Budu volit ODS

Před volbami dávají politické strany různé předvolební sliby. Strany slibují: zatočíme s korupcí, zajistíme vám fungující stát, zdravotní péči a klidné stáří, a mnoho dalšího. Dá se ale těmto slibům věřit? Nedá. Já jim nevěřím. Dokonce to považuji za lži. Budu věřit politikovi, který bude slibovat: Nemohu nic slibovat, ale budu se snažit. Od voleb zas tak nic zásadního nečekám. Jsem si totiž plně uvědomit, že ŽÁDNÝ politik za nás nic neudělá. Pokud nezačneme každý sám u sebe, tak se nikdy nic nezmění. Ač jsem sice znechucen politickou scénou posledních let, volit půjdu. Každý občan by měl jít volit. Jedině tak můžeme něco změnit. Občan, který nevolí, ten si pak nemůže na politiku stěžovat. Budu volit pravicovou stranu – Občanskou demokratickou strana (ODS). Vždycky v minulosti jsem volil tuto stranu. Přežil jsem komunisty, takže už přežiju všechno 🙂

ODS

Volby a KSČM

Poslední dobou se hodně mluví o tom, že se komunisti dostanou k moci. Komunisti – myslím Komunistickou stranu Čech a Moravy (KSČM), ne Štěpánovu Komunistickou stranu Československa (KSČ). To, že se komunisté dostanou k moci, toho se já velmi obávám. Dokud KSČM povede bývalý estébák a propagátor komunistické zločinnosti – komunistický zločinec Vojtěch Filip… dokud se komunisti budou každoročně plazit před hrobem masového vraha Klementa Gottwalda… dokud bude komunistická mládež propagovat největší masové vrahy v dějinách lidstva (Lenin, Stalin, Che Guevara…)… tak se budu komunistů VELMI obávat.
Vezměte si krajské volby. Po vítězství komunistů už tito rudé zrůdy volají do škol, ať si tam nezvou bývalé disidenty. Více ve článku Školy už nezvou disidenta na besedy. Díky výhrůžce z KSČM! Co to má jako znamenat?! To, že jsou komunisté pořád stejní! Nevolte je, volíte tím zločinnost. Mnozí lidé si myslí, že komunistická zločinnost v Česloslovensku skončila v 50. letech. To je samozřejmě nesmysl. Komunistická zločinnost trvala až do listopadu 1989. Viz. např. článek Pavel Wonka. V roce 1988 ho komunistický režim utýral k smrti.

Koho volit?

Lidi, volte kohokoliv, jenom ne zločinnost – KSČM. To už radši volte socialisty, kteří nefektivně rozdávají (moje) peníze.

3 komentáře u “Budu volit ODS

  1. Občan, který nevolí, ten si pak nemůže na politiku stěžovat.

    Koukám, že s touto myšlenkou jsi mě předběhl.
    Jinak lidi, POJĎTE K VOLBÁM. Jestli si někdo myslíte, že nevolit je řešení – omyl. Stěžovat si na situaci a pak nevolit mi přijde nezodpovědné.

  2. Jo ODS a ten jejich zázračný volební plán, to mě ani nehne. ODS to tu vytunelovali už tolik … Kéž by spadli pod 5%. Z toho co má podle průzkumů nad 5% (nezáviský průzkum ???) se nedá volit naprosto nic (nejmenší zlo je ČSSD ale anin ty volit nechci. Agent Babiš či Okamura nepřichází v úvahu. A TOP09 teda ne.). Stoupající preference KSČM to je tragédie, měli by jednoznačně být zakázáni zákonem a bručet za svoje zločiny. Volitelní jsou Zelený nebo Piráty nebo Změna. S pravicí jsem nikdy nesympatizoval, ultrapravicoví „Svobodní občané“ se do krámu nehodí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *