Stránky České televize hacknuty (ivysilani.cz, hydeparkct24.cz)

Dne 17.3.2012 (dopoledne), napadl webové stránky České televize (www.ivysilani.cz, www.hydeparkct24.cz) hacker, který si říká p1r@t3z’sec. Tento hacker se hlásí k hacktivistickému hnutí Lulz Security (LulzSec). Z toho hnutí, již v minulosti, bylo v USA, několik hackerů obviněno ze spiknutí a počítačového pirátství. Jak samotný p1r@t3z’sec, tak i další členové LulzSec, mohou stát i za hnutím Anonymous.
P1r@t3z’sec v minulosti zaútočil i na weby: www.zpmvcr.cz, www.lucerna.cz,  www.stroke.sk, www.matweb.pl, www.zoohoo.cz.

Na web www.ivysilani.cz, hacker umístil text:
„Asi máte otázky: Kdo jsou ti propradní a zlí hackeři? A za co bojují?“
„Existují pouze tři způsoby, jak se nás zbavit. Jedním z nich je zbavit se počítačů a další elektroniky… Druhým je poskytnout nám, co chceme, tedy volný přístup ke všem informacím. A třetí, ve vašem případě zásadní, podávat objektivní a pravdivé informace. Dokud se nestane jedna z těchto věcí, ani trochu se nehneme.“

Stránky České televize hacknuty

Špatné zabezpečení webů není nic nového, není to tak dlouho, co Anonymous zaútočiili na web ODS. Poté dokonce došlo ke zveřejnění citlivých dat členů ODS.

Související články:

4 komentáře u “Stránky České televize hacknuty (ivysilani.cz, hydeparkct24.cz)

  1. Přestanťe napadat Andreje Babiše, který není zatím obviněný. Tím padem je nevinný. Nikdo nema pravo ho z něčeho obvinˇovat a pokud vyhral volby,tak žadna ze stran nema pravo ho z něčeho obvynˇovat a a jako výtěz voleb ma pravo sestavit vladu a žadna z dalších z 8 stran nema pravo mu v tom branit a hazet mu klacky pod nohy a prohlašení,že s ním nepujdou doi koalice nebo,že nepodpoří jeho menši novou vladu je absolutně diskriminační v tom případě ostatní strany nejsou pravnickým suběktem,kterým se nazývají,ale neoběkvnímy stranam,které se snaží demokracii rozbýt.Jsou to strany ktewrým jde pouze o koryta. Pan Babiš i když zřídil EET tak tím se mu podařilo zvednout za 3,5 roku zvednout ekonomiku v tomto statě. Což se za minimalně za 25 let nepovedlo nikomu a už vůbec né opilímu a agresivnímu Kalouskopvi,který nema absolutně v politice co dělat. tak,že neposlouchat opilce Kalouska,který pro pravdu napada lidi na ulici. Ja osobně se v pravech vyznam víc jak Tomaš Sokol a sledujíci politické dění ví moc dobře o čem mluvím. BNechte Andreje Babiše pracovat a atˇmu nikdo nepodraži nohy.

  2. Co chcete víc po obyčejným občanovi? Vše mate v předešlé zpravě. To Vam musí stačit. Pokud né podavam stížnost budˇk evropskýmu soudu do Sťrasburgu popřípadě k Mezinarodnímu soudu v Hagu. Nebotˇtato Republika ne za 25 absolutně Pravním statem. Zde maj prava pouze Podvodníci,vrazi a podobně,ale v žadným případě né obyčejní lidé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *