Politici (zločinci) s komunistickou minulostí

Před rokem 1989 vládl v naší zemi totalitní komunistický systém, který šikanoval a zabíjel lidi. Československo ovládala Komunistické strana Československa (KSČ), která je dnes zákonem uznána za organizaci zločinnou a zavrženíhodnou organizaci. Ano, KSČ byla zločinná organizace, to netvrdím já, ale zákon z roku 1993. A mnoho lidí (zločinců) této organizaci sloužilo. Ten, kdo byl člen KSČ musí považován za zločince (to je logická úvaha), který by neměl na politické scéně co pohledávat. O tom jsem již psal ve článku Bývalý člen KSČ nemá co pohledávat v politice!.

Mnoho dnešních politiků má komunistickou minulost, a to vidím jako naprosto nepřijatelné, protože jde o zločince. V ODS je minimum politiků s komunistickou minulostí, nejvíce jich je pochopitelně v KSČM (Vojtěch Filip, Miloslav Ransdorf, Stanislav Grospič, Marta Semelová…), ale mnoho jich je také v ČSSD. Pojďme se podívat jmenovitě na ty žločince z ČSSD:
Jan Palas 1980-1990 člen KSČ, Zdeněk Škromach 1982-1989 člen KSČ, Miloslav Vlček 1983-1989 člen KSČ, Jan Mládek 1987-1989 člen KSČ, Milada Emmerová 1966-1969 členka KSČ, Michal Kraus 1984-1991 člen KSČ, Oldřich Němec 1976-1990 člen KSČ, Rudolf Tomíček 1967-1990 člen KSČ, Miroslav Svoboda 1985-1989 člen KSČ, Karel Šplíchal 1983-1989 člen KSČ, Petr Ibl 1984-89 člen KSČ, Jiří Rusnok 1988-1989 kandidát KSČ, Jaroslav Tvrdík 1988-1989 kandidát KSČ, František Strnad 1984-1989 člen KSČ, Hana Šedivá 1979-1990 členka KSČ, R.Kopecký 1981-1989 člen KSČ, Antonín Sýkora 1983-1989 člen KSČ, Ladislav Skopal 1983-1989 člen KSČ, Miloš Melčák 1961–1970 člen KSČ, Robert Kopecký 1981-1989 člen KSČ… Jan Kavan členem KSČ. Kavan měl dokonce styky s StB.

Je to hnus, volte ODS, je to strana, která dělá tak potřebné reformy. I když ty reformy jsou minimální, tak je důležité, že s tím už konečně někdo začal.

Členská legitimace KSČ

5 komentářů u “Politici (zločinci) s komunistickou minulostí

 1. Komuniste nejsou zadne zlocinci, nevim proc je urazite.
  Naopak je to opravdu jedina zachrana v nasem zivote vubec.
  Jina zachrana uz neexistuje.
  Prece chcete mit konecne praci, a byt vzdelany, dokazat uzivit svou rodinu, a delat vsechno dobro pro celou planetu.
  Rikam kdyz chcete zmenu, volte zenu.
  Protoze jinak kdybyste tak neucinili, tak by nam slo vic o zivot.

 2. David:

  To nejsou urážky, to jsou fakta, zákon o protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu říká:

  Komunistická strana Československa byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.

  Člena zločinecké organizace Yakuza též považuji za zločince.

  V minulosti byl každý komunistický režim zločinný. Současné komunistické režimy jsou bez vyjímky zločinné. Současní komunisté propagují komunistické masové vrahy (Lenin, Gottwald…), z toho je jasné kam opět míří…

  Jací jsou největší masový vrazi v dějinách lidstva? Komunisti! Mao Ce-Tung, Josef Stalin, Čankajšek, Vladimír Iljič Lenin…

  Česká republika nepotřebuje komunismus, ale dobrý sociální systém. Snad jednou procitnete…

 3. je vidět, že jste oddaný těm zlodějům z ODS, všechny politiky by měli postavit před soudní tribunál a dát jim kulku ! obnovení trestu smrti ti grázlové neuzákoní hlavně proto, že se bojí, že by dostali trest smrti za zlodějny, hlavně politici ODS a TOP 09 nejvíc kradli a neumí odčítat do nuly, každoročně se vybere na daních víc a víc a každoročně jim to nestačí a neustále zadlužují republiku ! Dluh který převzali od komunistů nebyl v červených číslech , naopak nám dlužilo Rusko a další státy, kterým to Klaus odpustil / asi je bůh, že dává odpustky/, nemluvě o daňových prázdninách firmám !!!! se zahraniční účastí !!!! Tyto firmy nám pomohou až dopadneme jako Řecko ???? Tyto komentáře laděné jen proti jedné politické straně jsou zavádějící a odporně lživé! Žádný politik by neměl sedět ve vládě !!!! Každý ministr by měl být odborník, nestraník a mít min. 40 milionů majetku, aby se nenechal zkorumpovat od blbců za úplatek 100 tisíc, jen takoví jako Kalousek s hypotékami se shlédnou v úplatku s vidinou svého vlastního prospěchu a splácení svých dluhů !!!! Jak může někdo hospodařit se státní pokladnou, když sám má hypotéky a dluhy ????? To jen kretén si ještě v 50 letech musí brát hypotéku a do 50 let se nenaučil odečítat do NULY !!!! Jsou to všechno nuly a už se jim musí dát na frak !!!! Tak nepište nenávistné kecy jen o jedné nebo dvou stranách a zamette si před vlastním prahem té vaší zprofanované polické strany !!!!
  Jen pipina může vzhlížet ke zlodějům a lhářům, podvodníkům a korupčníkům s kmotry na drátě !!!!

 4. Kritika systému, který posílal do uranových dolů své šťastnější názorové oponenty. Je zcela na místě.
  Jakékoli porovnání se současnými politiky značně pokulhává.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *