Tomio Okamura opěvuje komunismus a KSČM. Je to ksindl!

Tomio Okamura je populistický kandidát na prezidenta České republiky, co opěvuje komunismus a současné komunisty – Komunistickou stranu Čech a Moravy (KSČM). Je to hnus, svinstvo, prasárna největšího kalibru! Okamura na svém blogu píše:

„Z KSČM se stala strana, která se demokratickou cestou snaží dospět k socialismu. „

„Požádal jsem v minulosti o podporu také KSČM a jejich voliče a žádat ji budu oficiálně a veřejně znovu. „

„Svým jménem se komunisté v původní podstatě hlásí – ač se to někomu nezdá – k asi nejdemokratičtějšímu systému, který svět poznal, to znamená ke komunismu ve smyslu komun, které například budovali komunardi v revoluční Paříži v 19. století. „

Blog Okamrura
článek-okamura.blog.idnes.cz

Kdo jsou současní komunisté?

Tak se pojďme podívat, co jsou současní komunisté a KSČM zač. Pojďme s podívat na průkazná fakta…

 1. Vojtěch Filip (Vůdce KSČM) je bývalý agent Státní bezpečnosti, která před rokem 1989 terorizovala obyvatelstvo Československa.
 2. Vojtěch Filip tvrdí, že komunisti se inspirovali při budování vyhlazovacích táborů u nacistů! Důkazy zde (video).
 3. Vojtěch Filip bezmezně obdivuje současné komunistické totalitní systémy (Čína, KLDR), za kterými stojí mnoho utýraných a zavražděných lidí. Důkazy: Vojtěch Filip velebil čínský smrtonosný komunistický režim (video), Šéf KSČM velebil zesnulého tyrana Kim Čong-ila z KLDR, atd.
 4. Pro celou KSČM je Čína modla. Důkazy ve článku Čína je pro KSČM modla. Je to HNUS!
 5. Bývalý předseda KSČM Miroslav Grebeníček přirovnal ve Sněmovně odboj proti KSČ k terorismu. Důkazy zde (video). Ke KSČ je nutno dodat, že je dle zákona č. 198/1993 Sb. označena za zločinnou organizaci: „Komunistická strana Československa byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.“
 6. Současní komunisté oslavují založení zločinné KSČ. Důkazy zde (video).
 7. Současní komunisté z KSČM obdivují komunistického prezidenta Klementa Gottwalda, za kterým stojí zavraždění lidé. Důkazy zde (video).
 8. Podstatný nezvratný fakt závěrem: Jak vždy v minulosti skončil komunismus? Terorem a krvavou lázní!

Takže současní komunisté jsou stejná sebranka, jako masový vrah Breivik, nebo jako nacistický diktáror Adolf Hitler. To je logický závěr, který plyne z faktu, že současní komunisté obdivují  hrůzovládu v Číně, KLDR, v Československu před rokem 1989…

Okamura je japonský ksindl, který v řadách komunistů hledal potencionální voliče. To je celý Okamura – jde mu jen o koryto.

Tomio Okamura
Tomio Okamura

14 komentářů u “Tomio Okamura opěvuje komunismus a KSČM. Je to ksindl!

 1. Všechno co Okamura řekl, je pravda.
  Je mi úplně jedno, jestli shání nalevo prezientskou podporu, protože napravo ji nemá. Ale pravdu má, vlastně řekl jen velmi málo toho, co je pravda, a co se dnes nenosí. 😡
  Vy mladí víte prd o životě, o minulé době, o době před ní a ještě před ní. Neumíte si dát dvě a dvě dohromady, žijete jen z toho, co vám nalhali. Jedni jsou pokrytci, protože všichni chodili na 1. máje mávat praporky a vyřvávat ať žije SSSR a KSČ. A ve škole dnes jen papouškují to, co jim napsali do osnov.
  Měli byste se zamyslet nad dneškem, ne nad minulostí. Nad důvěryhodností dnešního systému, dnešní doby. Jak je možné, že bývalý člen Svazu čskoslovensko-sovětského přátelství, funkcionář SSM od školy po zaměstnání, tedy člověk, který měl našlápnuto do nejvyšších komunistických funkcí, může dnes z pozice předsedy vlády za ODS řečnit na hrobem teroristy Paumera o tom, že ho považuje za svého přítele. Vedle něj stojí bývalý redaktor svazáckého Mladého světa, vysílaný jako prověřený redaktor do světa, dnes předseda strany VV a blábolí ve stejném duchu, vedle nich senátor Štětina, agent StB a totálně nedůvěryhodná osoba. Bývalý předseda ODS Topolánek, syn stranické sekretářky, vnuk zakládajícího člena KSČ ve jeho městě, absolvent vojenské školy, tedy opět kádr, kterému ve vstupu do KSČ zabránila až manželka, kterou po letech odkopl, vyznamená vrahy „medailí premiéra“, vytvořenou jen za tímto účelem.
  ODS je strana prolezlá těmi, kteří by dnes seděli v ÚV KSČ a hřímali tehdejší hesla, kdyby se neotočily dějiny. Langer, Topolánek, Tlučhoř, Tlustý, Pospíšil, Ježek, Kočárník, Dlouhý, (u Klause se dodnes neví, jak to bylo skutečně), všechno bývalí komáři nebo vysoké svazácké postavy. Všichni tihle zadarmo vystudovali vysoké školy, což by se jim v jiném systému tehdy vůbec nemohlo podařit. Dnes pravičáci jak poleno. To vám vůbec vy naivky nedochází, kdo tady blábolí o demokracii? Vždyť je to Yeti, každý o ní mluví, ale nikdo ji nikdy nezažil. Nikde. Protože ten systém je nesmysl, stejně jako to, že v SSSR budovali komunismus.
  Demokracie je „vláda lidu“. Později k tomu nějaký chytrák přidal rozdělení na přímou a nepřímou a už někteří ferdové začali určovat co je a co není demokracie. 😐
  Nepřímá demokracie rozhodně vláda lidu není. Demokracie lze za určitých podmínek zavést jen v kmenových společenstvích. Čím více lidí ve společnosti, tím je to méně vláda těch lidí, tím menší soudržnost a tím větší možnosti pro problémy.
  To, že že je Parlamant o více stranách, to že je více volebních lístků a není v zákoně vedoucí úloha jedné strany, to není žádná demokracie. Je to stejné zprofanování slova jako v případě slova „brutální“. Brutus byl zákeřný vrah, nikoli surový, přesto se slovo „brutální“ používá ve zdůraznění surovosti.
  Demokracie končí tam, kde začínají sliby a oblbování za účelem „politické soutěže“. To je konec demokracie, nikoli její průvodní jev. Tím se degraduje na pouhou formu handlu, neboli obchodu, navíc obchodu s deštěm.
  Proto není divu, že si lidi přejí občas nějakého politika pověsit, cože zcela pochopitelné, protože jako „lid vládce“, na to mají právo. 😐

 2. Lidi, když na Okamuru tak nadáváte, tak proč taky nejdete kandidovat? No prosím, ukažte nám, jak to umíte vy (a u koho se má orodovat za podporu). Nechci hájit levici, ale jakmile to není modré, tak vám to není košer, nemám pravdu? Ani bych se nedivil, kdyby u levice sháněli podporu všichni kandidáti.

 3. Adolf:

  Všechno co Okamura řekl, je jen jeho pravda. Vy víte, co všechno Okamura řekl?

  V politice jsou lidi/strany zvoleny v demokratických volbách. Takže tam jsou nyní strany a lidi, co lidi chtěji. Druhá věc je ta, že plno lidí k volbám nechodí. Ti si později nemohou na politku stěžovat.

  Myslíte si, že mladí lidé nevědí nic o minulé době – komunismu v Československu? Velmi dobře to shrnul zákon č. 198/1993 Sb. (plné znění ve článku). Já osobně v té strašné době 16 let žil, a byla to děsné!

  Myslím, že se shodneme na tom, že bývalý člen KSČ nemá co pohledávat v politice – https://czblog.cz/byvaly-clen-ksc-nema-co-pohledavat-v-politice/ Nebo ne?

  nekdo:

  Dovedeš si představit shánět 50000 podpisů? To je pro normálního člověka naprosto nereálný! V ODS mám velký problém s mnoha lidma, ale beru to jako to nejmenší zlo.

 4. nekdo:

  Problém je především v lidech, ať je to politika nebo něco jiného. Takže určité zlo je prakticky všude. Otázkou je, jak moc velké zlo to je. ODS beru jako podstatně menší zlo, než KSČM. Abych ale pravdu řekl, tak nevím koho budu nadcházející volby volit. Docela se mi líbí Strana svobodných občanů (Svobodní). Chtělo by, aby lid volil menší strany.

 5. Také mě napadlo to řešit volením menších stran, jenže chtělo by to, aby na volby přestala velká část lidí kašlat (pak to volení menších stran bude mít věsší smysl). Výstižně to řekl Ivo Toman v pořadu Hyde park. Řekl, že lidi řeší věci, když je nemají řešit a neřeší je, když je mají řešit. Jako příklad uvedl, že v den voleb místo toho, aby šli lidi k volbám, tak jedou na chatu.

 6. Pro admin 16 let jsi žil v té hrozné době? 😀 Takže vlastně o ní nevíš vůbec nic.
  Nemyslím si to, vím to. Tyhle výlevy jsou fakt legrační „v té hrozné době“. Připomíná mi to nejpitomnější agitku za posledních sto let, serál „Zdivočelá země“. Větší pitomost, zváště poslední dvě série, by nezvládli ani největší komunističtí kádrováci ve spojení s kádrováky z NSDAP. Vrchol stupidity.

  Já jsem četl Okamurův blog a rozhovor pro SME.
  Je mi úplně jedno, co všechno ještě řekl. To, co řekl a já jsem četl, je pravda.

  Myslím, že se neshodneme na tom, že bývalý člen KSČ nemá co dělat v politice. Každý má možnost. Chtěl jsem apelovat na to, že by tam neměl být bezcharakterní hajzl, protože tomu je jedno za koho kope a mění strany podle toho, jak se mu to hodí. To je velký rozdíl. Ale to je bohužel na voličích, protože tento systém je na tom postavený, proto je to možné. Na rozdíl od bláznivých antikomunistů, já proti skutečným komunistům NIC nemám, protože znám historii docela dost dobře a nejsem nijak ovlivněn oficiální demagogií dnešní doby. Naopak myšlenka rovnosti je správná, protože všichni jsou děti Boží. A to, že někdo dělá prd a má za to peníze, jako třeba soudci, není správné. Ti, co dělají sezením na prdeli, mají už odměnu v tom, že nejsou fyzicky opotřebovaní, až odejdou do důchodu. Ti, co dělají fyzicky, mnohdy umřou ještě před důchodem. A dělají za pár korun. To je celé špatně.

  Pro mě jsou těmi hajzly mimo jiné ti, které jsem jmenoval. Samozřejmě to jsou ti nejznámější, proto jsem je jmenoval, jméno ředitele mé firmy asi nikomu nic neřekne, přesto je to bývalý skoro absolvent VUML, převrat mu zabránil v dokončení této prazvláštní školy.
  Z kandidátů na hradního kašpara je to především Fischer. Tento budižkničemu, který se proklaněl až na vrchního bankéře, se národu omluvil, že byl v KSČ. Tím se pro mě morálně totálně odrovnal, protože ten člověk se ničím neliší od podobných chameleonů a turistů. To nemluvím o zločinech, které svým nicneděláním jako předseda vlády způsobil. Za všechny jen „obnovitelné zdroje“, díky který se stále zvyšuje cena elektřiny.

  Pro někdo:
  V jiných zemích se volí v neděli, kdy už jsou včichni z chaty doma.
  Stranický systém nemám rád obecně.
  😉 😆

 7. Áda:

  16 let jem žil v komunismus a proto o té hrozné době nevím nic? To je jen vaše domněnka nebo rádoby pravda. Anebo názor, na který máte samozřejmě právo.

  Bývalý člen KSČ nemá co dělat v politice, protože KSČ je dle zákona zločinná organizace, která perzekuovala lidi apod. Takže je logicky bývalý člen KSČ bývalý zločinec. A proto podle mého názoru nemá co pohledávat v politice.

  nekdo:

  Ano, to řekl pan Toman správně. Lidi na volby kašlou a pak remcají…

 8. Co Okamura předvádí poslední dobou, tak bych ho teda určitě nevolil. A s těma komunista, to hodně přestřelil 😯

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *