Novosád (vzduchovky.com): výhružky, ale prachy nikde!

Pokud jste pravidelným čtenářem tohoto blogu, tak víte, že jsem si dne 13.6.2011 objednal zboží v internetovém obchodě Vzduchovky.com, zboží jsem bohužel zaplatil předem. Zboží nešlo, tak jsem se v obchodě emailem informoval – komunikace však žádná, také jsem volal z různých telefonů (ne ze svého čísla), ale mobil věčně vypnutý… Tak jsem objednávku zrušil, ale dodnes nevidím peníze a provozovatel obchodu má tu drzost ještě vyhrožovat. Dnes jsem od něj dostal tuto SMS zrávu:

Dobry den, zadam Vas o okamzite stazeni vsech clanku o me osobe a e-shopu z Vaseho webu. Clanky jsou urazejici, smyslene, pohlizeji na vse pouze jednostranne s jasnym zamerenim poskodit, zdiskreditovat, tez se snazite timto popularizovat Vas blog, web. Pasoval jste se do role samosoudce, vseznalka a mravokarce. Pouzivate slova jako podvodnik, zlodej, atd. Uz jen pouzivanim meho jmena s temito privlastky Vam muze zpusobit velke potize. Konzultoval jsem to z advokatem a mame velkou sanci na uspech! Doporucil bych Vam poradit se s odbornikem, nez zacnete nekoho spinit po internetu v takovemto rozsahu. Pred 3 roky jsem mel podobny problem s konkurenci a vysoudil jsem pomerne zajimave odskodne, vim jak na to, a bude-li to treba, zopakuji si to. Neco jineho je napsat recenzi, ale tyhle vyplody uz jsou skutecne moc a ja se budu tvrde branit! Prikaz k platbe pro Vas jsem zaslal nasi ucetni jiz pred vice nez mesicem, potom to zkontroluji. Mimochodem stacilo zavolat a mohlo se vse vyresit, ja nejsem konflikni clovek, ale Vy zrejme trpite pocitem menecennosti a timto si lecite sve ego. Ja jsem otevrel jeden z prvnich e-shopu jiz v roce 2001, mel jsem desitky objednavek denne, rozeslal jsem tisice zbrani. Pokud se nyni objevilo nekolik nespokojenych zakazniku, to se muze stat, ale existuji standartni zakonne postupy, jak se domoci svych prav. Na zaver Vam chci sdelit, ze se od Vas nenecham spinit, zbranim jsem venoval 11 let a pred timto Vasim „blitim“ po internetu, jsem byl uznavanym odbornikem a prodejcem v oboru volne prodejne zbrane, makal jsem 10-12 hodin denne, vcetne vikendu. Kdyz to bude nutne, budu s Vami „valcit“ cely zivot… S pozdravem Zbynek Novosad.

Pan Novosád si vysloužil vlastní rubriku, kde jsou všechny články k této záležitosti.

Dobře, pojďme se podívat na mé články pod drobnohledem… Pan Novosád tvrdí, že jsou smyšlené. V mojich článcích k tomuto tématu je hodně faktů, např. kdy jsem objednal zboží… to, že jsem podal na pana Novosáda trestní oznámení a stížnost na Českou obchodní inspekci, atd. Pan Novosád dále tvrdí, že tyto články jsou urážlivé. Opravdu? Já v nich spíš vidím špíše spoustu otázek, na které mi nebylo v komentářích odpovězeno, např: Mám si snad myslet, že je pan Zbyněk Novosád je kriminální živel, který z lidí tahá peníze? nebo Je Zbyněk Novosád (vzduchovky.com) podvodník?

Zajímavá je i ta poslední věta SMS zprávy: Kdyz to bude nutne, budu s Vami „valcit“ cely zivot… Pan Novosád se tedy chystá se mnou „válčit“ celý život. Dobře, ale co tou „válkou“ myslí? Myslí tím pouhé soudní řízení, fyzickou likvidaci mé osoby, chce snad nechal zlikvidovat všechny členy mé domácnosti? Mám se snad bát díky panu Novosádovi o svůj život? Opět hodně otázek…

Sniper
Mám se bát díky panu Novosádovi o svůj život?

Zajímavá je též tato věta v SMS zprávě: Pred 3 roky jsem mel podobny problem s konkurenci a vysoudil jsem pomerne zajimave odskodne,vim jak na to, a bude-li to treba, zopakuji si to. Pan Novosád zná způsob, jak vysoudit poměrně zajímavé odškodné, jak tvrdí. Dobře, o jaký způsob se jedná? Je ten jeho způsob legální?

Nechápu, kde se v něm bere ta neskutečná drzost vyhrožovat, místo aby zaplatil peníze ze zrušené objednávky, tak píše zcestné a rozsáhlé zprávy, které mi jsou k ničemu. Ke všemu ještě vše svádí na účetní. Chci jen své peníze a ŽÁDNÉ výhružky na mě neplatí!

Myslím, že dnes si je pan Novosád plně vědom, že internet je mocný nástroj (to už je ale pozdě), a ten kdo ho zná a ovládá, tak má obrovskou výhodu a moc…

O tom, jak se vše bude dále vyvíjet, vás budu samozřejmě informovat. Děkuji za pozornost.

Zkušenosti dalších zákazníků s tímto internetovým obchodem:
Vzduchovky.com Vzduchovky.com

Update:
Dne 6.10.2011, pan Novosád, vložil, na můj účet, celou dlužnou částku. Musel jsem však podat na něj trestní oznámení na Policii ČR a podniknout další opatření ohledně vymáhání mé pohladávky. Více související články…

Související články:

5 komentářů u “Novosád (vzduchovky.com): výhružky, ale prachy nikde!

  1. Četl jsem, že končí. Prodává dále na aukčních serverech, bazarových serverech apod.

    Divím se, že mu to pořád prochází, těch lidí co si stěžují jsou stovky.

    Tipnanakup.bezpecnyobchod.cz/katalog/eshopy.php/volny-cas/obchod/sebeobrana-zbynek-novosad

    Forum.gunshop.cz/vzduchovky-na-aukcnich-servech-aukro-atd-t5205-630.html#p212460

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *