Kdo je David Rath? Agresor, psychopat, hulvát, zvrhlík?

David Rath je doktor, stejně jako byl Joseph Goebbels, fanatický nacista a válečný zločinec. Rath byl od roku 1991 – 1994 členem ODS, poté (1996 – 1997) byl člen Liberální strany národně sociální (SD-LSNS), od roku 2006 je členem ČSSD. Mezi tím byl od roku 1998 – 2005 byl prezidentem České lékařské komory. David Rath si nedělá servítky, je kontroverní postavou české politické scény, často hrubě uráží své politické konkurenty. Žije se svou manželkou, ale také i se svou přítelkyní (střídavě), s každou ženou má jedno dítě (syny). Již z tohoto nepřirozeného počínání je vidět, že Rath není zcela normální. Dlouhodobě bojuje pro zrušení zdravotnickým poplatů, které ale v roce 1996 sám navrhoval 😀 Že by nějaký druh schizofrenie? Jediné co cením na Davidovi Rathovi je skutečnost, že vůbec není oblíbený u veřejnosti, hodně a soustavně škodí socialistické ČSSD.

V roce 2006 dostal právem David Rath facku od Miroslava Macka, protože hrubě urážel jeho manželku. Tato facka však vyšla Macka draho, protože na něj Rath podal žalobu. Macek se musel omluvit a zaplatit Rathovi 100.000 Kč, nicméně širokou veřejností byla založena veřejná sbírka pro Miroslava Macka.

David Rath se také může pyšnit obdivovačným výrokem na adresu Adolfa Hitlera: „Hitler řešil krizi tak, že začal zbrojit, čímž dal lidem práci a nastartoval ekonomiku! On s tím vyhrál volby!“ Pani Miroslavu Němcovou (místopředsedkyni ODS) označil Rath dokonce za člověka formátu drobného kleptomana ze samoobsluhy.

David Rath dále říká:

„Říkal jste, že vaším cílem je vymést Augiášův chlév. Teď jste jen potvrdil to, co si veškerá veřejnost myslí. Vy byste musel vzít vidle, zapíchnout si je do vlastních zad a vyhodit se první z toho chléva, protože vy jste ten největší nepořádek, vy, pane premiére. Vy jste totiž ta hlava té mafie.“ Toto sdělil Rath na adresu Mirka Topolánka v roce 2008.

„Trochu mě mrzí, že pan Kalousek tady roky aplikuje způsob, že nám tady řekne svá moudra, všechny pozuráží a pak odejde čerpat další inspiraci nejspíš do nějaké z místních náleven.“ Toto řekl Rath v roce 2009.

Kdo je tedy Davit Rath?

Z výše uvedeného lze považovat David Ratha za člověka, který se neumí chovat – hulváta s psychopatickými rysy, a který velice škodí ČR. Takový člověk nemá na politické scéně co pohledávat. Myslete na to voliči, za žádných okolností tohoto zvrhlíka nikdy nevolte!

David Rath není jediný psychopat

Obdobně, jako David Rath se v Poslanecké sněmovně choval Miroslav Sládek, který dokonce v záchvatu psychopatického řádění rozbil v Poslanecké sněmovně svou lavici. Za své činy byl potrestán – dostal minimum hlasů od svých voličů.

Kdo je David Rath? Agresor, psychopat, hulvát, zvrhlík?

2 komentáře u “Kdo je David Rath? Agresor, psychopat, hulvát, zvrhlík?

  1. Naprostý souhlas. Porovnávat ho s dr. Goebbelsem ale moc dobře nejde. Na rozdíl od tohoto blba byl geniální řečník a manipulátor. Svině jsou ovšem oba…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *