Mobilky.cz – nový bílý kůň?

Přes internetový obchod mobilky.cz se prodávají použité mobilní telefony, které nic nevydrží a brzry se rozbijí. Na reklamace firma nereaguje. S mobilem vám nepřijde žádný daňový doklad, nebo doklad, v němž je uvedeno, že se zboží prodává ve zvláštním režimu (použité zboží), viz. screenshot. Což ale v internetovém obchodě není zjevné.

Mobilky.cz

Já jsem se také nachytal, takže žádný odpočet DPH se nekonal 🙁

Internetový obchod www.mobilky.cz, v současnosti provozuje společnost RS Mobilky s.r.o. Doménu však vlastní Mgr. Zdeňka Soběhrdová – Tejbalová z Hradce Králové, viz whois databáze. Předchozí provozovatel obchodu byla společnost Mobilky, s.r.o., kterou zcela ovládal ukrajinský občan Ivan Khuda z Užgorodu.

Na provozovatele tohoto internetového obchodu, bylo v minulosti podáno řadu trestních oznámení, stížností na Českou obchodní inspekci (ČOI), atd. Avšak marně 🙁 Mobilky dál prodávají šmejdy a nikdo s tím nic nechce dělat! Od března 2011 ovládá společnost RS Mobilky s.r.o. (společník i jednatel) nový člověk: Martin Mrzílek z Neuměřic. Tak na tohoto člověka směřujte trestní oznámení… Není však pan Mrzílek jen další bílý kůň?

Související články:

4 komentáře u “Mobilky.cz – nový bílý kůň?

 1. Mě by jen zajímalo, co tě vedlo k nákupu použitého mobilu z druhé ruky z neověřeného zdroje, když máš ve své firmě jak sám tvrdíš obrat 10 milionů korun za rok 🙂 To já, chudý Amwayják, jsem si koupil fungl nový iP4 u ověřeného prodejce Vodafone keš 🙂

 2. acz:

  Telefon (za 7.000,-) jsem u nich kupoval v roce 2009, ne jako použitý – to je právě ten podvod! Podívej se, jaké prodávaji telefony (nikde ani zmínka o tom, že je mobil prodáván ve zvláštním režimu-jako použitý):

 3. „Přes internetový obchod mobilky.cz se prodávají použité mobilní telefony“ jsi psal ty, ne já. Vycházím z tvých podkladů.

 4. acz:

  S mobilky.cz má negativní zkušenosti hafo lidí, např.

  „Také jsem se i mobilky.cz nachytal na cenu mobilu SE Satio. Že se jedná o koupi ve zvláštním režimu mi prodavač sdělil, až když jsem šel reklamovat, že v krabičce není instalační CD a pořádně jsem si prohlédl daňový doklad, kde nebylo vyčíslené DPH.“instalační “ CD bylo přepálené s fixem napsaným popisem, mobil začal blbnout a vypínat se. Opět jsem se dostavil do prodejny, kde se mi jiný prodavač snažil namluvit, že se to se u Satia stává, ale že se to usadí (!!!) Raději jsem oželel peníze a vyběhl ven, protože bych mohl sedět za ublížení na zdraví. Dalo mi to potom moc přemáhání, abych se ho taky nepokusil usadit. Jsou to podvodníci. mobilky cz – NIKDY!“
  https://czblog.cz/pozor-na-internetovy-obchod-mobilky-cz-mobilky-s-r-o/#comment-8655

  „mobilky.cz jsou podvodníci. Mám s tím vlastní zkušenost. Při poruše u nich zakoupené Nokie N82 jsem se obrátil na autorizovaný servis Nokia. Po ověření IMEI (výr.č.) mobilu se mi vysmáli, nebo´t telefon nebyl vůbec určen k prodeji v ČR, ale na Taiwanu. Samozřejmě jej odmítli přijmout k opravě. Neustále na něm kolabovala čeština, která na telefon byla nějakou horkou jehlou nabastlena. Mobilu jsem se co nejdříve zbavil a koupil si ten sám u autorizovaného prodejce a zatím maximální spokojenost. MOBILKY NIKDY VÍCE !!!!!!!!!!!!!!!!!“
  https://czblog.cz/pozor-na-internetovy-obchod-mobilky-cz-mobilky-s-r-o/#comment-8353

  „Zdravím, taky i já bohužel patřím mezi podvené výše zmiňované společnosti.
  Poslala jsem mobil k reklamaci (4měsíce starý), nikdo se neobtěžoval mi sdělit přijetí reklamace, tedy jsem zjišťovala sama,bylo mi tedy po mém snažení sděleno číslo reklamace. Po měsíci jsem ověřovala stav, dle jejich stránek se u mého čísla ověvuje info, že z technických důvodů nelze stav ověřit (pokud ale zadám číslo větší než je má reklamace, funguje to). Nikdo se mnou nekomunikuje, na reklamace se nelze dovolat na maily nereagují.Dnes posílám doporučeně písemné odtoupení a vrácení peněz.Pokud tak neučiní( jakože zcela jistě neučiní) obrátím se na ČOI i na Policii.
  Dere mě to neuvěřitelně, protože ho dostal syn k vánocům vysněnej dotykovej s wifi a má …ovno!“
  https://czblog.cz/poskozeni-zakaznici-mobilky-cz-nedejte-se/#comment-11163

  ATD.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *