Šikanózní Evropská unie dostala Nobelovu cenu!

Evropská unie (EU) dostala Nobelovu cenu za mír. Připadá mi to jako špatný pohádkový příběh pro děti. Pořád tomu nemůžu uvěřit! Bezpochyby se jedná o největší zrůdnost a skandál za poslední desetiletí. Nechápu, jak mohla EU dostat tuto cenu. To, jako kdyby nacistický lékař Josef Mengele dostal Nobelovu cenu za medicínu.
Za co dostala EU  Nobelovu cenu za mír? Za to, jak šikanuje běžné lidi?! Za to jaké vydává nesmyslné šikanózní nařízení pro podnikatele (např. zemědělce), EU nařizuje důkladnou archivaci elektronických služeb… díky EU miznou z obchodů klasické žárovky… EU nařizuje zákaz nafukovat dětské balonky a troubit na frkačky,  dětem do 14 let bez dozoru dospělé osoby… EU zakázala rtuťové teploměry a tlakoměry…

Švýcarsko, Norsko není v EU, a jak si dobře žijí. Jak významně spolupracují se státy, které jsou součástí EU. Česká republika je v EU od 1. 5. 2004. A to na základě referenda, které proběhlo 13. -14 .6 2003. V tomto referendu bylo pro vtup do EU 77,3 % lidí. Já (i moje manželka) jsem hlasoval proti vstupu ČR do EU, ale bylo prd platný 🙁 Plnom lidí chce šikanu, socialismus… Je to šílené, ale je to tak 🙁 Ten, kdo v roce 2003 byl pro vstup ČR do EU, tak může za stávající situaci. To je jako 2. světová válka…. Adolf Hitler dostal v demokratických volbách významnou část hlasů. Tzn., že za válku, holocaust… mohou voliči Hitlera!

Pryč s diktátorkou Evropskou Unií! EU = hnus, svinstvo!

Anti EU

Zajímavé:

Jeden komentář u “Šikanózní Evropská unie dostala Nobelovu cenu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *