Vyznačují se Amwayáci vlezlostí?

Snad každý měl v životě co dočinění s Amwayákem (přemlouvačem, verbířem lidí..). Určitě znáte tu krásnou pohádku o skvělém businessu, na kterém zaručeně zbohatnete, stačí pouze… Vlezlost a vnucování je klasickým příznakem těchto existencí, kteří hlásají tu svou propagandu.

Vyznačují se, podle vás, Amwayáci vlezlostí?

Na tuto otázku si odpovězte sami. Toto video vám pomůže s odpovědí na otázku…

Nahlásit nefunkční video

Anketa a la Amway:

BlueBoard.cz

Související články:

Další články o Amway na CzBlogu

Další články o Amway na Amway-Business.cz

35 komentářů u “Vyznačují se Amwayáci vlezlostí?

 1. amwayáci nejsou nejenom vlezlý, ale i neskutečně prolhaný. amway není seriózní podnikání! brácha to dělal tři roky, dneska toho lituje, protože na tom nejen prodělal, ale i se neskutečně ztrapnil před hodně lidma.

 2. Zdravím, tak tohle video přesně sedí na amwayáky. Díky za pěkný video a skvělou zábavu 🙂

 3. Liliana:
  A to má být nějaký argument pro špatnost Amway? Když budeš hrát tři roky fotbal tak nějak občas a potom toho necháš, bude na vině fotbal, že ses nedostala do Premier League? nebo to bude jen a pouze tvoje vina, Tvoje prezentace neschpnosti? Tvůj brácha to vzdal, neznám nikoho, kdo zvítězil poté, co to vzdal. Nikdo takový neexistuje. Když něco vzdáš, je konec. Žádný cíl, žádné vítězství. Pokud Ti to nedává smysl, nejspíš to máte v rodině, viz bratrův postoj a tebou prezentovaný výsledek někoho jiného. A propo, není to podezřelé, že téměř všichni zapřísálhí kritici Amway vždy citují nějaké zkušenosti někoho jiného? To také ledasco vysvětluje.

  1. Demagogie. Dejte si pozor na tyhle vymývače. Mají to ze seminářů.

   Nepleť sem fotbal, protože tam záleží na XX faktorech, aby byl člověk dobrý fotbalista a které s Amwayem vůbec nesouvisí. Člověk tak má daleko větší šanci být úspěšný, hrát ligu než být v Amway boháč.

   Na seminářích je vymývají podobnou demagogií, takže si Amwayjáci myslí, že Amway je normální podnikání a to, co platí tam, platí i jinde atd. Takže místo aby si založili vlastní podnikání, tak jsou drženi v iluzích, že je to těžký, složitý a že Amway je to nejlepší pro ně, kde budou moct mít peníze a nepřijdou o ně.

 4. amwayáci sou pěkná pakáž, jak slyšim slovo amway, tak mi naskakuje husí kůže – ségra si s nima před deseti lety užila svoje, naštěstí ji z toho dostala matka včas 😀

 5. Amwayácká 👿 svolodž 👿 se vyznačuje jedním základním charakteristickým rysem. Nikdy jejich řady nerozšiřují sebevědomí lidé, kteří si umí vážit sami sebe. Vstupuje tam banda neúspěšných ztroskontanců, která potřebuje svoji sektu, svoje „přátele“, se kterými se budou pravidelně při setkání „vyvolených“ plácat po ramenou a budou rekapitulovat své, většinou značně nadnesené, úspěchy. Nakonec se všichni obejmou, zvednou ruce nad hlavu a při refrénu písničky Final countdown, začnom masivně vytvářet mexickou vlnu napříč celým pronajatým sálem… Celý zábavový večer se nese v duchu pozitivního myšlení a amerického úsměvu, neboť pokud se prezentujete značně pozitivně, pozitivní po čase jste… i proti své vůli 😆

  Když večer skončí, vrátí se domů, proderou se zaplněnou chodbou panelákového bytu 2+kk (ale jednou… jednou postaví vilu v Jevanech, přesně tu, co zdobí plochu jejich notebooku a každý den na ni civí, jelikož jedině tak se lze dostatečně motivovat a jít za svým snem) a zakopávají o bedny s nafasovanými zázračnými výrobky. Už už by se jim chtělo říct, do pr… ale STOP! 💡 Rázem si uvědomí, že by tak porušili kontinuitu jejich pozitivní nálady a s úsměvem narovnají rozhozené výrobky do pyramidy, přičemž zabijí nejméně hodinu času, ale píle a výdrž, to je hnacím motorem a klíčem k úspěchu. Každý nezdar je posílí. Před spaním si zobnou vitamínový preparát a cítí, jak jim krví putuje vitamín C, D, K i A… kam se za takovým přílivem energie hrabe pitomý céčko z lékarny. Ty lidi, co kupujou takovýhle braky jsou úplně vymaštěný a škodí si zdraví, pomyslí si a pak nerušeně usnou. V jejich snech se prohání v červených Ferarri, manželce v tom snu nadělí pod stromeček motivační CD Amway a kabelku od LV v hodnotě 50 tisic, protože si ji vždycky přála… ha, poznámka – až se vzbudím, musím si najít na netu obrázek tý kabelky, abych byl patřičně motivován…)Ráno se probudí a potřou si tělo zázračným revitalizačním krémem, který jim umaže dobrých 10 let věku, ale přidá o 75% věrohodnější výraz a umaže 2.000 Kč z konta. Ale za ty prachy se to vyplatí 😳 Jak někdo může kupovat Diora… usmějí se pod vousy a s odporem jich vlastním, pro vše podřadné, se ušklíbnou. Jejich cesta za snem a úspěchem začíná. Postupně po krabicích nanosí všechny zázračné výrobky do svého 6 let starého Citroena, kterému familierně říkají „Náš Cíťa“ a vydají se na štreku. S pozitivním úsměvem, a argumentem na každé vaše slovo se vydají za VÁMI. Za jízdy poslouchají svého Guru z CD, jak popisuje svoje začátky v USA, když neuměl ani slovo anglicky, ale jednoho dne se zlil do němoty, načež následoval zázračný restart a on prohlédl a poprvé porozuměl…Panebože, to je tak božííí… dneska musím přesvědčit aspoň 3 nové lidi o tom, jak báječné je žít…. 😎 Teď sice vydělávám deset tisíc, ale jednou… jednou budu vydelávat sto… ale to až všichni dementi na planetě pochopí, jak je Amway úspěšná firma plná úspěšných lidí… 😉

 6. pěkný video, taky znám jednoho takovýho blázna, babka ho vykopla, tak šel přemlouvat tetku, za chvíli si znepřátelí celou rodinu, je to bláznění s tím amway 🙂

 7. Vyznačují se Amwejáci vlezlostí? Kdepak, žádná vlezlost, to je obtěžování a teror. Kurvy jedny emwejácký!

 8. Hloupost kvete v každém věku, v jakékoliv době a kdekoliv se šusteme. Zdejší komentáře, to je výkvět hlouposti a idiocie. Nezlobte se na mě, ale tak ubohé reakce, to je ta nejhorší vizitka podprůměrné české inteligence. 🙁

 9. Ahoj Kikino nebo jak se jmenuješ,
  Zdejší komentáře to není výkvět hlouposti, ale bohužel zkušenosti lidí, českých lidí, kteří mají na rozdíl od tebe IQ. 😆

 10. Vážený Mikino nebo acz.
  Kde berete tolik drzosti a nadřazenosti nazývat český národ podprůměrně inteligentními idioty.
  Toto svědčí spíše o vaší inteligenci-neinteligenci.
  Já plně souhlasím s příspěvkem h.mose.Bohužel tak to je.
  Pokud se tady Mikině,acz a podobným nelíbí nikdo je tady nedrží.Přeci žít mezi neinteligentními českými a nechápavými idioty je tak těžké.Můžete přeci žít kdekoli jinde na světě s vašimi amway příjmy to přeci není nemožné.
  To je ale právě ten kámen úrazu.Protože příjmy jsou minimální a schopnost těchto lidí uchytit se ve světě je nulová.Protože kdyby byly schopní tak přeci nebudou lovit v malém českém neinteligentním idiotském rybníku ale vrhnou se do světa velikého bussinesu třeba v USA a budou z nich dolarový diamantový a platinový a kdoví jací ještě milionáři.
  To se ale nestane protože je jednoduší snít,denně někomu vyprávět o bohatství a jednou za čas se jít pomodlit a uctít někoho z amway guru na jejich motivačním shromáždění a ještě si to musí zaplatit.To potom tedy nevím kde končí inteligence a začíná idiocie.
  Hezký den.

  1. Nezlobte se na ně, v Amway je vymývají, že např. plán od Amwaye je test inteligence. To říkal Hassmann, že to říkal Yager. A další cinty o tom, že ti, co to pochopili,(vstoupili), jsou chytří, inteligentní, hrdinové apod.

 11. Nevím kam na to chodíš Petře T. Já nikde nepíšu, že český národ jsou podprůměrně inteligentní idioti. To sis jen tradičně velmi špatně přeložil poměrně jasně napsanou větu. Pěkný zbytek dne.

 12. Dobrý den, jsem psycholog s dlouholetou praxí. Dlouhodobě se zajímám o Amway. Navštívil jsem víc než 20 Amway seminářů, mítinků a pozoroval jsem tam chování lidí. Z tohoto průzkumu potvrzuji, že Amway je sekta! A díky tomuto blogu se všichni dozvídají pravdu. Jako lékař nedoporučuji navštěvovat mítinky, semináře Amway! Skutečně tam dochází k „vymývání mozků“ !!!

 13. psycholog:tyhle semináře slouží pouze k namotivování lidí k práci a k předvedení určitých produktů-nevím co pořád máte s tou sektou. Jsou to po lidé s pozitivním myšlením, kteří neřeší jak vy pořád náké problémy,ale orientujou se na úspěch.

 14. Pravda o Amway:
  Amway znám, byl jsem u nich 3 roky. Materiály Amway jsou opravdu velice manipulující pro lidskou psychiku. Propagují se tam polopravdy. Manipulace Amwayáků je zřetelná: nejprve vám vnutí myšlenku, že jste pouze průměrní lidé s průměrným platem. Vědí jak na to – zeptají se na vaše zaměstnání, rodinu… Potém vám řeknou, že Amway vás z toho průměru dostane. Amway je pro vás jediná spása. Amwayáci dokážou člověka úplně zblbnout. Koupíte si ty jejich manipulující materiály a všude kam přijdete, tak vykládáte ty jejich řeči z propagačních materiálů. Stane se z vás otravný člověk, který na Amway nedá dopustit. Myšlenku Amway říkáte úplně všude – doma, v práci… Kupujete si jejich drahé výrobky, hřeje vás pocit, že jsou ekologické. Zisk nic moc, ale máte dobrý pocit, že můžete pracovat pro nejlepší firmu na světě 😀 S Amway vyděláte pouze v případě, že máte v sobě dostatečnou drzost a dokážete manipulovat s lidma, čímž naverbujete do Amway dostatek lidí – lidi pod sebe. Ale velké peníze stejně nečekejte.

  Nevěřte Amwayákům, jsou to skutečně manipulátoři a „vymývači mozků“, jak tvrdí autor tohoto blogu.

 15. pěkný video 😉 amwayáci jsou skutečně velký otravové 😆 někoho takhle stíhat bych nemohl 😯 . kámarád to dělal rok – chodil po škole a každýmu říkal o amway businessu :mrgreen:

 16. Rolf: ale my nikoho nestíháme, to jsou vaše mylné představy jenom. 🙂 O tehle příležitosti má právo vědět každý,ale určitě ne takovým způsobem,jako ten dement ve videu 🙂

 17. Samozřejmě. To video bylo sehráno a zinscenováno účelově a úmyslně do této podoby. Udělala to parta rozumově nedorostlých lidí, kteří naprosto nepochopili „vo co gou“. Videem sice pobavili mnoho lidí, stejně tupých, jako jsou oni sami, ale to je tak asi všechno. Že se jedná o čistokrevnou manipulaci o tom samozřejmě není nejmenších pochyb.

 18. Emvejáci jsou „stíhačky“. Pamatuju si jak mě v 90 letech stíhalo pět emvejáků. Takže řeči, že emvejáci nejsou „stíhačky“ se nezakládají na pravdě!

 19. A stihli tě ? 🙂 Já se vždycky válím smíchy, když někdo vypráví skazky z 90-tých let 🙂 Pamatujete na první mobily? To byly krabice co? Do dnes se popadám smíchy 🙂 Mnoho lidí bohužel žije v představách celý život. Jejich chyba. P.S. můžeš doložit, že těch 5 jsou skutečně Amwajáci? Nemůžeš. Tak vidíš 🙂

 20. podle mě je největší manipulátor právě Bestmen.Takovéhle videa jsou vážně výplodem dementních lidí a všem kritikům se to samozřejmě líbí a už nepřemýšlí o tom, že pravda je někde jinde. Tohle je MANIPULACE jako prase Bestmene. Je to tvojě záliba ve které se prostě vyžíváš. A není divu,že 95% lidí(to jsou statistiky) se k tobě připojí.Já taky nemám rád fotbal, ale nevytvářím blogy proti fotbalu. Proč bych to dělal? Pěkně bych se ponížil tady tím, protože vím, že co jiný nesnáší, může být pro druhého ta nejlepší věc na světě, jako je třeba mnou neoblíbený fotbal. Takže začněte už být trošku na úrovni,né jak malé děcka 💡

 21. KOMENTARE, KTERE JSOU VKLADANY ZE STEJNE IP ADRESY POD RUZNYMI JMENY – NICKY NEBUDOU SCHVALENY, PROTOZE PORUSUJI PRAVIDLA TOHOTO BLOGU. TOTO CHOVANI POVAZUJI ZA ASOCIALNI A UBOHE! TAKOVE KOMENTARE VKLADAJI „AMWAYACI“.

  TOTO PLATI TAKE PRO KOMENTARE ZASLANE Z PROXY SERVERU!

 22. Klást si otázku, zda se amwayáci vyznačují vlezlostí je nesmysl. Ptáte se proč? Protože vlezlost je hodně slabé slovo pro tuto sektu 😈

 23. Vyznačuje se Bestmen vlezlostí na ostatní fóra kdekoli na světě, aby odkazoval na tyto stránky a na stránky Amwey-business.cz? Úplně stejně :mrgreen:

 24. Lubo Pářa:

  Vyznačují se někteří amwayáci vlezlostí? Nevím, ale co vy na toto, čtenáři:

  „Sestavit seznam znamená, napsat všechny lidi, který znáte. Né ty, na který máte telefon. Ale všechny, který znáte!“

  „Dokonce na seznam patřeji i lidi, u nichž nevíte ani jméno! Na seznam patřeji i takový lidi jako… pošťačka, chlap co měří plyn, pokladní ze supermarketu, atd.“

  „Dneska, v době sociálních sítí, facebooků, lidí cz, spolužáků cz, atd. Dneska není problém sehnat kontakt na kohokoliv“

  „Když budete mít dobře sestavený seznam, nebudete mít problém!“

  „Pokud to člověk nedělá – kontaktování lidí, ztratí prémii!“

  „Seminář má přednost před rodinejma oslavama, svatbama, atp. Byznys je to, co nás živí a vydělává na to, aby jsme vůbec měli, kdy takovýhle slavnosti pořádat, a z čeho. Prostě byznys má přednost! A mít lístek na příští seminář, už na tomto semináři, je jedno z takových závazků! Protože čím dřív, máte takový lístek u sebe, tím dřív ho můžete prodat někomu dalšímu.“

 25. Perfektní zvladnutý princip MLM přednášek motivační literatury v kombinaci se špatným produktem může být pro uvěřívčího velice nepříjemná pozdější zkušenost.

 26. Nejen vlezlí, jsou otravní a odporní. Raději dám stovku bezdomovci než Amwayákovi nebo jinému emelemkáři. Je to humus a spodina, která se neštítí vůbec ničeho, snad s výjimkou vraždy. I když, kdo ví…

 27. já jsem daroval bezdomovci 4000, ale je fakt že jsem se jich potřeboval zbavit. amwaykovi jsem jednou celkem slušně narušil přednášku, byl ze mě fakt na prášky. a pak se mi vetřel domů jeden blb, bývalý známý, že má pro mě příležitost, bla bla a 2 hodiny keců a na konci amway. no při loučení dostal jednu po tlamě na cestu a ani žalobou nevyhrožoval 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *