Czblog bude prověřovat Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ)

Na popud multimilionáře z amwaye (Lubo Pářa), bude Czblog vyšetřovat Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ). Alespoň to tvrdí tento multimilionář:

Komentuje Lubo Pářa, 26.6.2012 @ 17.48

pastebin.com/G0k7cAwK

Jen tak z nostalgie jsem zadal vlastní email do vyhledávání a co nevidím, nějakej blbeček, kterej nemá rád emwejáky podněcuje k útokům na weby a emaily. Kdo to asi tak mohl bejt jinej.
Už jsi to vážně přehnal. Můžeš očekávat vyšetřování ÚOOÚ, protože mezi těmi emaily jsou i emaily, které jsou jinde na internetu nedohledatelné a i emaily, které jinak nejsou dohledatelné spolu s klíčovými slovy „Amway“.
K adresám emailů mají přístup jen admini viz „nebude zveřejněn“.
Informoval jsem je, že mám pouze podezření, takže je možné, že bude prohledáváno více webů, zda všichni zveřejnění diskutovali na všech těch webech.

——–

Od těchto nařknutí se chci tímto distancovat. A budu velice rád, když Czblog bude ÚOOÚ vyšetřovat. Pokud vyšetřování nebude do 14 dnů, tak ÚOOÚ budu osobně kontaktovat, aby si pospíšila. A samozřejmě budu o tom čtenáře Czblogu informovat.

Související články:

6 komentářů u “Czblog bude prověřovat Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ)

 1. Lubo Pářa a ACZ jsou nejspíše mentálové! Již několikrát jsem psal, že CzBlog semnou nijak nespolupracuje a vše jsem udělal jen já sám! 😐
  Video pro amwayáky: youtu.be/MqaIHuJZTpQ

 2. Pro mentáně postiženého občana __-EK-__, který se svými poklesky tak rád chlubí:

  Tak se tím ty troubo nedospělý tak nechlub, že ses spojil s CZBLOG v kyberboji proti Amway 🙂 Můžeš si za to sám, troubo 🙂

  P.S.: Na každýho čuníka se vaří voda. I ta tvoje kosa nakonec jednou padne na svůj kámen. Dočkej času. Dojedete na ty svoje hajzloviny oba dva. O tom není žádný pochyb.

 3. Amwayáci jsou pěkný vejlupkové. Když jsem mu řekl, že vrátím licenci, tak mi vyhrožoval, že mě dá k soudu!

 4. Podle mě není nic špatného na tom, že někdo zveřejnil webové a e-mailové adresy … Něco jiného by bylo, pokud by někdo zveřejnil adresy bydliště …
  Hlavně DDoS útok není hacking ! Pokud by někdo měl být trestán za to, že používá DDoS útok, tak v tom případě by měl být trestně stíhán každý, kdo ten web navštavuje, protože je to úplně to samé …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *