Žil Adolf Hitler v Argentině?

Adolf Hitler – největší válečný zločinec, mistr manipulace, který měl dne 30. 4 1945 spáchat sebevraždu ve svém podzemním bunkru, se svou novomanželkou Evou Hitlerovou (Braunovou), údajně prchl do Argentiny, kde zemřel až v roce 1962. Alespoň toto tvrdí pánové Simon Dunstan, Gerrard Williams, ve své knize Grey Wolf: The Escape of Adolf Hitler (překlad: Šedý vlk: Útěk Adolfa Hitlera). Autoři knihy jdou ale ještě dál – tvrdí, že Amerika chtěla přístup k fašistickým vojenským technologiím, proto nechala Hitlera uprchnout 🙂

Uprchl Hitler do Argentiny?

To, zda mohl Hitler na sklonku války uprchnout do Argentiny, je teoreticky možné. Vždyť dodnes jsou v Argentině celé kolonie potomků nacistických pohlavářů. Pro toto svědčí i fakt, že 2.5.1945 odplula z Norska německá ponorka U-977, která byla více než dva měsíce, neznámo kde. Dne 22.5.1945 též odplula další německá ponorka U-530 z Francie do Argentiny. Kapitán též nedokázal vysvětlit, kde více než dva měsíce s ponorkou nacházel. U obou ponorek zmizel lodní deník.

V Argentině se též ukrýval nacistický zločinec a organizátor holocaustu Adolf Eichmann, který byl dopaden izraelskou tajnou službou Mossad.

Nikdo nikdy ale neměl důkazy o tom, že Hitler skutečně zemřel v berlínském bunkru. Hitlerovo tělo, které bylo spáleno poblíž bunkru, bylo těžce zdevastované ohnivým žárem, takže o identifikaci nemohla být ani řeč. Dokonce bylo prokázáno, že lebka, která se nachází v ruských archivech, je lebka neznámé ženy ve věku 20-40 let.

Ale…

Je potřeba si uvědomit, že Hitler byl v roce 1945 již na pokraji svých psychických i fyzických sil. Užírala ho pasrkinsonova nemoc – ruku měl téměř ochrnutou, nohu táhnul za sebou. Trpěl závislostí na lécích proti bolesti, Amfetamin užíval již před válkou. Navíc byl plně (až fanaticky) oddaný myšlence zcestného národního socialismu, za tuto myšlenku byl odhodlán i zemřít, jak sám s oblibou tvrdil. Je ale fakt, že lidi, kteří soustavně vyhrožují smrtí, tak se smrti hodně bojí.

Jedna z posledních Hitlerových fotek

Žil Adolf Hitler v Argentině?

Pravděpodobně nikdo nikdy nepotvrdí Hitlerovu smrt. Já ale zcela odmítám teorii o tom, že Hitler přežil válku a žil v Argentině.

Video: Hitler v Argentině

Nahlásit nefunkční video

2 komentáře u “Žil Adolf Hitler v Argentině?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *