Teplouši volí komunisty

Homosexualita je zvrácenost…. Že bych ale k homosexuálům cítil nějakou nenávist, tak to určitě ne. Jde spíš o lítost a přání, že jednou procitnou… V mém okolí bydlí homosexuál, který je již ve starobním důchodu. Takže je to starší člověk. Jde o člověka, který byl řadu let ženatý a má dospělé děti. Tento člověk k nám (do vesnice a okolí) tahá i další teplouše, kteří navštěvují místní pohostinství. Například Matěj (homosexuál a transvestita) se s svým přítelem, který je lékař. To jsou lidi, ze kterých doslova čpí prásárna a hnus. Jejich oplzlé řeči jsou opravdu strašný! Nikomu nepřeju slyšet opilého teplouše, tedy konkrétně opilého Matěje s jeho přítelem. Možná si vzpomínáte na film od Zdeňka Trošky Kameňák. Právě tam hrál Matěj… úchyláka, který se odhaluje 🙂 S teplým Troškou jsou kamarádi (nebo snad něco víc?).
Matěj paradoxně velmi podporuje a volí komunisty (jeho přítel též), a to je z mojeho pohledu opravdu silný kafe. Já zapřisáhlý antikomunista. Není to ale paradoxní, že gay podporuje komunisty? Vždyť před rokem 1989 byl homosexuál stíhán a zavírán do léčeben. To je tedy přinejmenším demagogie. Matěj je jako mnoho dalších současných komunistů – tvrdí: já se měl za komunistů dobře. Skutečnost je spíš taková, že držel hubu a krok (a svou homosexulitu skrýval). Je potřeba si vědomit, že když se řekne za komunistů, tak je tím myšlený systém, ne konkrétní případy. Hafo lidí bylo za komunistů šikanováno, perzekuováno dokonce i zabíjeno. Komunistické genocida je v ČR zakotvena v zákoně. Ten, kdo by jí zpochybňoval, ten páchá trestný čin. Na toto přeci nikdo nemůže vzpomínat kladně. Nikdo přeci nemůže chtít další zabíjení lidí! Sakra lidi, proberte se… ať jste homosexuál nebo člověk s oranžovým mozkem. Bohužel jsem se dozvěděl, že i Zdeněk Troška volí komunisty a na tu šílenou dobu vzpomíná kladně. Asi vzpomíná na to, jak se měl „dobře“. Spíš jak se flákal…

Matěj je výstižné jméno pro gaye… Matěji, proč těholky nechtějí? 🙂

Gay

Související články:

2 komentáře u “Teplouši volí komunisty

  1. Homosexuál a volit komunisty ? To může opravdu jen hloupý homosexuál, který neví, co by mu za komunismu hrozilo …
    Je pravda, že některé jejich kecy jsou oplzlé a někteří jsou tak odporní, že se „kurví“. To „kurvení“ není ale pouze u homosexuálů, když se kouknete např. na sociální síť Facebook, tak každá třetí holka je děvka, která tam nabízí sex, vystavuje své polonahé/nahé fotky a spoustu různých odporných statusů statusů …

  2. No to že volí komunisty opavdu nechápu, jak by mu asi za komunistů bylo. A nechápu že nejsou zakázaní. Koneckonců rudej mor pronásledoval kde koho, za orientaci, za vzhled za náboženství. A také znam lidi, jo je volí. Doufamže se rudej mor nikdy nevrátí.

    Ale do toho že se dva mají rádi jaksi nikomu nic neni, je to jaksi čistě jejich věc. A podělaní komunisté nebo křesťané či jiný totalitní systém (třeba Amaway), ať si nejdřív zamete před svým prahem a neotravuje ostatní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *