Mladí komunisté oslavují smrt Václava Havla!

Svaz mladých komunistů Československa (SMKČ) vznikl v roce 2009. SMKČ vznikl v době, kdy Komunistický svaz mládeže (KSM) byl zakázán. SMKČ je odnož komunistické organizace KSM. Pokud bych to měl shrnout, tak radikální organizace založila další radikální organizaci.

Dne 18. prosince 2011 zemřel exprezident Václav Havel. Po smrti Havla začala SMKČ okamžitě nechutně útočit na jeho osobu. SMKČ si vytvořila plakáty, které obludně útočí na Havla, a které mladí komunisté zveřejňují na svých webových stránkách Komsomol.cz

Emanuel Moravec je mrtev, Havel odešel… Národe oslavuj!

SMKČ útočí na Havla

Zemřel Václav Havel, sluha USA, NATO, sudetských Němců a Izraele. Zemřel největší zrádce českého lidu!

SMKČ útočí na Havla

Zemřel Václav Havel, spoluviník bombardování Jugoslávie, spoluviník vraždy 2500 civilistů. Pryč se zrádci!

SMKČ útočí na Havla

Počínání SMKČ považuji nejen za nevhodné, ale též za hnusné a odporné! Václav Havel velkou část svého života zasvětil dobré věci – boji za svobodu a demokracii. Bojoval právě proti takovým fanatikům, jako jsou mladí soudruzi z SMKČ. A za to je mu drtivá většina národa vděčna!

27 komentářů u “Mladí komunisté oslavují smrt Václava Havla!

 1. Vše co SMKČ píše o Havlovi, je pravda, tento člověk je vlastizrádce. Celá revoluce byla plánována několik let dopředu, nešlo o žádnou spontánní akci, či revoluci, šlo o předíní moci a majetkové vypořádání a kapitalismus… Současně Havel podporoval útoky do jugoslávie, Libye, Iráku. Amnestoval vězně asi 1/3 v roce 1990 a bylo to asi 20 000 lidí.. Tito vězni páchali vraždy. Např,. na Bulovce znásilněno sedmiměsíční dítě, mrtvé následně pohozeno pod postel… Havel se podílel na zavlečení kapitalismu sem… Havel je špína a naštěstí je už mrtv… Sláva

 2. A to váme navadí vy „vlastenci“ že Havel prolomil Benešovy dekrety? Že majetky, které byly jeho rodině zabaveny na základě Benešových dekretů, jelikož jeho rodina kolaborovala s nacisty, byly neoprávněně přirestituovány Havlovi… ?

 3. Tak doufám, že smrt Kaddáfího taky oslavovat nebudete… Jo to je pravda, pamatuji si, že když USA zlikvidovaly Ladena, tisíce lidí v ulicích oslavovaly jeho smrt … Každý má právo slavit, co se mu zdá být oslavné.. Nejde diktovat smutek, ani radost… Ne?

 4. Labce:

  Kaddáfího smrt jsem nikdy neoslavoval. Jak jsem napsal: Oslavovat smrt kohokoliv je zrůdnost!

  Srovnáváš Usáma bin Ládina s Havlem?

  Nadiktovat smutek, ani radost samozřejmě nelze. O to se pokoušel i zrůzný komunistický režim. Ovšem oslavovat smrt člověka, tak to chce notnou dávku zrůdnosti. Je to hnus!

  Máš k tomu nějaké důkazy, že celá revoluce byla plánována několik let dopředu? Toto tvrdí i Randdorf – https://czblog.cz/miloslav-ransdorf-kscm-17-listopad-1989-byl-vyjednany-prevrat/

  Jsi člen SMKČ, KSM nebo KSČM?

 5. Ja se picnu 🙂 Proc mi to tak moc pripomina diskusi o Amway? No protoze na jedne strane je trouba, ktery o tom o cem zvani take nic nevi, ale je radne zmanipulovany a s vlastnim pocitem, ze za jeho zivotni situaci a styl muze okoli, rezim, system a td, jen on sam ne.

  Labce: Je naprosto v poradku, ze prevrat byl pripravovan a ne jen par let pred jeho vypuknutim. Porazka komunisticke ideologie byla kazdodennim usilim nespoctu lidi, hrdinu.

  Oslava smrti je obvykla zalezitost, slavnostni hostina je soucasti kazdeho pohrbu. Jde jen o obsah, jestli jsou oslavujici ze smrti dotycneho stastni, nebo zarmouceni.

  Ty se radeji smur s tim ze vase ideologie uz je v panu a nikdy se nevrati. A ulevi se ti.

 6. LABCE- Ty vylízaná mrdko tak se seber a táhni do ČÍNY. Tam poznáš co je komunismus. Takové jebky jako jsi ty tam rovnou střílí. Každý dělá chyby. To, že amnestoval byla ta největší ale vyvážil to zase jinýmy klady. A Ty víš velký hovno otom jak to bylo s Jugoslávií ty kreténe. Tak nepiš píčoviny . Takové dementy jako jsi ty by měli zavřít někam do ustávu.

 7. Ale převrat byl připravován bývalými komunisty, KGB, STB … Ne disidenty… disidenti neporazili režim.. LOL naivita, zatemnělá mysl propagandou kapitalismu

 8. Labce
  Pokud se ti tady nelíbí máme tebou nenáviděnou svobodu a můžeš kdykoli opustit tuto zemi.Tenkrát takové štěstí neměli,aniž by riskovali žalář ba dokonce život.
  Představ si kdyby byl kapitalista stejná svině jako komunista,tak za ty tvý řeči o Havlovi bys už byl na popravišti.

 9. Hele ty moulo, me je uplne jedno kdo pripravoval zanik socialismu v cechach 🙂 Pocita se jen to, ze v podobe jake byl definitivne zdechnul. Otazkou zustava, nakolik si soudruhy nechame vlizt do baraku tentokrate z Bruselova. Ale to uz je jine tema.

 10. Na tom, že „převrat byl připravován bývalými komunisty, KGB, STB“ je kousek pravdy. S tím rozdílem, že to bylo dohodnuto právě s disidenty. Jak jinak by kdo zajistil, aby mohla být „Sametová revoluce“ skutečně sametovou?
  Že komunismus končí věděli komunisti hned po pádu Berlínské zdi, kdy 🙂 „zaostalí zápaďáci“ (tehdy se to tak propagovalo) směli vstoupit na východní stranu, né-li dříve.
  Vyjednávání probělo díky neveřejnému společenství lidí, které bylo v průběhu vlády komunistů rozpuštěno a zakázáno. Přesto rodiny příznivců této skupiny činili stále. To jak a proč bude možná odkryto někdy později.
  Tato neveřejná společnost byla ve světě vždy vynikajícím vyjednavačem s kýmkoli.

 11. Chci od Vás důkazy, že nynější korupční vláda nemá napojení na bývalé komunisty a víte proč? Protože předem vím jak to dopadne. Žádní komunisté tady nikdy nebyli – a ani nezmizeli – jsou to nynější šéfové bank, ČT a dalších významných pozic, kterými jim umlčeli huby, svoboda tu neexistuje díky Googlu a odposlechům, žijete bláhové životy v područí „feudalního“ systému (vláda – poddaní) (ne vláda – občanská společnost), kterému se nadneseně říká demokracie, zatímco do vás láduje Bakalův Respekt mýty stejně jako to dělalo Rudé právo za komunismu, svoji útočnou ultrakonzervativní politiku si nechte – pan Havel si zaslouží respekt, ale jen do určité míry byl přesvědčený pravičák – to byl motiv – ne svoboda, ale nastolení výhodného systému pro něho a další přátele – taky beru – ale média a vláda to přehánějí zkouší jak moc mají vycvičené lidi – TOHLE JE ŠPATNĚ, jinak jedinou rétoriku, kterou máte je že všechno levicové je pejorativní (vypěstovaný porevoluční manýr), ale argumenty nikde – reaguj admine jsem zvědav :), ODS ani TOP 09 není ta správná cesta…

 12. Letecko:

  Nemám žádné důkazy, že současná Vláda má napojení na bývalé komunisty. Vy máte důkazy, že je nějaký člen vlády napojen na bývalé komunisty? Co myslíte tím „napojením“?

  Současná Vláda není dokonalá, stejně žádná politická strana není dokonalá, stejně jako žádný člověk… Bývalý komunisté – členové KSČ, jsou dnes na vysoce postavených místech, a to je velká chyba! Pokud byl někdo člen KSČ – zločinné organizace, tak by podle mého názoru neměl zastávat významné funkce. Myslím si, že by toto mělo být uzákoněno.

  Havel si učitě zaslouží respekt. Mladí komunisté oslavují jeho smrt, a to je skutečně hnus!

  Jsem příznivce pravice – je to nejmenší zlo. Vy jste pravděpodobně příznivce levice. Oba zde prezentujeme své názory. A právě to je krásné na demokracii!

  Myslíte si, že lék na všechno je socialismus, jak tvrdí komunisté? Jste volič KSČM?

  Máte pravdu, Google vyhledávač (proto raději používám Bing) je velký problém, stejně jako jeho špěhovací aplikace, např. Google Chrome https://czblog.cz/google-chrome-je-spyware/ A není to jen Google! Je to v podstatě každý software v počítači, a to nejen svobodný! Podívejme se např. antiviry AVG, NOD32… co všechno tajně odesílají svým domovským serverům 🙁

  Děkuji za komentář!

 13. Tady jde tak trochu nejenom o politické spektrum, ale také o „mlčící většinu“. Je jedno na co si hrajeme a co děláme, jestli jsou to komunisti nebo nacisti, nějak se k moci dostat musí a na to potřebují legitimitu, chyba je také v lidech, v lidech kteří měli ve správný čas konat, ale neučinili tak.
  Volič KSČM rozhodně nejsem, tomu jsem se zasmál, to že mám levicové názory neznamená, že nepovoluji svobodné podnikání, takové škatulkování nenávidím, dalo by se říct, že jsem všechno a nic nebo od každého něco, nemám občanku a přesto jsem občanem…
  KSČM je přežitek, nevidím na ní nic pozitivního jen to, když zanikne a snad i zanikne ten pejorativní nádech celé levice daný jednak dějinami jednak vývojem politické kultury u nás…
  Demokracii uznávám, ale do určitého limitu, třeba časopis Respekt vlastněný panem Bakalou mi přijde silně ovlivněný – když jsou ovlivněná média je to cesta k nové totalitě s novou tváří… už není veřejná (komunistická), ale skrytá – Orwell 1984…
  Tohle je můj názor věc, náš stát rozhodně není zdravý a není v pořádku…
  Samozřejmě přímé důkazy nemám, kdybych měl, sedím teď jinde nebo ležím mrtvej… Ale stačí se pozorně dívat na všechny události z jiného pohledu a z obou stran (tedy objektivně)a strach přepadne každého normálně uvažujícího člověka…

 14. „Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů, vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk. Každý ale také vidi hned na první pohled, že takové učení není pranic nebezpečné, protože nenajde nikdy dostatečný počet následovníků, aby do života uvedeno býti mohlo.“
  KHB, Slovan, Červen 1850

  V poslední větě se Havlíček parádně seknul. Prorokovat budoucnost bude asi blbost. Já za svého života neslyšel ani jediné proroctví, kromě dodatečně vymyšlených, které by se bylo vyplnilo.
  😕

 15. Nema smysl vysvetlovat historii nekomu, kdo ani nevi, ze „mrtvy“ student Smid na Narodni tride, kvuli kteremu zacala „revoluce“ byl agent STB Zivcak. Ten, kdo si mysli, ze ta saskarana probehla spontanne, je nejen naivni, ale primo hloupy. Jako napriklad admin.

 16. A jeste k Havlovi. Komunisti by mu meli libat ruce, za to, ze je nechal u moci a vymenou za majetek zabaveny na zaklade Benesovych dekretu, odmitl kohokoliv z nich potrestat. Pry nemame byt jako oni a mame udelat tlustou caru za minulosti. Diky tomu komunisti ziskali narodni majetek a jsou stale u moci, ve vsech moznych stranach.

 17. Hes:

  Myslíš si, že socialismus je jediná možná cesta? Jsi též (jako mladí komunisté) pro revoluční překonání kapitalismu a ukradení výrobních prostředků?

 18. Afera Zivcak ma tolik podob a verzi, jako chameleon. Tvoje verze je pak vzdalena pravde asi tolik, jako ze dvojcata naridil sestrelit Busch osobne 🙂 I to je jedna z medialne sirenych verzi 🙂 Mene paranoidnich obav a vice smysluplne prace ti preje ACZ 🙂

 19. Nechápu jak může někdo urážet václava havla, dyť podle mého názoru byl václav havel pro lidi lepší člověk, jak ste jen mohli ho takhle sprostě urazit!!!!!

 20. Havel? Zednář (vyznávající Lucifera) a názory Marxe, byl členem Římského klubu. To mluví za vše.

 21. ACZ ty jsi poravdu silně vypatlaný Amwayák, doufal jsem že mimo diskuze o Amay nepujdeš ale opak je pravdou. Když už si určité téma zmíňil, nastuduj si zákony fyziky. Nebo raději vyhledej psychatrickou léčebnu.

  Co že ACZ uř přez rok nepíše? Že by ho už konečně zavřeli do klecového lůžka? Ta sekta Amway pravdu způsobuje šílenství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.