Volby vyhrála pravice! Většina lidí je ještě normálních!

Česká republika má za sebou volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Volby jasně vyhrála pravice, což považuji za zprávné a rozumné. Úspěch slaví především Občanská demokratická strana – ODS (získává 20,2% hlasů, 53 poslanců), nové parlamentní strany TOP 09 (získává 16,7% hlasů, 41 poslanců) a Věci veřejné – VV (získává 10,9% hlasů, 24 poslanců) s předsedou Radkem Johnem. Neúspěšná je levice – Česká strana sociálně demokratická – ČSSD (získává 22,1% hlasů, 56 poslanců) a Komunistická strana Čech a Moravy – KSČM (získává 11,3% hlasů, 26 poslanců).

Každý normální člověk ví, že v politice je zprávná volba pravice, zejména ODS, TOP 09,  a za odpad je považována levice, především ČSSD a KSČM. KSČM považuji doslova za zločinnou politickou stranu, která je založena na totožném komunismu jako KSČ před sametovou revolucí, a která nemá na politické scéně co pohledávat. Jenže starý bolševici jí voleji, tak to je potom těžký…

Jiří Paroubek již nebude vést ČSSD!

Jiří Paroubek po vítězství pravice odstupuje z čela ČSSD. Nebudu skrývat, že jsem tomu rád, doslova to vítám. Paroubek řadu let neskutečným způsobem škodil této zemi, jeho hrůzovláda mj. způsobila velice vysoký dluh ČR. Česko se bude jen těžko vzpamatovávat z této finanční krize. Paroubek byl z mého pohledu rádoby diktátor, politický diletant, populista a neskutečný egoista, který chtěl schvalovat zákony s komunisty. Ne, takové lidi ČR rozhodně nepotřebuje, děkuji pane Paroubku, že jdete do „prdele“, už se nevracejte. Normální občan ČR nemůže chtít vládnutí těch diktátorských Paroubků a vypočítavých Grossů!

Já volil pravici, jako vždy. Děkuji všem normálním voličům, kteří volí pravici :-). Bolševičtí a socialističtí voliči, prosím vás, dostaňte už konečně rozum!

Volby vyhrála pravice! Většina lidí je ještě normálních!

3 komentáře u “Volby vyhrála pravice! Většina lidí je ještě normálních!

  1. Zdravím, mě zase připadá že většina lidí nemá rozum. Jak se ukázalo, Češi jsou lehce zmanipulovatelní. Nejsem v žádné straně, ani levičák. Ale ten bordel u nás asi nikdy neskončí. Jak můžou dát hlas voliči někomu takovému, kdo se kvůli korytu přesune do nové strany nebo v té původní byl jen druhořadý politik. Tak to zkouší jinde a zase lidem lže. Pravice dluhy nadělala a teď chce strašně zachraňovat republiku před krachem. Ale o korupci (snížení, potlačení) pokud může tak mlčí. Lidi pořád nechápou, že kapitalizmus je jen pro bohaté a lidi kteří se rvou dopředu přes záda druhých méně průbojných. Co se týče „admin“ , zajímalo by mě co dělá a kolik mu je let když tak nepravdivě informuje další lidi. Tlachat nepravdy umí přesně jako ODS, top09.

  2. ravohalb: pravice je jedine dobro pro tuto zemi – ODS, TOP 09, VV a spol. Sve povolani a vek zamlcim, cast sveho zivota jsem zil v totalnim ceskoslovensku. Nikdy vic tuto odpornou dobu! Ujistuji vas, ze jsem v zivote jiz neco dokazal a mam znacne zkusenosti s lidma. Pravice dluhy nenadelala, to neni pravda! Vaclav Klaus, po sametove revoluci, nastartoval vse potrebne, a to dobre. Kapitalismus neni pouze pro bohate, to rozhodne neni pravda! Kazdy muze zacit podnikat, kazdy si muze zalozit tu svou firmu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *