Svět je zvrácený! Už i lékaři zabíjejí a vraždí!

Zločince na první pohled nepoznáte, často má nevinnou tvář, příjemný úsměv, někteří dokonce léčí lidi. Kriminální živly jsou dnes doslova na každém kroku, i tam kde by je člověk vůbec nečekal. Drzost těchto zločinců nezná mezí, okradou vás pro dvacet korun, zavraždí vás prostě jen tak. Je to velice smutné, ale těžkým zločinům se nevyhýbá ani naše zdravotnictví. Dne 21.2.20010 odvysílala televize Nova reportáž, v níž se lékař Petr Košek přiznává, že v roce 1973 usmrtil svou matku (drzost zločinců je opravdu neuvěřitelná!). Spravedlivému a pozemskému trest však Košek unikne, protože již zemřel :-(. Usmrtil svou matku, která byla nevyléčitelně nemocná a sama ho o to požádala, proto ji Košek neváhal zavraždit.

Petr Košek byl přimářem na ortopedii v Ransdorfu. Petr Košek byl zastáncem eutanázie. Dokonce v roce 2007 zaslal ministerstvu spravedlnosti návrh na legalizaci eutanázie. V tomto návrhu se také přiznal, že pomohl ukončit život více lidem, což je opravdu smutné a od lékaře bych toto rozhodně nečekal, protože lékař má léčit, vraždit mu rozhodně nepřísluší. Za toto přiznání byl Košek vyšetřován Policií ČR, která však případ v roce 2008 odložila, protože tyto zločiny již byly promlčeny.

Petr Košek jednoznačně kazí dobré jméno českého zdravotnictví, o tom nemůže být pochyb, vrahy zde nikdo nemůže chtít. Nejen z hlediska etiky, ale i z hlediska legislativy je na Košeka pohlíženo jako na zločince, protože eutanázie je nelegální, eutanázie = vražda. Myslím, že i značná část veřejnosti to tak vidí, protože  eutanázie je velice zneužitelná. Česká lékařská komora jednoznačně eutanázii také odsuzuje včetně dalších slušných lékařů po celém světě.

Bacha na doktory! I ten váš může být vrah!

Svět je zvrácený! Už i lékaři zabíjejí a vraždí!

2 komentáře u “Svět je zvrácený! Už i lékaři zabíjejí a vraždí!

  1. Mrzačí MUDr.Božena Dlouhá,která posílá
    lidi s vysokým tlakem na psychiatrii.Vraždí MUDr.Maria Quispeová-Sotová,která Vám chce léčit
    120/80.Máte kecy?Tak Vám nacpe skleničku vody,že málo pijete.Za hodinu bolesti u srdce,za 48 hodin
    191/113.Být to v noci nežijete.Více,zvukové nahrávky doktorského vraha,lékaři sfalšovaná
    odborná vyšetření,videa OMRONU a další na stahuj,ulož to Rapidshare Vipfile pod NWO,lékaři a syndrom bílého pláště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *