Popírač holocaustu David Irving

David Irving (David John Cawdel Irving) se narodil 24. března 1938 v Británii, Huttonu. Vysokou školu nikdy nedokončil, údajně z finančních důvodů. Také nikdy nestudoval historii. Nicméně sám pilně nacistické německo studoval v archivech. Seznámil se také s bývalými nacisty, mj. s  Hitlerovým pobočníkem či osobní sekterářkou, čímž se dostal k těm „zprávným“ informacím. Zprávným informacím jsem napsal v uvozovkách, protože tito blízcí spolupracovníci Hitlera tvrdí, že Hitler nic nevěděl o koncentrákách, nikdy se prý o tom v jeho přítomnosti nemluvilo. O tom, že Hitler něvěděl o koncentrákách tvrdí i jeho osobní bodyguard a telefonní operátor – Rochus Misch (ještě žije). Také  Hitlerova osobní sekretářka – Traudl Junge (zemřela 10. 2 2002) tvrdila, že se o koncentrákách v hitlerově přítomnosti nikdy nemluvilo. Možná z toho později Irving vycházel… Zde bych však chtěl podotnout, že Hitler sám koncentrační tábory vymyslel! Již v březnu 1933 se otevřel koncentrační tábor v Dachau.

Irving napsal řadu knih, které se zabývají druhou světovou válkou, např. Zničení Drážďan (1963), Hitlerova válka (1977), Povstání (1981), Churchillova válka (1987), Rommel – liška pouště (1999), Göring (1989), Norimberk – Poslední bitva (1996), atd.

Irving je popírač holocaustu, pravomocně odsouzený rasista, antisemita a lhář. Ve škole vedl časopis, ve kterém uvedl, že Hitler byl největším sjednotitelem Evropy od Karla Velikého. Ve své knize tvrdí, že Goebbels vymyslel za jeho zády plán na likvidaci Židů, o kterém Hitler nic nevěděl. Tento plán udějně zrealizoval Himmler a Heydrich. Tvrdil, že v Osvětimi nebyla jediná plynová komora, což ale pod tíhou důkazů později přehodnotil. Také tvrdí, že ho Hitler jmenoval autorem své biografie 😀

Bývalá partnerka Irvinga, Bente, říká: „Nikdy jsme neměla pocit, že by tomu nějak věřil. Rád provokuje. Vybočuje v tom, jak moc chce vzbudit pozornost. Vždycky byl takový.“. Podobně jako někteří Amwayáci, ti také chtějí vybočoval, lišit se… Vždyť jeden Amwayák tvrdí: „Nemám rád normálnost. Děsí mě.“, „Nechci být definován jako „normální“ člověk.“, atd.

Naskýtá se také otázka, zda to všechno Irving nedělá z vypočítavosti? Vždyť tato je kontroverze ho živí desítky let. Možná, že to dělá jak z vypočítavosti, tak si i současně uspokojuje své ego. Jedno je jisté – Irving svým jenáním podporuje neonacisty, což je rozhodně špatně.

Rozhodně v ničem s Irvingem nesouhlasím! Považuji ho za demagogického blázna.

Výroky Irvinga:

„Cigarety jsou mnohem horší než holocaust“

„Osvětim je jen atrakce pro turisty a komory tak byly přistavěny až po roce 1945“

„Počet těch, kteří přežili Osvětim, se rok od roku zvyšuje. To je opravdu pozoruhodné z biologického hlediska. Proto založím Společnost přeživších holocaust a dalších lhářů.“

„V autě Edwarda Kennedyho u Chappaquddicku zahynulo víc ženských než v jedné plynové komoře v Osvětimi.“

Irving s Albertem Speerem – architektem Třetí říše (1979)

David Irving

4 komentáře u “Popírač holocaustu David Irving

 1. Bývalá partnerka Irvinga, Bente, říká: „Nikdy jsme neměla pocit, že by tomu nějak věřil. Rád provokuje. Vybočuje v tom, jak moc chce vzbudit pozornost. Vždycky byl takový.“. Podobně jako někteří Amwayáci, ti také chtějí vybočoval, lišit se… Vždyť jeden Amwayák tvrdí: „Nemám rád normálnost. Děsí mě.“, „Nechci být definován jako „normální“ člověk.“, atd.

  ——-

  Vskutku bravůrní DEMAGOGIE 🙂 když jsem před časem tvrdil, že na internetu jsou kromě žvanění na adresu Amway i moře jiných žvanění, např. třeba žvanění o popírání holokaustu, tak jste byli všichni najehlách 🙂 Texty na toto téma se dají v diskusích najít. A ejhle. Najednou tu máme článek o popírání holokaustu, najednou je tato pošetilá činnost NAPROSTO REÁLNÁ 🙂 Stejně, jako je pošetilé navážet se do Amway 🙂

  P.S: my nechceme vybočovat, lišit se. My se lišíme a vybočujeme. Stejně jako se liší a vybočují úspěšní a přemýšliví lidé na celé planetě, kteří na něčem smysluplném intenzivně a usilovně pracují, oproti hloupým a tupým davům, kteří si libují v šedé normálnosti a čekají, až jim někdo nabídne práci.

 2. acz:

  Ještě chceš tvrdit, že Czblog nečteš? Vždyť si tvrdil – „Já nečtu CZBLOG. Nevím, kdes přišel k téhle ptákovině.“ https://czblog.cz/amway-podvod-pyramida-letadlo/#comment-5679

  Potom, když jsem tě nachytal, tak si začal tvrdit, že nečteš články, ale pouze diskusi – „Ten článek jsem skutečně nečetl. Zajímala mě pouze diskuse.“ https://czblog.cz/17-listopad-1989/#comment-5982

  Veř mi, že na tom nic není, že Czblog čteš. Czblog je pro každého…

 3. Já nic tvrdit nechci. Zajímá mě pouze tvoje aktivita ohledně Amway a ty to víš, už jsem ti to vysvětloval mnohokrát, což ale pořád ne a ne pochopit, že.

  Když svítí na první stránce, která se mi zobrazuje když kliknu na odkaz czblog ŽVÁST, že Popírači holokaustu jsou stejní šílenci, jako Amwayjáci, tak se ozvu, co na tom pořád nechápeš? Schéma?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *