ČSSD je nástroj ďábla, banda demagogů, diletantů a odpad politické scény!

Česká  strana sociálně demokratická (ČSSD) ve velkém rozsahu škodí této zemi, jen zaslepenec a největší egoista toto nevidí. Lidově řečeno by se dalo říct, že kluci a holky z ČSSD jsou zralý přinejmenším na pár facek. ČSSD považuji za nástroj ďábla, bandu demagogů, diletantů a odpad politické scény. Za tímto mojim tvrzením si stojím! ČSSD má líbivou a populistickou politiku, avšak  tento styl politiky nás do budoucna může stát opravdu hodně – nezvladatelný státní dluh, který může vést k destruktivní situaci v Česku. Možná to jen tak vypadá, že ČSSD myslí na občany této země, opak je však pravdou, ty hajzlové mysleji především pouze sami na sebe (stejně, jako starý bolševici před rokem 89), jak z toho vyždímat co nejvíc, jak se dostat k moci, a to za každou cenu, i za cenu destruktivního jednání.

ČSSD veřejně říká „porušujte zákony“

ČSSD požaduje zrušení poplatků ve zdravotnictví, beru to tak, že je to jejich politické rozhodnutí – ok, jenže oni se  naváhají dát i na cestu zločinu, tím myslím záměrné obcházení zákona o zdravotnických poplatcích. Je opravdu špatné, když  politici z ČSSD vědomně obcházejí zákony ČR a dokonce ještě o tom zcela veřejně hovoří. ČSSD  tímto svým jednáním  jakoby říkala „porušujte zákony a obcházejte je“, což je ale velmi, velmi špatně. ČSSD takto anarchizuje legislativu ČR, zločincům dává návod, jak obejít zákony, říká „serte na zákony, dělejte si co chcete“. Zdravotnické poplatky nejsou zrušeny Poslaneckou sněmovnou a za občany je často hradí kraje, pro které je to obrovská finanční zátěž. Tuto skutečnost také potvrzují sami politici z ČSSD.

ČSSD – budem šetřit, ale přitom rozhazovat!

ČSSD má ve volebním programu udržení schodku státního rozpočtu pod 3 % HDP, což ale není reálné, protože ČSSD šetřit nehodlá, spíše naopak, hodlá rozhazovat ve velkém stylu (třináctý důchod atp.). Je přeci logické, že když se má snižovat státní dluh, tak se musí šetřit a ne bezhlavě rozhazovat. Zde je ještě nutno upozornit, že Evropská unie tlačí na Česko, aby snížila HDP pod tři procenta, jinak hrozí sankcemi a zastavení dotací. Záměry ČSSD jsou jako čistá schizofrenie – na jednu stranu chtěji šetřit (a neřeknou jak a kde), nadruhou stranu chtěji ve velkém stylu rozhazovat. Již tyto záměry ČSSD působí pro normálního člověka přinejmenším nedůvěryhodně, pouze největší hlupák jim uvěří (bohužel takových hlupáků, komunistů, exotů je v tomto státě víc než je zdrávo).

ČSSD jsou největší lháři!

Akcentovaná lež – to je ČSSD. Lžou úplně ve všem a všude, vše pro své vlastní blaho. Zamyslete se na těmito slovy, vezměte si tato slova k srdci, zamyslete se na tím… . Těch pár korun co vám ČSSD slibuje, to není zas tak pro vás moc, přiznejte si to, pro stát je to však obrovská částka, nebuďte egoističtí a neveřte politikům z ČSSD a už vůbec nevěřte Paroubkovi. Nevolte ČSSD!

Děkuji za pozornost.

2 komentáře u “ČSSD je nástroj ďábla, banda demagogů, diletantů a odpad politické scény!

  1. Je pravda že ČSSD v čele s Jiřím Paroubkem je banda lhářů, kterým nejde o nic jiného než se udržet u moci. Jsem zvědav kdy to skončí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *