Proč Policie ČR pracuje tak pomalu?

Dne 16.8 2011 jsem podat trestní oznámení na Zbyňka Novosáda ze Světlé nad Sázavou. V jeho internetovém obchodě Vzduchovky.com jsem si objednal zboží, které jsem předem zaplatil. Avšak pan Novosád zboží nedodal a peníze v zákonné lhůtě nevrátil zpět. Dne 6.10.2011, pan Novosád sice vložil na můj účet (resp. účet mé firmy) celou dlužnou částku, ale tomu předcházelo vyhrožování z jeho strany apod. Chápu ho, zničil jsem mu jeho virtuální podnikání, ale je to jeho chyba – měl zaplatit včas. Zboží jsem u něj objednal 13.6.2011 a peníze vrátil až 6.10.2011!

Kladu si otázku, proč Policie ČR (konkrétně Územní odbor Mělník, obvodní oddělení Kostelec na Labem) pracuje tak pomalu a řeší tento případ tak dlouho. Možná je to tím, že pan Novosád dluží hodně lidem v ČR a jeho obvinění se sjednotí. Vzhledem k delší době šetření (bezmála 3 měsíce), jsem si vyžádal vyrozumění PČR:

NOVOSÁD – PROVĚŘENÍ PODEZŘENÍ Z PODVODU – vyrozumění

Ve věci Vámi podaného trestního oznámení sděluji, že šetření případu podle § 158 ztrestního řádu provádí orgán Policie ČR, Územní odbor Mělník, Obvodní oddělení Kostelec nad Labem.

Vzhledem k tomu, že policejní orgán dosud nezajistil veškeré podklady potřebné pro své rozhodnutí, šetření případu nadále pokračuje.

Po jeho ukončení budete v souladu s trestním řádem vyrozuměni.

O výsledku šetření, nebo o dalším šetření, vás budu informovat.

Policajt

Související články:

Jeden komentář u “Proč Policie ČR pracuje tak pomalu?

  1. Novosád mě taky okradl! Je to bezcharakterní hazjl, co nereaguje na emaly a telefon. Taky budu podávat trestní oznámení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *