Komunista Kott v pořadu Hyde Park

Víte, že fanatický člen Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) Tomáš Kott vystupoval v pořadu Hyde Park? Kott to alepoň sám tvrdí  na Facebooku…

Kott v pořadu Hyde Park

Kott v Hyde Parku kritizuji bratry Mašíny. Co se týče k otázce Mašínů, tak k tomu jsem se již v minulosti jasně vyjádřil:
„Jsou členové zmíněné protikomuniské skupiny (bratři Mašínové, Paumer) vrazi, nebo hrdinové? Já mám jednoznačný názor – bratři Mašínové, Paumer jsou hrdinové, kteří zabili pár bezvýznamných komoušů. Za jejich údajnou zločinnost může ale totalitní komunistický režim, který vládl v tehdejším Československu tvrdou rukou. Naskýtá se zde otázka, kdo byl potom Václav Švéda a Zbyněk Janata (popraveni)? Hrdinové a oběti! Kdo se vzepřel tak vyznamně proti totalitnímu komunistickému režimu jako bratři Mašínové? Žádný připosraný Čech. A proto jsou z mého hlediska bratři Mašínové symbolem statečnosti, hrdinství a vzdoru proti totalitě.“ Více zde.

Video: Kott v pořadu Hyde Park

Nahlásit nefunkční video

Jeden komentář u “Komunista Kott v pořadu Hyde Park

  1. Když někdo má Mašíny a spol. za hrdinné bojovníky proti socialismu, proti komunistům, tak mu na to odpovím, že bych je „bral“ jako bojovníky proti komunistům, kdyby napadaly jejich vůdčí osobnosti, např. generálního tajemníka ÚV KSČ, nebo např. ministra vnitra, šéfa STB a pod., ti přece pro ně byly ti, co „představovali“ to „zlo“, to by ale bylo mnohem těžší, co? Pak bych řekl, bojovali proti socialismu, ale vraždit řadové spoluobčany, to je srabáctví, tedy prachobyčejný zločin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *