Zbyněk Novosád opět „podniká“. Bacha na něj!

Když jsem dne 13.6.2011 v internetovém obchodě vzduchovky.com objednal a zaplatil zboží, tak jsem ještě netušil, že mám co dočinění s asociálem těžkého kalibru – Zbyňkem Novosádem. Své peníze jsem dostal zpět až dne 6.10.2011. A nebylo to samozřejmě nijak jednoduché – trestní oznámení na Policii ČR, apod.

Dneska pan Novosád provozuje nový obchod  guns.wbs.cz. A opět nabádá, aby proběhla platba předem:
„ZASÍLÁM NA DOBÍRKU, poštovné 200,- Kč. Při platbě bankovním převodem máte poštovné ZDARMA a navíc krabičku 100ks nábojů jako DÁREK. Při objednávce 2 a více kusů SLEVA 500,- Kč z celkové hodnoty objednávky. Při telefonické objednávce prosím sms, ozvu se.“

n
zdroj:guns.wbs.cz

Novosád záměrně navýší poštovné. K platbě předem ještě přidá dárek, tedy údajně… Skutečnost je taková, že nemáte ani zboží ani peníze. NIC MU PŘEDEM NEPLAŤTE! Já se nachytal, a řada dalších…

vzduchovky.com

I kdybych neměl negativní zkušenost s panem Novosádem, tak bych na guns.wbs.cz nikdy nic nekoupil. Vždyť na stránce není ani uvedena adresa podnikání, pouze telefon a e-mail.

BACHA NA NOVOSÁDA!

Související články:

15 komentářů u “Zbyněk Novosád opět „podniká“. Bacha na něj!

 1. Jak vubec muze jeste podnikat a kdo mu vydal zivnostak neb kdyz jsem se zajimal o sve dluzne penize tak mi bylo receno ze na puvodni adrese nema ani sidlo firmy ba dokonce ani bydliste!

 2. Udajne podnika kdesi v Koline na prechodne adrese,puvodni adresu zrusenou,puvodni firmu ma zruseno,na strance uveden pouze email a „firma“ podnika vesele dal!

 3. Novosád je normální podvodník, který lže a pořád se na něco vymlouvá. Rok a půl z něj nemůžu dostat peníze 🙁

 4. Já už skoro 2 roky nemůžu z Novosáda dostat 1100 Kč. Dluží plno lidem. Novosád by potřeboval přes hubu!

 5. Tento pán je víc jak rok dlužen 2,500 za Colt 1911.Uřady jsou na něj krátké.Arogantnost,sprostota a vyhrožování zněj čiší.Asi má dobré známosti v lepších kruzích.

 6. To jste si objednal prevedl penize ale on nedodal?U Novosada normalka.Obchoduje v Koline a uz nema zivnostak.

 7. Pane Černý, neustále mě poškozujete, nevím co je vaším cílem. Každopádně, kdo mě zná, ví že jsem odborník a vy jste pro mě pouze hnusný hovno, které chce zvýšit návštěvnost toho vašeho debilního webu,na základě mého jména,jelikož vás nikdo nezná!!!! Žaloba je nyní u mého advokáta, postupně se rozlučte se svojí živností, je likož ty peníze za které Vás žaluji nevyděláte za celý život!!!!! Dál mi škoďte, čím škodíte sám sobě.Předejte klidně tuto zprávu policii, dosud jsem nebyl z ničeho obviněn! To , že v některých případech není dodání zboží v termínu, se stane, to není zločin. Rozhodně se v budoucnu potkáme osobně….to není výhružka, jako byste to vy pisálku samozřejmě okamžitě použil proti mě….to je jen konstatování….zavolejte mi na tel. 736629622, nebo sms, či E-mail : sebeobrana.zbrane@seznam.cz…rád se s vámi osobně setkám a můžeme slušně pohovořit….

 8. Zbyněk Novosád:

  Vy jste možná odborník, ale tak na asociálnost a neskutečnou aroganci. Podejte tu žalobu, neotálejte! Už se na ni velice těším.

  Největší váš problém je ten, že nechcete vracet peníze. Nedodání zboží není až tak relevantní. Dneska dlužíte plno lidem! Jsem s nimi ve spojení. Je to neuvěřitelná drzost, že zde ještě komentujete – vyhrožujete.

  To, že jste nebyl z ničeho obviněn, neznamená, že nejste podvodník. Stanislav Gross taky nebyl z žádného trestného činu obviněn, ale to neznamená, že to není podvodník a kriminální živel.

  Mojim účelem neni škodit, ale upozornit ostatní na vás.

  https://czblog.cz/jsem-hnusny-hovno-tvrdi-novosad-a-vyhrozuje-soudem/

 9. Zbynek Novosad: vy clovece ani nevite komu vsemu a kolik dluzite ze vyzyvate ctenare aby se vam ozvali!!!!!
  Naopak,
  Vy byste mel zplatit dluzne penize ihned a bez urgenci a ne si je nechavat!!

 10. Dostal pokutu 30.000 ,- tak muze podnikat dal.

  tn.nova.cz/zpravy/na-vasi-strane/podfuky-internetovych-obchodu-zakon-jich-porusuje-vetsina-mame-seznam-hrisniku.html

 11. Novosad vyvíjí velkou činost na burze armádních novin a dalších bazarech zbraní a pořád láká k zaplacení předem. Má rozsáhlou na fundovanou nabídku zvláště flobertek a vzduchovek.Ovšem jak je u něj zvykem nedodá a peníze nevrátí.Jen to vědět dříve.Podávám trestní oznámení.

 12. Dobry den.
  Pan Novosad je podvodník a zloděj. Poslal jsem mu platbu předem 12500 a nedostal ani zboží ani penize zpet. Byl jsem nucen podat na nej trestní oznámení v Praze. Vzhledem k tomu ze nejsem první bylo to postoupeno do Trutnova kde již probíhalo vyšetřování dříve podaných tr.oz.. Je tedy vyšetřován a jak jsem zjistil nadále pokračuje v páchání trestné cinnosti. Dejte si na nej pozor. Je to velký podvodník. Jirka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *