Uloz.to – stahování z rapidshare zdarma

Každý potřebuje občas nahrát nějaký ten soubor někam na server. Na internetu je poměrně dost serverů, které slouží ke sdílení dat, např. Czshare, Hellshare, Edisk.cz, Rapidshare.com, Sharerapid.cz, Hotfile.com, Netload.in a mnoho dalších. Od roku 2007 existuje kvalitní český rapidshare server Uloz.to, který slouží jako úložiště souborů, např. videa, obrázky a jiné. Každý uživatel internetu může z Uloz.to bezplatně nahrávat i stahovat (free sloty). Pod chcete stahovat v plné rychlosti, tak je potřeba si registrovat VIP účet, kde pomocí kreditů stahujtete z Uloz.to plnou rychlostí a více souborů najednou. VIP účet má i další přednosti, např. stahovat bez opisování kódu (captchy), neomezený počer stahovaných souborů, navázání přerušených stahování, interní poštu atd. . Kredity na VIP účet lze zakoupit pomocí SMS zprávy, nebo přes bankovní účet. Uloz.to má velice přehledné a efektivní vyhledávání s „našeptávačem“, což je velká přednost tohoto serveru. Nahrávat a stahovat můžete soubor o maximální velikosti 2GB, což je plně dostačující. Uloz.to vlastní a provozuje Stanislav Pacan a Jan Karabina.

Uloz.to – VIP účet má poměrně přehlednou uživatelskou administraci, kde můžete vidět veškeré své nahrané soubory s počtem jejich stažení, komentáře včetně jejich mazání, můžete si zde aktivovat partnerský program, který slouží k získávání kreditů zdarma – za vaše stažené soubory ostatními uživateli, nebo nahrávání vašich souborů získáváte kredity zdarma, které můžete využít k vlastnímu stahování souborů. Na stránce Uloz.to také naleznete fórum, kde naleznete odpovědi na všechny vaše případné otázky o hledně tohoto rapidshare serveru. Uloz.to má také vlastní uploader software, pomocí kterého můžete pohodlně nahrávat své soubory na servery Uloz.to.

Uloz.to vám nabízí bezplatné stahování a sdílení dat, sdílejte ještě dnes své obrázky a videa, vždyť je to zadarmo :-).

3 komentáře u “Uloz.to – stahování z rapidshare zdarma

  1. 883 GB kreditu na Czshare za 3x sms ktera stoji 79 KC. Tak kdo by mel zajem napiste mi na ICq 387233457.

    Ja to nestiham prostahovat.

  2. Rapidshare a sharerapid zdarma – ojedinělá nabídka. Jediné, co k tomu potřebujete, je 5 Kč kredit (účty, které jsem koupil, stály 100 000, tak ať z toho aspoň něco máme) a možnost psaní SMS! Tato akce platí pouze do konce listopadu 2010! Tak tedy neváhejte a posílejte SMS ve tvaru TWINSTAR 146277 na tel. číslo 9002099 a obratem Vám příjde sms s Vaším novým účtem a heslem. Na účtě budete mít rovnou 1000gb, které musíte vyčerpat přesně do roku od zakoupení tohoto účtu. S pozdravem rapidshare.cz! Při jakýkoliv problémech nebo dotazech nám pište na mail czrapidshare@email.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *