Program na vytváření koláží z fotek ke stažení zdarma

Shape Collage je program, pomocí které si snadno vytvoříte zajímavé a nevšední koláže z obrázků nebo fotek. Program je zdarma a v českém jazyce!

Shape Collage je program, který dokáže vytvořit opravdu krásné a kvalitní koláže dle vašich představ. Shape Collage má mnoho možností: můžete přidat fotky z webu, upravit velikost a tvar koláže (obdélník, srdce, kruh…), barvu a velikost okrajů obrázků – fotek, stínování, náhled koláže, a mnoho jiného.

Shape Collage je freeware – zdarma, je v češtině, ale podporuje také další jazyky – němčinu, angličtinu, španělštinu, francouštinu, italštinu, maďarštinu, norštinu, polštinu, ruštinu, čínštinu atd. . Podporuje prakticky všechny operační systémy – Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Mac OS X, Linux.

Download Shape Collage pro Windows – http://www.shapecollage.com/download-windows.html

Download Shape Collage pro Mac OS X – http://www.shapecollage.com/download-macosx.html

Download Shape Collage pro Linux – http://www.shapecollage.com/download-linux.html

Shape Collage

11 komentářů u “Program na vytváření koláží z fotek ke stažení zdarma

  1. Dobrý den. V prográmku Shape Collage mám přes vytvořenou koláž obrovský nápis firmy – autora. Znehodnocuje to celý výsledek. Co s tím?
    Děkuji za odpověď. 😕

  2. Dobrý den,navolila jsem při instalování programu český jazyk,ale program v češtině není,nýbrž v angličtině,jak jee to možné?

  3. Veroniko, ja s tim programem teprve zacinam, ale uz jsem na tu cestinu prisel. Musis si ji tam sama nainastalovat. Klikni na Options, language a cestinu. Pak program restartuj.
    Pavel

  4. Vidím, že tento dotaz asi nebude zodpovězen, ale zkusím to:-) jak je možné dostat název firmy z koláže pryč? děkuji moc.

  5. Mám stejný problém…s logem programu. Bylo by asi dobré někde sehnat klíč…ale žadný z dostupných na netu není funkční..bohužel…

  6. Protože je to verze zdarma je tam logo, pokud si zaplatíte logo nebude. Takže tato verze je nanic.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *