Je KSM, SMKČ extremistická sebranka?

Komunistický svaz mládeže (KSM) a Svaz mladých komunistů Československa (SMKČ) je podle mého názoru extremistická sebranka. Proč? Podívejme se na tuto problematiku pod drobnohledem:

 • KSM i SMKČ vycházející ze zcestného učení Marxe, Engelse a Lenina.
 • Stojí na straně boje za revoluční překonání kapitalistického řádu masami pracujících a násilné nastolení socialismu. Viz. program KSM. Chtějí násilně překonat kapitalismus a nastolit socialismus! Vzhledem k těmto okolnostem by bylo vhodné, aby se na tyto organizace zaměřila nějaká bezpečnostní složka státu. Vždyť přeci chtějí násilně překonat současný demokratický systém!
 • Hlásí se k odkazu Komunistické strany Československa (KSČ), která je, Zákonem o protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu (198/1993 Sb.), označena za nelegitimní, zločinnou a zavrženíhodnou organizaci.
 • Současní komunisté každoročně oslavují založení KSČ – zavrženíhodné organizace! Tyto oslavy pořádá dokonce i parlamentní Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM), která s mladými komunisty spolupracuje! Více ve článku KSČM oslavuje zločinnou organizace KSČ-video. Parlamentní KSČM má mnoho společného se zločinnou KSČ! Jinak by přeci neoslavovala její založení.
 • Každoročně uctívají Klementa Gottwalda u jeho hrobu, který stál za genocidou páchanou v 50. letech v Československu. Čímž podle mého názoru zpochybňují komunistickou genocidu, což je trestný čin. Viz. článek Zpochybnění komunistické genocidy je trestný čin
 • SMKČ na stránce zveřejnila letáky oslavující smrt Václava Havla. Viz. články Mladí komunisté oslavují smrt Václava Havla! a Havel je zrádce! Tvrdí komunisté z SMKČ (Svaz mladých komunistů Československa)
 • Uctívají totalitu a to je odporné!
 • Členové, KSM, SMKČ jsou zároveň členové KSČM.

Video: SMKČ a KSM – MLADÍ, RUDÍ, RADIKÁLNÍ!

Nahlásit nefunkční video

KSM a SMKČ legitimní organizace?

KSM, SMKČ i KSČM považuji za nelegitimní organizace. Nicméně jsem přesvědčen, že jejich rozpuštění by nemělo žádný efekt. Zcela jistě by to dopadlo jako s Dělnickou stranou (DS), která se po svém zákazu jen přejmenovala na Dělnickou stranu sociální spravedlnosti (DSSS).

Ale považuji za nutné, jak jsem se již zmínil, aby obě organizace nepřetržitě monitorovala nějaká bezpečnostní složka, např. Bezpečnostní informační služba (BIS). Evidentně jde o nebezpečnou organizace, které ohrožují bezpečnost státu.

Video: Kollarčík (KSM), Semelová (KSČM) u hrobu Gottwalda na Olšanech

Nahlásit nefunkční video

Videa SMKČ a KSM

Nahlásit nefunkční video

Nahlásit nefunkční video

Program KSM

Program KSMZdroj: ksm.cz

157 komentářů u “Je KSM, SMKČ extremistická sebranka?

 1. 😐 Život se neptá, jestli si nějaký ferda myslí, že revoluce nejsou potřeba.
  Prostě když na ně nazraje čas, tak se uskuteční a je úplně jedno, jestli s tím někteří souhlasí nebo ne.

  Zákony, o kterých je řeč, nenavrhuje lid, ale
  pouze skupinka poslanců, která tak rozhodně nečiní z jeho vůle. Proto to není žádná demokracie, ale paskvil.

  Fanatismus? No, stačí si přečíst tvoje články a názory v diskusích a je hned jasné, z koho čpí fanatismus 😀

 2. Soudruh Áda:

  Věřte, že vy ani já se žádné revoluce nedočkáme. Pokud si toho uvědomíte, tak úleva přijde do 1 minuty. A neni nad to si pořádně ulevit 🙂

 3. Aby ses nedivil, revoluce je ten lepší případ. Mohl by přijít taky ten horší, a tím je válka.
  Západní svět si na ni zadělává už dlouho a náš stát svými trapnými eskapádami na východě s ním.
  A pro tvoji informaci, takoví naivkové jako ty žili v každé době, a všichni, včetně tvých ideových nepřátel si mysleli, že všechno je „na věčné časy a nikdy jinak“.
  Takže bych ti doporučil probrat se ze svých snů :mrgreen:

 4. Pane Adolfe,

  chci Vám takto vyjádřit mé plné sympatie a děkuji bohu za Vaši existenci.

  Za existenci administrátora tohoto blogu můžeme děkovat leda tak ďáblu.

  Děkuji

 5. moje odpověď, ano SMKČ je extremistická sebranka, navíc očividně to nemají v hlavách v pořádku, stačí několik dúvodú pro tohle tvrzení: Stalin je pro ně bůh, skladají sympatie tyranskému režimu KLDR, otevřeně schvalují genocidu 50tých let, oslavovali smrt Havla a to je už fakt ubohost, hrdinové a vlastenci jako Generál ůPíka jsou pro ně „zrádcové národa“ přitom Vasil Bilak je pro ně hrdina který nás v roce 1968 zachránil před kapitalismem, co si o tomhle múže člověk myslet? je to jenom banda vypatlanejch blbečků s komplexama co si myslí že změní svět

 6. Nikolai Vasilij Socialistovič:

  Doufám ve vás, že brzy procitnete a zanecháte té bludné nauky, za kterou stojí právě ďábel.

  Danny:

  Děkuji za váš realistický kometář 😉

 7. Pro Danny:
  http://www.blisty.cz/art/47975.html
  Doporučuji prostudovat a nestranně posoudit.
  V čem jsou tito jiní, než Biľak nebo Indra?
  Tohle jsou „intelektuální elity“ středoevropských národů? Tyhle kreatury?
  Je to vlastizrada? EU zrada? Minimálně obojí.

  Jsou tam podepsáni za ČR nejmíň Havel, Schwarzenberg, Vondra a Dobrovský. A Ty se divíš, že někdo snad oslavuje Havlovu smrt? Málo, řekl bych po tomhle.
  Jak jsem se někde dočetl, Amíci by po Veškrnovi měli pojmenovat nějakou svou „mír a demokracii“ roznášející letadlovou loď.
  Aby se pak mohlo psát, že „do Perského zálivu připlula loď USS Vaclav Havel, aby osvobodila Teherán a přinesla mu svými humanitárními raketami svobodu a demokracii“.
  Byla by to pro něj jistě správná odměna a zároveň spravedlivý trest. :mrgreen:

  A doplň si vzdělání v pojmech, abys zjistil co je „genocida“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *