Mají mít homosexuální páry právo na adopci dětí? Je homosexualita normální?

Od roku 2006 bylo v ČR uzákoněno registrované partnerství homosexuálních párů. Homosexuálové však chtějí víc – adopci dětí. Z mého pohledu je adoptování dítěte homosexuálním párem je něco nepřípustného, společnost není na něco takového připravena (a doufám, že taky nikdy nebude), a já taky ne. Podle mého názoru by adoptované dítě trpělo – bylo by terčem posměchu a šikany. Do homosexuální „rodiny“ prostě dítě nepatří, protože to není normální rodina! Aby muž dělal matku, nebo žena otce je přeci nesmyl.

Mají mít homosexuální páry právo na adopci dětí? Je homosexualita normální?

Otevřeně řečeno se mi nelíbí ani registrované partnerství, je to přeci něco tak nepřirozeného muž-muž a žena-žena. Je potřeba si uvědomit, že homosexualita normální není. Podle mého názoru je dokonce registrované partnerství společensky nebezpečné. Potvrzujeme jen tím to, že homosexualita je normální, to je ale velká mýlka! V roce 2006 bylo uzákoněno registrovanému partnerství. Tím je řečeno, že homosexualita je normální, dělejte to… Rozhodně se to nemělo nikdy stát. Jediný Václav Klaus tento zákon vetoval, ale toto veto bohužel bylo přehlasováno Poslaneckou sněmovnou, s podporou KSČM, která si nezřekla komunistických zločinů páchaných před rokem 89.

Ve společnosti převládá (nebo je nám spíše vnucován) názor, že homosexualita je vrozená. Vezměte v úvahu fakt, že mnoho „homosexuálů“ si na tuto odchylku (mohu-li to tak nazvat) vzpomene až po mnohaletém manželství, najednou si uvědomí, že jsou homosexuální. To je přinejmenším divné…  Někdo z vás může ale říct „vždyť jsou na to studie, že homosexualita je vrozená“. Já vám říkám nevěřte tomu, protože tyhle studie se pouze k tomu faktu přiklánějí, ale v žádném případě to nepotvzují! Pokud se kouknu do minulosti, tak mnoho studií bylo později vyvráceno novou studií. Ještě jednou se podívejme do minulosti, nyní do té nejhlubější minulosti: Bůh stvořil muže a ženu – Adama a Evu, jako pár, který se má doplňovat… Je vidět, že i Bůh si přeje ten „klasický pár“, nepřeje si homosexuální páry…

V každém případě, děkuji za pozornost.

10 komentářů u “Mají mít homosexuální páry právo na adopci dětí? Je homosexualita normální?

 1. nevím kolik toho víte o bibli, ale v přírodě není homosexualita nic nebvyklého, najdete tvz. homosexuální páry mezi slony, antilopami a nemusíme chodit daleko za exotikou. V české kotlině se to týká např. ovcí- beranů. Život a svět je příliš pestrobarevný než aby se řídil nařízeními či omezení vydané údajným pánem tvorstva.

 2. a co další úryvky z bible, nepokradeš, nesesmilníš, nezabiješ? Tohle se nehodí do krámu každému a tak to ignoruje. kdo jsi bez viny hoď kamenem. Jak se

 3. Je úžasné kolik netolerantních lidí se najde v našem okolí. Zastavám názor, že každý má právo žít podle svého pokud tím neomezuje ostatní, což se v případě homosexuality neděje. Stejně tak má každý právo najít své štěstí a vychovat děti. Ano, děti se můžou stát terčem posměchu, ale jen pokud jim to dospěli dovolí a ukážou příklad. Navíc jsou místa, kde už se tak děje a děti žádnou újmu neutrpěly.
  Stejně tak má každý právo na svůj přiměřený názor a víru – ale věřit bibli se dá pouze z části (jen kanonizace toho čemu říkáme starý zákon trvala přes sto let a ještě obsahuje kromě náboženských textů i poezii a dálší formy umění do té doby předáváné mezi semity pouze ústně). Můj názor na stvoření světa je věděcký, a je podložený fakty. Vy si věřte čemu chcete, protože víra na důkazy nehledí.

 4. Homosexuální rodina není rodina? Myslela jsem, že hlavní podstatou rodiny je, aby dítě žilo v láskyplné atmosféře a pak už bude jedno, kdo ho vychovává! To si myslíte, že bude lepší, když dítě bude žít v dětském domově, než když by ho vychovávali dva lidé, kteří mu poskytnou lásku ať budou jakéhokoli pohlaví. Nechci se rozčilovat ani být sprostá, a tak radši končím tento komentář. 😐

 5. Stokrát lepší pro dítě je když ho vychová homosexuální nebo lesbický pár, než když by mělo vyrůstat v nějakém dětském domově nebo v některých rodinách feťáků, kriminálníků či skutečných sexuálních zvrhlíků (připomeňte si kolik „heterosexuálů“ už zneužilo své děti). Lidi přemýšlejte…

 6. Bavíte se zde o bibli( bible dá dítěti lásku, porozumění,ochranu???) Adopce je zdlouhavý proces…. a když o ni někdo požádá Musí mít velký zájem o dítě… a to už je jeden z důkazů že se o dítě taky bude starat…. Každý má právo mít dítě a je jedno jestli je gay či lesbička… a taky si uvědomte kde homosexuálové vznikají? V HETEROSEXUÁLNÍCH RODINÁCH… Sám si myslím že když adopce HM fungují v jiných vyspělích státech tak nechápu proč i ČR není na takové urovni jak tvrdí a nedopřeje těm dětem prožít děctví jaké si zaslouží a ne někde v domově pro děti…. tam se jim té LÁSKY TOLIK NEDOPŘEJE…. A KDYŽ SI ZDE ČTU TY KOMENTÁŽE ,, LIDI VZPAMATUJTE SE,,

 7. Nerozumím proč se démonizují pečovatelské služby či dětské domovy (sirotčince), které tady přebývají staletí. Pořád je pro dítě lépe, aby bylo vychovávano jedním popř. dvěma stálými vychovateli, než nějakým Jardou, Frantou dále Honzou a pak na řadě žárlivým Klementem. K homosexuálnímu životnímu stylu veškeré statistiky jasně dávají najevo: Homosexualita a vytvoření páru spolu nesouvisí. Pečovatelské domovy nejsou tak strašné jak se snaží homosexuální loby za podpory feminusmu natlouct do veřejnosti, mnoho dětí z dětského domova si najde práci, a rádi vzpomínají na své vychovatele (viz. Pošta pro Tebe). Je ironií, že děti přicházejí do náhradních domovů proto, že jejich rodiče nejsou schopni vychovat své vlastní děti a poskytnout především rodinu, jenž v drtivě případů vyplývá z neschopnosti soudřnosti s jedním partnerem, když pak tyto děti z domovů jdou rovnou k homosexuálům či lesbám, kteří z podstaty (vyjma extrémních případů)nejsou schopni žít s jedním partnerem.

  Jistá studie podává zprávu, že průměrný homosexuál má mezi 20 a 106 partnery za rok, kdežto průměrný heterosexuál má za život 8 partnerů. Jsou i další studie, ve které se 43% homosexuálů přiznalo, že mělo 500 či více partnerů, 28% přiznalo, že nejméně 1000, a z těchto jich 79% prohlásilo, že polovina partnerů byli zcela neznámí lidé.

  Mám-li se vyjádřit za sebe homosexualita mi nevadí, vadí mi však homosexualismus, tedy lživá ideologie uznání životního stylu.
  Bylo řečeno, že homosexualita je normální protože je to i v přírodě, nutno poznamenat přírodě byla pozorována téměř káždá deviace.

  Homosexualita není normální, poněvadž kdyby byla normální byla by normální od počátku. K tomu abycho dospěli, že napočátku musel být heterosexuální pár není třeba náboženství, ale selského rozumu. Homosexualita jako normálnost nemůže být přirovnávaná jako pravorukost či levorukost nebo modré či zelené oči. Zde je nutno uvést další prvek,jinými slovy vzhledem k čemu je normální. Když homosexuální aktivisté uvádí, že je homosexualita normální stejně jako pravorukost či levorukost, tvrdí vesměs totéž, že 1 kg = 1 000. Čeho? Brambor? Tak stejně když uvádíme, že homosexualita není normální, tak není normální vzhledem k účelu reprodukce, a to dozajista nesplňuje. Takže argumenty levorukosti aj. přivnání nemohou obstát. Levorukost splňuje psaní levou rukou, zelené či modré oči splňují zrakost, kdežto homosexualita z podstaty nesplňuje reprodukci.
  Že nesplňuje, vždyť homosexuálové mohou splňovat reprodukci populace? To je sice pravda, podobně pedofilové mohou dokázat zajistit reprodukci, taktéž zoofilové, nicméně, aby mohlo dojít k reprodukci populace lze najít mnoho prostředků, ale homosexualita jako taková nesplňuje reprodukci (nechce splňovat).

  Je velmi zajímavé jak se stále ohání termíny jako „tolerance“, „právo“ „diskriminace“ atd. To co homosexuálové předvádějí svými kampaněmi a demonstračními akcemi nemá nic společného s diskriminací a či netolerance, ale s uznání jejich životního stylu, který si vyhementně vynucují ideologií homosexualismu.

  1. =D Velice inteligentní člověk a velice inteligentní komentář: „Jistá studie podává zprávu“ Jaká studie? kde jste to proboha slyšel? na parlamentních listech? 1000 partnerů vážně? „homosexualita z podstaty nesplňuje reprodukci.“ – Ne nesplňuje proto se snad mohou ujmout sirotků stejně jako je to v přírodě často pozorováno u tučňáků nebo labutí kde se vyskytuje větší množství homosexuálních párů kteří adoptují opuštěné mláďata a starají se o ně. Dále žádná studie neprokazuje že je výchova homosexuálním párem dítěti nějak škodná + to taky nemá zároveň žádný vliv na jejich sexuální orientaci. Kdyby jste mi našel tu studii byl bych vám nesmírně vděčen.(Chtěl bych si přečíst o tom jak každý PRŮMĚRNÝ homosexuál má 20-106 partnerů rok (XD to je průměrně necelé 2 partnery na měsíc při minimu 8,5 partnerů při maximu)
   Samozřejmě nepopírám že mohou být extrémní případy ale ty se jistě najdou i v heterosexuální komunitě…
   Btw 1Kg = 1000g

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *