Lži komunistů-dějiny KSČ a jejich antikomunistické falzifikace

Komunistická strana Československa (KSČ) byla extrémistická organizace, která napáchala před rokem 1989 v Československu mnoho zla a těžkých zločinů. Dle zákona č. 198/1993 Sb.  je KSČ zločinná organizace, která před rokem 1989 žalářovala, vraždila lidi… Je to k neuvěření, ale inovovaná KSČ funguje i současnosti, více ve článku KSČ stále žije. Je to hnus!

Pojďme se podívat na přednášku komunistické historičky doc. PhDr. Hany Kračmarové, CSc., která nesla název Dějiny Komunistické strany Československa a jejich antikomunistické falzifikace. Přednáška byla pořádána dne 29. listopadu 2012 Obvodním výborem Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) Praha 3. Jen musím dodat, že paní Kračmarová vykládá minuilost KSČ velmi jednostranně – eliminuje zločiny komunismu – KSČ. Kračmarová též odmítá fakt, že únor 1948 byl puč a vyvyšuje komunistického prezidenta a masového vraha Klementa Gottwalda.

Video: Dějiny Komunistické strany Československa a jejich antikomunistické falzifikace

Nahlásit nefunkční video

To video jsem měl možná spíše nazvat: Obhajovatelka zločinů komunismu a fanatička v akci.

2 komentáře u “Lži komunistů-dějiny KSČ a jejich antikomunistické falzifikace

  1. Barack Obama podle téhle logiky eliminuje ve svých výkladech zločiny USA a vyvyšuje sebe a masové vrahy Clintona a Bushe staršího a mladšího. Ve jménu kapitalismu mučí a vraždí neAmeričany. Například v Iráku zavraždili Bushové víc lidí než diktátor Saddám Husajn a mučili a vraždili válečné zajatce ve jménu zájmů euroatlantické civilizace. Tak už třeba nejednal ani Husák ani Jakeš. Takže to vypadá, že komanči se trochu polepšili, zato Amíci a jejich podržtaštičky Havel, Schwarzenberg, Klaus a Zeman zastávají hodnoty správného zabíjení a násilí vinných i nevinných dodnes.

  2. Vážený autore článku, každá revoluce je svým způsobem puč! Kritizujete obsah videa ale to je celé, nenapsal jste žádnou objektivní a konstruktivní kritiku toho, co s čím konkrétně nesouhlasíte a proč, tudíž se vaše práce může právem považovat za propagandu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *