Mají někteří učitelé poruchu osobnosti, nebo jsou dokonce psychopati?

Chcete vidět video, jak ředitel školy v Česku fackuje žáka? Přehrajte si video zde online a zdarma.

Lidé jsou různí, to je naprosto normální, někteří jsou hodní, jiní zase agresivní až psychopatičtí, atd. Ve školním prostředí to platí také. Zde si však musíme uvědomit, že učitelé vychovávají mladé lidi, učí je – předkládají jim vědomosti, dávají jim rady do života, jsou jim příkladem pro jejich budoucí život. Jsou to mj. učitelé, kteří mají velký vliv na mladou generaci – žáky, často tento tento vliv – zodpovědnost házejí pouze na rodiče, což považuji za velký alibismus. Rodiče mají také samozřejmě tu svou zodpovědnost. Je potřeba otevřeně si říct, že řada kantorů nejsou profesionálové, často nemají ani potřebné vzdělání – pedagogické vzdělání. Děti jsou stresováni jejich „hyenovitým“ a nekontrolovatelným řvaním. Některý učitelky, učitelé jsou doslova strojem na řvaní, při některých vyučujících hodinách to vypadá tak, že učitelka dostala za dobrý chování vycházky z blázince, proč tolik „psychopatie“, to fakt nechápu. U citlivějších jedinců – dětí to může zanechat psychické následky na celý život, to je potřeba si uvědomit, učitelé a učitelky. Co se týče peněz – mezd učitelů, tak na tom nejsou tak špatně jak oni říkají, za ty hodiny co dělají – vyučují, tak mají přiměřenou – dostatečnou mzdu.

Už je to poměrně dlouho co jsem pryč ze školy, ale pamatuji dodnes ty hodný a nehodný učitelé a učitelky. Dneska, když potkám nějakou nehodnou učitelku z mé doby na ulici, tak raději přejdu na druhý chodník, protože bych si před ní musel odplyvnout – jo děti zapomínaji. Když potkám nějakou hodnou učitelku, tak si v duchu řeknu: ta byla fajn, s tou byla sranda… . Až dnes si uvědomuji, že několik kantorů z mé doby mělo poruchou osobnosti – minimální sebekontrolu, impulzivnost, přehnané sebevědomí a pocit důležitosti… . Nadruhou stranu jim toto zaměstnání vůbec nezávidím, opravdu, nechtěl bych být učitelem. Děti jsou dnes drzí, nemyslím si však, že jsou drzejší než například děti před dvaceti lety.

Vzhledem k výše uvedenému tématu mám pro vás také nějaká videa ze školního prostředí, která si můžete on-line přehrát. Na prvním videu je ředitel školy, který zfackoval žáka při vyučování, a na druhém videu je učitelka, která nedovolila jít chlapci na toaletu, tak se chtěl vymočit do umyvadla ve třídě. Česká videa z českých škol!

Ředitel školy zfackoval žáka

Nahlásit nefunkční video

Můžu na záchod ?

Nahlásit nefunkční video

6 komentářů u “Mají někteří učitelé poruchu osobnosti, nebo jsou dokonce psychopati?

 1. Jej to není novinka že se učitelé tak chovají, našel jsem v seznamu stranku o škole J. A. Komenského kly, kde se učitelé chovaji jak kreténi. skola-kly.cz

 2. Bestmen:
  Dneska, když potkám nějakou nehodnou učitelku z mé doby na ulici, tak raději přejdu na druhý chodník, protože bych si před ní musel odplyvnout – jo děti zapomínaji.

  Víš, to není poprvé, co prezentuješ jakési vyhýbání se konforntaci. Pořád před čímsi utíkáš. V kontextu s tím, jak obvińuješ některé učitele, aniž bys je doopravdy vůbec znal, z „poruchy osobnosti“ to vyzní spíše komicky až tristně. Co tvoje osobnost? Nemusíme být Einsteini, abychom poznali, že ten, kdo raději přechází na druhý chodník, má osobnost vskutku „na dvě věci“ 🙂

 3. Jsem pohoršen. Nejsem pohoršen článkem, se kterým ve většině souhlasím (ano, jsou učitelé dobří, kteří opravdu naučí, a jsou učitelé, kteří nemají respekt a raději křičí na celou školu, z čehož má většina žactva legraci), avšak těmi videi.
  To nevidíte, že je to zinscenované? Chudáci vyučující…A dle každého školního řádu má být mobilní telefon vypnutý v batohu. 🙄

 4. na škole máte učitelku, která fakt drasticky křičí a nadává. Občas po někom ještě hodí nějakou věc 😀

 5. Být učitelem je řemeslo jako každé jiné a přijde mi, že mnoho lidí (aspoň v mém okolí) se dává na tento obor z pohodlnosti, neboť prostředí školy je pro ně známé, není tak „děsivé“ jako zbytek světa. Dělají tak, přestože nejsou schopni vzbudit ve svém okolí respekt ani s ním komunikovat.

  Během svých studií jsem potkala jen jednoho učitele, na kterého budu vzpomínat do konce života. Naučil mě totiž přemýšlet a argumentovat a tím zásadně ovlivnil vývoj mé osobnosti. Což u svých ostatních učitelů říct nemohu.
  Byl to můj češtinář z gymplu.

 6. že jsou učitelé na hlavu padlí šílenci?!? no samozřejmě, že jsou! kdo jiný by studoval vysokou školu, a pak si za hluboce podprůměrnou mzdu nechal beztrestně nadávat od individuí, která nedokončila ani základku a nedokázala v životě naprosto nic…autora článku bych postavila na jeden vyučovací den do devítky, řekněme v květnu…garantuji vám, že se pos… nechápu, co z vás dělá takového odborníka…ve vašem textu je celkem slušná řada faktických chyb: už nadpis je nesmyslný (porucha osobnosti je pouze novější název pro psychopatii)atd. uvést tento „výron“ na pravdivou úroveň, vaše názory vám neberu, by vydalo na delší článek, takže na to kašlu… P.S.pro případné reakce upozorňuju, že nejsem učitelka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *