Bývalý člen KSČ nemá co pohledávat v politice!

Socialismus je cesta do pekel, to ukázala již minulost, když zde vládla smrtonosná Komunistická strana Československa (KSČ). Podle mého názoru, by mělo být uzákoněno, že žádný člen KSČ, nesmí vykonávat žádné důležité funkce a povolání, a nesmí být vrcholný politik. Toto mělo být uzákoněno hned po Sametové revoluci, ale i dnes není pozdě! Jenže problém je v tom, že ta komunistická pakáž je v Parlamentu, Senátu, na školách, finančních úřadech… Stojím si za názorem, že bývalý člen KSČ (bez vyjímky!) by nesměl být politik, senátor, soudce, guvernér ČNB, učitel, vysoký státní úředník… To by se to pěkně pročistilo 🙂

  • KSČ je přeci zákonem (198/1993 Sb.) označena za nelegitimní, zločinnou a zavrženíhodnou organizaci. KSČ je teroristická organizace, která stojí za genocidou obyvatelstva! Ve své době docházelo k vykonstruovaným procesům, mnoho lidí bylo mučeno a nespravedlivě vězněno, obyvatelstvo bylo terorizováno…
  • Zpochybňování komunistické genocidy je trestný čin. Ten, kdo sloužil KSČ – byl její člen, souhlasil s komunistickým zvěrstvem. Ať přímo nebo nepřímo.  Což značí o destruktivních povahových rysem těchto lidí. A proto by logicky takový člověk neměl vykonávat žádnou důležitou funkci.

Lenin

Rudé zrůdy jmenovitě

Pojďme se podívat na rudé zrůdy (bývalé členy KSČ) jmenovitě: Jaroslav Palas (ČSSD), Jan Kavan (ČSSD), Zdeněk Škromach (ČSSD), Jan Mládek (ČSSD), Jan Tvrdík (ČSSD), Milada Emmerová (ČSSD), Pavel Dostál (ČSSD), Miloš Melčák (ČSSD), Michal Kraus (ČSSD), Miloslav Vlček (ČSSD), Stanislav Grospič (KSČM), Miroslav Grebeníček (KSČM), Marta Semelová (KSČM), Vojtěch Filip (KSČM), Vlastimil Tlustý (ODS), Stanislav Huml (Věci veřejné) a řada dalších politiků. Člen KSČ byl i Jan Fischer, bývalý premiér dočasné úřednické vlády (2009–2010). Vhodné je vzpomenout i na Jiřího Janečka, novináře a bývalého generálního ředitele České televize. A též na rádoby politika Andreje Babiše, bývalého guvernéra ČNB Josefa Tošovského.

Všichni tito lidé mohou být společensky nebezpeční, protože praktiky teroristické organizace KSČ jsou všeobecně známy. Pokud vám bude někdo dlohodobě vtloukat do hlavy, že je něco jedinečného a nejlepšího, tak tomu nakonec uveříte, i když je to utopie. Tisíckrát vyřčená lež se stává pravdu… Pokud byl někdo učen řadu let demagogii, tak se toho těžko zbavuje.

Nepřipusťme novou komunistickou genocidu, upozorňujme na bývalé komunisty – členy KSČ, nevolme je! Kdo volí rudé zrůdy? Zase jenom rudá zrůda!

Související články:

Jeden komentář u “Bývalý člen KSČ nemá co pohledávat v politice!

  1. Všichni tito lidé mohou být společensky nebezpeční, protože praktiky teroristických organizací ODS a TOP09 jsou všeobecně známy.

    😐 😐 😐

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *