Vůdce DSSS Tomáš Vandas, odsouzen!

Vůdce Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáš Vandas, byl  odsouzen za rasistické výroky, ke čtyřem měsícům vězení s podmínečným odložením na 20 měsíců. Vandas měl na prvomájovém pochodu v Brně  (1. května 2009), hlásat  rasistické výroky – hovořit o „ničivé imigrantské vlně tsunami, která zaplavuje naši krásnou českou zemi a ničí vše, co je nám drahé“. Odsouzen byl za hanobení národa, podněcování k nenávisti a podporu neonacismu. Vandas tvrdí, že mu celá kauza nápadně připomíná komunistický režim na konci osmdesátých let – politický proces.
K podmínečným trestům bylo odsouzeno i několik lidí z vedení zakázané Dělnické strany (DS) – místopředseda Petr Kotáb, Jiří Štěpánek a mluvčí DS Martin Zbela. Podmínečně odsouzen byl i Michal Glas a Michaela Dupová (členové bývalé DS).

Video: Tomáš Vandas po soudu

Nahlásit nefunkční video

Rozhodně nejsem příznivce DSSS, nejsem obdivovatel pana Vandase. Jsem přesvědčen, že tudy (přes DSSS) cesta nevede… Nicméně, podívejte se, jak mu to všechno nahrává…

  • Vandas hovoří (ve videu) o předsedovi senátu, že je bývalý člen Komunistické strany Československa (KSČ). A jak známo, KSČ je zákonen označena za nelegitimní, zločinnou a zavrženíhodnou organizaci. Osobně zastávám názor, že bývalý člen KSČ, nemá co pohledávat v politice a dalších významných funkcích.
  • Chytře a účelově Vandas nadhodil, že lidi z DSSS, nejsou na tom moc ekonomicky dobře. A jak známo, lidi nemají rádi, když má někdo dostatek peněz…
  • Zoopakoval rádoby rasistický výrok o ničivé imigrantské vlně tsunami, která zaplavuje naši krásnou českou zemi, za které byl odsouzen.
  • Takto dostává prostor, se mediálně zviditelnit, a hlásat tu svou rádoby politiku, totálně prosáklou laciným populismem.

Takové kauzy DSSS nahrávají, a tím DSSS dostává další voliče. A já si myslím, že se budeme divit, koho bude lid v příštích volbách volit…

Jeden komentář u “Vůdce DSSS Tomáš Vandas, odsouzen!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *