Přemluv bábu a dědu, aby nevolili socialisty a komunisty

Levicové strany ve velkém rozsahu škodí těto zemi, to ví každý rozumný člověk. Na internetu se objevilo provokativní video, v němž jsou hlavními aktéry Jiří Mádl a Martha Issová, kteří přesvědčují lidi aby volili pouze pravicové strany, ne destruktivní levici, protože levicové strany dělají dluhy, nechtějí řešit problémy v důchodovém systému. Dále toto video obsahuje připomenutí hrůzovlády bolševického systému před sametovou revolucí, připomenutí nespravedlivého a zkonstruovaného prosesu s Miladou Horákovou, skutečnost, že česká elita (Miloš Forman, Milan Kundera) byla za komunistů byla nucena k emigraci atp. .

Co na to levicové strany?

Levicovým stranám se toto video pochopitelně vůbec nelíbí a odsuzují ho. Místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek si myslí, že je to skrytá snaha rozdělovat generace. Zdeněk Škromach (také z ČSSD) je z tohoto videa zděšen a považuje ho za mezigenerační nesnášenlivost a její dlouhodobé podceňování by mohlo vyvolat nenapravitelné dopady ve společnosti. A bolševik z KSČM Vojtěch Filip považuje toto video za doslova vulgární, říká „jde o tlak na mezigenerační spory“.

Video je výborné!

Osobně se mi toto video velice lídí, rozhodně ho nepovažuji za mezigenerační nesnášenlivost, Jiří Mádl a Martha Issová v tomto videu konstatují pouze fakta a doporučují volit pravicové strany, nejedná se o žádné smyšlenosti, nikdo přeci nepochybuje o tom, že socialisty a komunisty volí starší lidé – důchodci.

Kdo stojí za tímto videem?

Údajně za tímto videem není žádná politické strana.

Nahlásit nefunkční video

8 komentářů u “Přemluv bábu a dědu, aby nevolili socialisty a komunisty

 1. Super video, jestli chce někdo posuzovat agresivitu ať si pustí na videu oranžového Vůdce a jeho leštiče kurva Dráth mám to rád.

 2. je to hloupé, populistické, a kontraproduktivní, nikdy bych levici nevolil ale nyní o tom budu uvažovat, ivová a mátl jsou moc mladí a vědí hovno hlavně že dostali zaplaceno

 3. Rampelník: naprosto s tebou souhlasim 😉

  karel: tohle video rozhodne nepovazuji za populisticke, populisticka je levice. Volit levici je opravdovy nesmyl, je smutne ze o tom muze vubec nekdo uvazovat 😥

 4. Zajímalo by mě kdo tento klip objednal a zaplatil. Je to velmi chytrý tah nějaké levicové strany jak odradit starší občany a lidi z vesnic volit pravici a přetáhnout je k levici. Ty dva blbečci co ten klip zahráli ani nevěděli že dostali zaplaceno za to aby posloužili levici a komoušům. Ale to už je jiná kapitola.

 5. kehell: netroufam si polemizovat, kdo presne stoji za timto klipem, to skutecne ne, ale Madl s Issovou jsou OK 🙂

 6. Myslím, že by to teď (na sklonku r.2011) měli v debiloskopu pouštět před každými zprávami i po nich :-):-):-). Aby ti, co je poslechli, se chytli za rypák!!!

 7. Volím levici,a nakupuju u levicových kapitalistů
  aby nemusel podporovat pravicové kapitalisty.Jejich heslo je přece ať se každý sám o sebe postará,tak ať se sami o sebe postarají,a neotravují slušné lidi !!!! -NAZDAR
  😡 😡

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *