Antivirový program ke stažení zdarma.Výběr z více antivirů včetně recenzí.

Nedílnou součástí zabezpečení počítače je kvalitní antivirový program. Zde naleznete antivirové programy ke stažení zdarma včetně recenzí.

AVG Free Edition je antivirový program českého původu, který nabízí kompletní ochranu počítače a elektronické pošty proti virům, červům a trojským koním, vše zdarma včetně pravidelných databázových i programových aktualizací. Verze free Edition je určena výhradně pro domácí a nekomerční užívání. Je plně funkční v operačních systémech Windows XP, Windows Vista, Windows 7 a Linuxu. AVG Free Edition je v mnoha jazykových mutacích včetně češtiny. Osobně nemám AVG moc rád, protože velmi zatěžuje chod celého počítače.

Stahuj (download) zde: http://free.avg.com/cz-cs/free-downloads

Antivirový program ke stažení zdarma

Avast! Home Edition je antivirový program, antispyware českého původu, který nabízí kompletní ochranu počítače proti virům, červům a trojským koním, vše zdarma včetně pravidelných databázových i programových aktualizací. Avast! Home Edition je určen výhradně pro domácí a nekomerční užívání. Antivir je plně funkční v operačních systémech Windows XP, Windows Vista, Windows 7. Avast! Home Edition má kvalitní rezidentní ochranu (P2P, IM), ochranu elektronické pošty, Boot Time Scanner (prověžuje HDD ještě před startem systému),  provádí detekci virů i v souborech (např. ZIP, 7ZIP, RAR, ISO, TAR, CAB, ACE, FSG, MEW…) a mnoho jiného pro bezpečnost počítače. Avast! Home Edition má jednoduché uživatelské rozhraní, které je kompletně v českém jazyce. Rozhodně je tento antivir lepší než AVG.

Stahuj (download) zde: http://www.avast.com/cs-cz/free-antivirus-download

Antivirový program ke stažení zdarma

Avira Antivir Personal je vynikající antivirový program, který nabízí  dokonalou ochranu před viry, červy, trojskými koňmi, adware, spyware, rootkity, diealery, phishingu. S tímto antivirem se můžete cítit na internetu opravdu bezpečně, protože má výbornou http filtraci. Samozdřejmostí je kvalitní rezidentní štít. Funguje bez problémů v operačních systémech Windows XP, Windows Vista, Windows 7. Avira Antivir Personal má přehledné uživatelské rozhraní, které zvládne opravdu každý, a to i bez podpory češtiny :-). Tento antivir vřele doporučuji.

Stahuj (download) zde: http://www.avira.com/en/downloads

Antivirový program ke stažení zdarma

Microsoft Security Essentials je také kvalitní antivirový program  a antispyware z dílny Microsoftu, který nabízí standartní ochranu před viry, červy, trojskými koňmi, spyware. Samozdřejmostí je kvalitní rezidentní štít běžící v pozadí a pravidelné aktualizace z internetu. Microsoft Security Essentials jednoduchý, ale přitom efektivní  antivir s přehledným ovládáním, které zvládne i začátečník. Tento nástroj je plně kompatibilní se sytémy Windows XP, Vista i Windows 7.

Stahuj (download) zde: http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows/products/security-essentials

Antivirový program ke stažení zdarma

4 komentáře u “Antivirový program ke stažení zdarma.Výběr z více antivirů včetně recenzí.

  1. díky za přehlednej článek o antivirech, já sem si vybral avg, ale uvidim jak budu spokojenej …

  2. AVG odesílá informace o počítači a Avast nebo Nod 32 je to samí svinstvo. Nejlepší je asi Avira.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *