Zdeněk Zbytek – komunistický zločinec a přítel Miloše Zemana

Zdeněk Zbytek je bývalý funkcionář Komunistické strany Československa (KSČ), která je dle zákona č. 198/1993 Sb. zavrženíhodná a zločinecká organizace. Zbytek byl před listopadem 89 fanatický komunista a plukovník v komunistické armádě – velitel tankové divize ve Slaném. Po sametové revoluci byl z armády propuštěn a dal se na dráhu podnikatele… Zbytek  je dnes podnikatel (a miliardář), který podniká v bývalém Sovětském svazu (Rusko, Moldavsko, Ukrajina…) v energetice. Z dob totality má totiž své dobré známé z řad bývalých důstojníků Sovětské armády, kteří dnes v bývalém Sovětském svazu podnikají. Vzhledem k této skutečnosti je Zbytek od 90. let minulého století monitorován Bezpečnostní informační službou (BIS). Ano, Zbytek je pro Českou republiku velké bezpečnostní riziko.

V současti je Zbytek též blízký přítel a poradce Miloše Zemana, a proto je Zeman pro mne nepřijatelný. Zbytek je přesně ten člověk, který nemá co pohledávat v politice. Ten člověk měl bezprostředně po sametové revoluci jít ve vězení, a být tam dodnes! Stejně jako statisíce/miliony dalších komunistických funkcionářů.

Pojďme se obrazem podívat, jak chtěl Zbytek 1.12.1989 poslat na demonstrující studenty tanky.

Video: Zdeněk Zbytek proti revoluci na sjezdu rolníků v 1.12.1989

Nahlásit nefunkční video

15 komentářů u “Zdeněk Zbytek – komunistický zločinec a přítel Miloše Zemana

  1. Zato ty válíš v hnoji. Ubožáku.
   Byl jsem důstojníkem v armádě a znám Zdeňka Zbytka. Je to chlap na svém místě, ty po…aa sračko.

  2. Takže pplk. Zdeněk Zbytek chtěl poslat tanky ? Co to meleš za hovna ty havloidní kryso. Zbytek byl a nadále zústal čestným, rovným chlapem, kterému ty nesaháš ani po kotníky.

  3. Havloidní sráče je potřeba sejmout. Rozkradli tuhle zemi, dostali jí na kolena a slouží zlu.

 1. Neviem, kto je autorom tohto článku, ale musí to byť absolútny diletant .Keď plk.Ing.Zdeněk Zbytek velel slánskej divízii, bol podplukovník, absolvent postraduálneho štúdia na VAAZ Brno.Do hodnosti plukovníka bol povýšený prezidentom Havlom ako pracovník MNO.Prečo nenapíšete aj o tom, ako vozí českých podnikateľov do Vami uvádzaných krajín a zabezpečuje im milionové zákazky. tento člénok je úbohý a ten, kto ho napísal ešte úbohejší.V tom videu nie je ani slovo o posielaní tankov na študentov. V tej dobe dokonca ani u útvarov ČSLA nebola zvýšená bojová pohotovosť. Do väzenia by mal ísť autor týchto riadkov. Za ohováranie.

   1. Kéž byste těm lidem (Zbytek, Surman) šahali JEN po kotníky… Jste jen všivá havloidní svoloč a zapšklí neumětelové, tak se tou vaší tupostí zalkněte. Trotloidi.

   2. A ty ma poznáš, Karle, že sa takto vyjadruješ? Prečo sa nepodpíšeš aj s prizviskom ? Keby si nerozumel, tak příjmením.

   3. A ty ma poznáš, Karle, že sa takto vyjadruješ? Prečo sa nepodpíšeš aj s priezviskom ? Keby si nerozumel, tak příjmením.

 2. Zdeněk byl můj velitel, TJ. VELITEL 1, TD. Velmi schopný a energický člověk. Mimochodem mněl nedávno narozeniny a byl druhý.Čech vyznamenaný Rusy, první byl Klaus. FANDÍM MU.
  vkubanekv@seznam.cz

  1. Vladimíre, cena čloověk roku 2016 byla Zdenkovi udělena v Sergijevském sále Chrámu Krista Spasitele v Moskvě 21.prosince 2016 , tedy přesně v den jeho narozenin. Tak mi to Zdenek oznámil sms-kou. Srdečně mu k tomuto ocenění gratuluji, protože si jej plně zasloužil. Především v této době protiruské hystérie. Zdravím Vás a plně souhlasím s hodnocením jeho vojenských schopností.

  2. P.zbytka, znám, z českých budějovic, nejlepší, velitel, tankoveho pluku, neznám , lepšího, rád vzpomínám, schopný velitel a hlavně, člověk, to co slyším, není, pravda,

 3. Z.Zbytka znám již z doby jeho působení ve funkci zástupce velitele Prachatického pluku, následně velitele 12.tankového pluku v Č.Budějovicí a také velitele 1.td. ve Slaném. Ve všech funkcích čestný a schopný důstojník. Svou důsledností si proti sobě postavil mnoho armádních ale i civilních lenochů.Pokud by dnešní armáda disponovala takto schopnými důstojníky , nemohlo by docházet ke zvěrstvům,jakým jsme svědky v nákupech,personalistiky, hospodaření atd. Na kecy sluničkařů nedej PANE plukovníku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *