte malé množství na houbičku.
  K údržbě houbiček a hadříků na mytí nádobí houbičky a hadříky nejdříve důkladně propláchněte teplou vodou. Z láhve dvakrát stříkněte přípravek na hadřík nebo houbičku, tekutinu rovnoměrně rozprostřete a nechte působit do dalšího použití.

  Upozornění:
  Po použití si opláchněte ruce.

 14. Právě mi to došlo. Vy v téhle diskuzi, jste úplně stejně extremistická skupina jako lidi s vymytým mozkem na semináři. Jako si vy sami nedokážete připustit, že by na Amway mohlo být něco dobré tak oni si nedokáží připustit, že je na Amway něco zlého. Žijete ve světě, ve kterém vás chce někdo obrat a oloupit. Žijete ve strachu.

  Vor: A v makru si koupíte rovnou 10 balení? To mi něco připomíná, něco jako povinné nákupy a skladování výrobků. 😀

  Jste uplně, ale uplně stejní jako oni. Jste stejně extremističtí jako oni.

  V Amway nejsem, čili je to nestranný názor.

  Co se týče ředění, prostě se to tak ředí. Kdo to má vědět lépe než distributoři prodávající a používající toto zboží. Upřímně nevím kde jste vzal popis DD. Opakovaně jsem vás žádal o zdroj a nebyl jste schopný mi ho dodat.

  Pavle: Aréna byla zakoupena z vlastních výdělků zakládajícího člena Amway. To co si dělá každý se svými penězi je jeho věc. 😀 Pokud někdo používá výrobky Amway a je navíc celebrita, tak je to reklama zdarma. 😀

  -Reklama na Amway je jen opravdu okrajová záležitost.

  Mimochodem na tom semináři byl jeden inženýr učitel a dva podnikatelé s vlastním podnikem. Začali s Amway, protože nebyli spokojení s tím, že pracují ve své firmě 12 hodin denně.

  A díky tomu, že převedli telefony, elektřinu svojí firmy na systém Amway ušetřili desítky tisíc korun. – Ale to už je zase určitě podle vás lež. 🙂

  Jak říkám jste stejní extrémisti jako vymyté mozky na seminářích. To je to co jsem vypozoroval z této diskuze. 🙂

 15. Z ceny dishdrops je jasný, že to je zbytečnost. Stejně jako všechny výrobky a když zákazník neni hloupej a spočítá si to, tak to prostě nekoupí..
  A s takovým výrobkem nejde uspět..
  Pouze díky partnerským obchodům atd. se dnes rozšiřuje počet distibutorů, ale oproti tomu amway samotné klesají tržby..
  Tomáši pořád přebíjíš to svinstvo na seminářích jejich systémem, výrobky a partnerskými obchody..
  Přitom o to přeci zde nejde tedy alespoň mě.
  Svinstvo jsou semináře, které se školením a motivací mají pramálo co společného..
  Jejich účel tkví úplně v něčem jiném, jak jsem se zmínil výše..
  Udělá to z člověka prostě nekompromosní svini která jde za svým úspěchem doslova přes mrtvoly..
  viz třeba pani Slapničková.
  Samozřejmě, že takových lidí je spousta. Jenže ti se tak narodily, ale amway, to je bohužel organizace, která je vychovává 😕

 16. Já to vzdávám. Teď už vím, že zapřísáhlého antiamwayáka nelze přesvědčit. 🙂

  Pokud vám příjde cena za litr 32 Kč, ekologického mycího prostředku, předražená. Tak buď žijete na hranici chudoby anebo si už jen opravdu vymýšlíte hlouposti.

  V prvé řadě Jar stojí 30 Kč pouze v AKCI! Takže kdo je tedy předražený? Když JAR v akci nebude tak si neumeju nádobí? – ze zkušenosti vím, že konkurenční výrobky nestojí za nic. (PUR).

  Semináře:
  No jelikož i cena se liší. Tak předpokládám, že máte na mysli náborové Hassmanovy semináře. Ty o motivaci nejsou, ty jsou o nahánění ovcí.

  Semináře pro Britův systém jsou určeny k motivaci. A jak už jsem řekl, stojí 750 Kč. A to byl ještě ten z dražších. Protože na něj přijeli diamantoví distributoři až z Kanady.

  A musím s tebou souhlasit. Opravdu některé systémy Amway a možná, že jich je většina. Pro tebe uričtě naprostá většina jsou špatní distributoři jdoucí přes mrtvoly. Je to špatné, neférové a neetické a taková síť nikdy nevydrží a taky proto musí nahánět stále a stále nové ovce.

  Ale mohl by si alespoň připustit, že existuje zdravá část tohoto podnikání? Můžeš se nad tím zamyslet?

 17. Tomáš:

  Kdo ti řekl, že cena za litr ekologického mycího prostředku, je 32 Kč? Nějaký Amwayák? Drž se lakavě toho, co uvádí výrobce – https://czblog.cz/yager-group-free-enterprise-seminar/comment-page-4/#comment-13842

  Je zřejmé, že používáš argumenty toho kultovního stáda! Rovněž používáš zcestné hypotézy, sugestivní úvahy, nebo dokonce rádoby pravdy 😕

  Existuje zdravá část tohoto podnikání? To je opět tvá hypotéza? Nebo fakt, na který máš patřičné podklady?

  PO NĚKOLIKÁTÉ:
  PŘI NORMÁLNÍM NÁKUPU KOUPÍM I JAR, KTERÝ JE ZA PÁR KORUN. BEZ ZBYTEČNÝCH OBSTRUKCÍ. NEHLEDĚ NA TO, ŽE AMWAYÁCI ASI NEMAJI MYČKU NÁDOBÍ 😀

 18. Pane admine, co jste zase nepochopil. Pokud jste pouhý zákazník tak je cena pro vás 250 kč na 6l přípravku, čili 41,50. To je poměrně drahé. Pokud jste distributor s licencí pak je pro vás cena 192 Kč. Jednoduché. Chápu vás, zřejmě jste starší ročník, čili zvyk nakupování je pro vás příliš silný. Pro nás mladé je zas jednoduší objednávat zboží z internetu nebo si ho nechat přivést domů. 😉

 19. Jinak vy jste vymytý extrémista antiamwayák, takže doufám, že mi zas napíšete, že to s těmi 192 Kč je lež a pokud to opravdu napíšete tak se moje hypotéza potvrdí. 🙂

 20. A světe div se, ne, opravdu každý nemá doma myčku, to je argument stejně nízký asi jako moje opravy gramatiky. Avšak já jsem ještě mladej a blbej, můžu si to dovolit. 😀

 21. Podklady mám. Poněvadž jsem byl na setkání distributorů Britova systému a neshledal jsem tam nic závadného. Přečtěte si příspěvek výše.

 22. Tomáš:

  Podklady máte? Tak sem s nima! Dokladujte, proč zrovna cena 192 Kč. Proč ne 190 nebo 195 Kč. Vysvětlete mi, proč zrovna takové ředění, jaké uvádíte.

  Zde vidíte, že když se to prodává za plnou cenou, tak je to předražené. A zákazníci distributorů za tuto cenu prodávaji. Jak jim vysvětlují tuto vysokou cenu? Hm?

  Registrovaný Amwayák má výrobky levnější, ale:
  1/Je to obstruktivní nakupování (registrace, která něco stojí)
  2/Pokud distributor zboží pravidelně prodává zákazníkům, tak musí mít živnostenský list, platit daně, vést účetnictví…

  Jsem vymytý extrémista antiamwayák? Opět žádám o konkrétní podklady k tomuto tvrzení. Nebo opět spekulace, subjektivní názor…?

  Byl jste setkání distributorů Britova systému. A to znamená jako co, že už víte všechno?

  Bezpochyby, každý má mít právo nevlastnit myčku nádobí 😀

 23. Ano jste vymytý, a toto fórum je váš seminář. 😀 – Vy máte v hlavě vymyto, protože si pořád myslíte, že vás někdo chce okrást a že vám lže. Opravdu tím se stáváte paranoidním extremistou.

  Všimněte si, že u Jaru v akci máte – 33%, čili JAR běžně stojí 40 Kč. Čili být distributor je jako mít JAR v akci, nebýt distributor znamená nemít JAR v akci.

  Jistě daně platit musí, proto se také toto podnikání buduje při stálém příjmu a zaměstnání. Jinak to nejde. – Každý kdo z jakékoliv činosti vydělá více než 20 000 Kč ročně musí přiznávat daň.

  Čili jinými slovy, ten kdo s Amway nevydělá přes 2000 Kč měsíčně, nemusí daň přiznávat.

  Pokud jste distributor s licencí je pro vás velkobchodní cena 192 Kč a malobchodní cena pro zákazníka doporučená 250 Kč. Distributor může s cenou i hýbat. Čili dishdrops může zákazníkovi prodat za 220 Kč. Je to jeho rozhodnutí. Sami distributoři mi řekli, že jsou i takoví, kteří jej prodali za 500 Kč. To je ten hyenismus na který zřejmě narážíte. Pořád si nedokážete přiznat, že někteří distributoři jsou féroví a chovají se eticky. Ale to vás právě zaslepuje váš extrémismus a antiamwayácké vyznání. 🙂

 24. Používáte ústní vodu? Já doufám, že ano. Poněvadž cena maloobchodní ústní vody Glister je 350 Kč – 4,5 litru ustní vody. VOC je jen 260 Kč. Pokud kupujete Listerin pak je cena za 4,5 l 1200 Kč. 😀

  Právě jste prodělali(koho se to týká) 300 kč měsíčně. 😀

  Tak já už nevim. Je to fakt předražený 😀

 25. Tomáš:

  Ano, pokud Amwayák vydělá více než 20 000 Kč ročně musí přiznávat daň, do této částky ne. Jenže jde i o živnostenské oprávnění…

  Kopírují část mého článku:

  Živnostenský zákon definuje podnikání jako soustavnou činnost provozovanou vlastním jménem, na vlastní odpovědnost, za účelem dosažení zisku a za podmínek stanovených tímto zákonem. Obchodní zákoník definuje podnikání jako soustavnou činnost prováděnou samostatně podnikatelem vlastním jménem a na vlastní odpovědnost za účelem dosažení zisku. Takže by šlo ještě diskutovat o tom, co znamená „soustavná činnost“… Pokud se výrobky nabízejí – prodávají soustavně (pravidelně), tak musí být živnostenský list. Ale pozor na pravidelnou jednorázovost prodeje! Jednorázový prodej, lze též považovat za soustavní činnost, v případě, že se tato činnost opakuje v průběhu určitého období!

  Pěkně vysvětlené to má firma Avon:

  „Potřebuji k práci zástupce Avonu živnostenský list?
  Zástupci Avonu jsou samostatnými subjekty, pracující na živnostenský list.Pokud objednáváte výrobky pro kohokoliv bez zisku, tzn. prodáváte je za cenu, kterou jste za ně při nákupu zaplatila, není potřeba mít živnostenský list.Pokud byste rozšířili vlastní zákaznický okruh a prodávali výrobky za katalogové ceny, případně tento prodej vykonávali jako soustavnou činnost, byl by živnostenský list nutný podle Živnostenského zákona 455/1991 Sb.“

 26. Používáte Malý nůž v kuchyni atd.? To snad používají všichni 🙂

  Bezva ceny od amwaye:
  Malý nůž – 1 780,00 CZK
  Víceúčelové kuchyňské nůžky – 1 580,00 CZK
  Stojan na nože – 2 490,00 CZK

 27. Tomáši připouštím, že určitá zdrává část na amway jistě je. Dělají ji partnerské obchody, volání, benzín atd..
  Ale to je vše. To ostatní je hrůza a jak říkám, prostě sekta. Výrobky se vyrábí aby ta sekta byla z něčeho živa. Stejně jako Haré Krišna si pěstují zeleninu a píší literaturu a pak jí prodávají svým členům..
  Semináře atd. jsou zkrátka zaměřeny na to, aby ve VPA vyvolali závislost, oddanost a hlavně naprostou odevzdanost systému i výrobkům.
  A vytvořením této zavislosti se vytvoří ona stabilita.. Jinak by to zkrátka dávno krachlo..
  V tom je pak pro tyto jedince to největší nebezpečí..
  Samozřejmě, že to vypadá, že je to neškodné a svobodné. To je taky účel. Mají to dobře propracované, ale opak je pak pravdou.
  A akce které jsem jako pozorovatel navštívil nebyly náborové. Byly to prostě klasické semináře s hosty a vstupenka stála okolo 350,-

 28. V pořádku nebudu vám brát váš názor. Ono to také nemá smysl. Vy jste přesvědčen o své pravdě a já o své pravdě.

  Chlapi díky za názory. Loučím se s vámi.

  Chci jen říct, že nic není černobílé i když to tak vypadá.

  Souhlasím s těmi co říkají, že některé výrobky předražené jsou. Některé jsou zase levnější. Amway se zaobírá hlavně výrobky, které jsou určeny pro každodenní spotřebu. Jako je mýdlo, zubní pasta, voda atd. Poněvadž v tom tkví podstata jejich podnikání. Tyto produkty potřebujete a budete je kupovat ať je krize, není krize. Zuby si čistit budete potřebovat vždy. Pro někoho jsou jejich produkty příliš drahé. Mně to tak nepříjde, i když je nepoužívám. Možná, že až budu mít vlastní domácnost budu to vnímat jinak.

  A ještě pro Admina, potřeboval bych oficiální zdroj těch vašich cen. Můžete to pro mě udělat? Děkuji vám. 🙂

  Přeju vám hodně štěstí do života. Ať se vám daří. 😉

 29. Tomáš:

  Zdroj cen? Samozřejmě web Amway. Stejně tak tam využívám návod k výrobkům, o kterých se zde bavíme.

  Amwayáci samozřejmě kupují výrobky se slevou, ale ty následně prodávají dráž. Amwayáci přeci jsou podnikatelé, takže potřebují vydělat na zákonné pojištění za sebe, účetnictví, náklady na dopravu a technická média, vstupenky na semináře, motivační pomůcky, apod. A taky musí mít z toho nějaký zisk, jinak by podnikání nemělo cenu.

 30. Opet dalsi blbost. Nenakupujeme zbozi se slevou. Nakupujeme zbozi, stejne jako kazdy obchodnik na celem svete, ktery nakupuje primo u vyrobcu, nebo hlavnich distributoru, za ceny VELKOOBCHODNI. Ty ale zrejme nevis co to je, protoze tobe zadny vyrobce primo sve zbozi neproda, bez ucasti obchodniho retezce si ani nevytres zadek 🙂 A celkoobchodni prodejni ceny jsou vzdy, za vsech situaci a uplne pro vsechny ty miliony zaregistrovanych po celem svete uplne stejne 🙂 Jak pro Hasmana, tak pro me 🙂

 31. acz/Milionář s limuzínou:

  To je slovíčkaření…

  Obchodník jistě nakupuje zboží za velkoobchodní ceny, a následně prodává dráž, aby se uživil…. Co je ale drtivá většina Amwayáků? Drtivá většina Amwayáků ani nepodniká 🙂 Když Amwayák pravidelně prodává zboží, tak musí mít živnostenský list.

  Tvrdíš, že Hassmann má příjem z amwaye 6.000.0000 Kč ročně. Kolik je takových lidí v ČR, s obdobným příjmeme z amway? Jeden, tři?

  Ty nevyužíváš obchodní řetězce? Kde kupuješ rohliky, u amway? Ty obchodníku 🙂

  Amwayáci, dejme tomu, kupují zboží za velkoobchodní ceny, pokud to tak chceš nazvat, ale některý ty „velkoobchodní ceny“ jsou pořád dost natažený. Nebo chceš říct, že všechny amway výrobky jsou tak super levný? Chceš tvrdit, že jsou produkty ve své kategorii obecně o třetinu až polovinu levnější, než konkurence v regálech?

  Pa, Milionáři s limuzínou 🙂

 32. S tím se holt budeš muset smířit, že drtivá většina registrovaných zákazníků, nebo obchodníků, si dělá prostě co chce. A nikdy s tím nic neuděláš. Bude to tak i po tvé smrti. 🙂 A tím, že mě oslovuješ milionářem s limuzínou na svých hloupostech, které zde krákáš, nic nezměníš. I kdybys mě tituloval idiotem roku, nebo třeba století, z tvých blábolů budou pořád jenom bláboly 🙂

  Já nechci a nikdy nebudu tvrdi nic, co by nějak podpořilo tvé demagogie. Amway nabízí na 600 produktů v mnoha kategoriích, včetně cenových a kvalitativních. Jen vůl jako ty všechno skládá do jednoho pytle 🙂 protože tomu bohužel vůbec nerozumí 🙂

  Tvé snahy o jakékoliv zpochybňování slovy DEJME TOMU jen dokládají, jak spekuluješ s doměnkami. Žádné DEJME TOMU. Kdokoliv je v Amway zaregistrovaný, nakupuje za jednonou, stejnou, velkoobchodní cenu. Je úplně jedno, co si myslíš ty. Fakta jsou zcela neměnná.

  Reakce na ten zbytek je zbytečná. Vyptáváš se na to po milion páté. Já milion šestkrát vysvětloval, ukazoval, dokládal, ale k ničemu to nebylo. Tato témata jsou tedy pro mě v diskusi s tebou uzavřena. A pokud si náhodou nevzpomínáš, proskenuj si odpadkový koš.

 33. Tomáš:

  Už asi rok, s několika lidmi, kteří maji účelovou registraci, objíždíme amway semináře a meetingy… Já samozřejmě pouze jako kamarád těchto lidí 🙂

  acz:

  Tvrdíš ty:

  „Produkty ve své kategorii obecně o třetinu až polovinu levnější, než konkurence v regálech“
  https://czblog.cz/predrazene-amway-vyrobky/#comment-6997

  Možná bych chtěl ozřemit, proč ti říkám Milionář s limuzínou…

  Souhlasíš s Vůdcem Čížkem:

  Komentuje acz, 6.12.2010 @ 15.39
  „Slova, věty a myšlenky, které Čížek vyslovil, natočil, nahrál, mě osobně připadají naprosto v pořádku, jsou logické, mají hlavu i patu a pro přemýšlivého, nikoliv domýšlivého člověka mají také významnou hodnotu. Ještě něco?“
  Viz. https://czblog.cz/multi-level-marketing-mlm/#comment-6420

  A co Vůdce Čížek říká na amway semináři? Toto:

  „Na poslední den v práci pro vás přijede velká, dlouhá limuzína, a teďka vrátný volá šéfovi „Pane řediteli, je tady nějaká státní návštěva, která přijela velikánským autem. Vy nekoho čekáte? Ne, nikoho!“ V čele kancelářské budovy je z toho haló, co tam dělá to velké bíle auto, které stojí už hodinu před vchodem? Pro koho to přijelo, nebo kdo s tím přijel? Jestli náhodou nepřijel nějaký ministr, nebo něco takového. A vy si děláte v klidu svoji práci a hodiny odtikávají a blíží se konec pracovní doby. A všichni ti, co se vám celou dobu smáli, tak maji oči na vrch hlavy a už stojí na autobusových zastávkách a koukají, kdo bude do toho auta nasedat, co je to za honoraci. A vy v tom sáčku, v kravatě vycházíte… Vycházíte z těch dveří, do kterých jste museli chodit každé ráno a odcházet každé odpoledne. Takhle se ohlédnete a říkáte si „Tak tady už nikdy, po celý zbytek svého života, nebudu muset strávit ani minutu!“ A říkáte si „Stálo to za to!“ Příchazíte k té bíle limuzíně a borci tam stojeji na těch autobusových zastávkách, a teď se strkaji, stouchaji do sebe loktama a říkaji „Hele podívejte se na něj, to je ten emveják“. To jsou oni, co se choději koukat na ty auta, oni si blázni snad mysleji, že jednou něčim takovým budou jezdit, nebo co. Hele, běžte někdo za nim. On k tomu jde, on si snad do toho chce sednout! Vždyť to jestě poškrábe, aby nám neudělal ostudu! Teďka vy tam prostě přijdete k tomu auťáku a zaťukáte na okénko, řidič si tam čte noviny, protože měl přijet o 3 nebo 4 hodiny dříve, a když se mu představíte, tak on si okamžite nasadí placatou čepici, vyleze a otevře vám dveře, klaní se. Vy si sednete do toho velikánského, obrovského auta, kde je prostor jak na letišti, nalejete si z baru colu a říkáte „Pane řidiči, tak jedem!“. Ale tak patnáct kilometrů za hodinu, já si to chci užít!“. A teďka kolem těch autobusových zastávek, který jsou obležený kolegama z práce, kteří se vám smáli a ukazovali si na vás prstem, tak vy kolem nich pojedete tou limuzínou, těch patnáct kilometrů za hodinu a budete jim připíjet – čau kluci, už se neuvidíme… Když se vám budou smát moc, tak jim můžete třeba udělat tu kulišárnu – bylo to ve středu, a druhý den ve čtvrtek, až ti vaši kolegové ve čtvrtek ráno budou muset v půl šestý jít do práce, tak před tou budovou je bude vítat bilboard – na něm bude vaše rozesmátá tvář a nad tim bude napsáno „Já už jsem svobodný! A co vy?“. Taková velká mechanická ruka jim bude mávat. To nebude špatný! Takže teďka si napište velký seznam lidí a uvidíme se na semináři.“

  A PROTO OSLOVENÍ MILIONÁŘ S LIMUZÍNOU

 34. Provize do 3 minut!
  Chtěli byste mít v MLM provize do třech minut? Jediná firma na světě to dokáže. A nejen to, Vám MLM použije nové technologie k odlišení se od konkurence. Nevěříte? E-mail: niedobovi@gmail.com, skype: Abodeini

 35. Ano Amway je opravdu dobré podnikání pro každého, kdo má ještě v sobě sen o lepší budoucnosti. Jen nesmí tomu snu propadnout dřív, než se stane úspěšným, pak se může stát, že pro svůj sen obětuje vše a taky o vše přijde, neboli mu nezbyde nic, než oči pro pláč. Čížek je opravdu dobrej, ale na tuto skutečnost nikoho neupozorní. 🙄

 36. Jedna věc je názor z anonymní diskuze, druhá věc jsou ověřená fakta.

  iprosperita.cz/firmy/1679-amway-s-obratem-109-miliardy-dolaru
  news.amway.cz/amway-roste-na-vsech-deseti-nejvetsich-trzich/

  Jo a ten AVON už je na druhém místě s obratem 10,4 mld. USD.

 37. Dušan Navrátil:

  Motivační semináře ale nepořádá žádná firma amway. Zde není řeč o společnosti amway. Zde je řeč především o motivačních organizacích – Amway Motivational Organizations (AMO).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *