Video Amway Global / Quixtar podvod

Celoroční natáčení skrytou kamerou ukázalo své… Video Amway Global / Quixtar podvod ukazuje pravou realitu tajemného amway byznysu…

Firmě Amway (USA) se nelíbilo to, že Diamanti (motivační organizace) pořádají motivační semináře a meetingy s významným ziskem (jedna vstupenka na víkendový seminář stojí 2.000,- i více). To firma Amway považovala za porušení podmínek. Také šlo o prodej motivačních pomůcek Vlastníkům podnikání Amway (Amwayákům) též s významným ziskem. Jenže ze strany Diamantů (konkrétně sálodlouhé linie Dextera Yagera) došlo k výrůžkám – pokud jim firma Amway zakáže motivační semináře, prodej motivačních pomůcek, tak odejdou ze systému… Ze strany Diamantů došlo k obvinění, že firma Amway se jim vměšuje do podnikání (Amwayáci jsou přeci samostatní podnikatelé, kteří podnikají na základě živnostenského listu, nebo jako právnické osoby – s.r.o., a.s.,…). Firma Amway se zalekla a žalobu stáhla, měla obavy z poklesu obratu prodeje zboží. Stáhnutím této žaloby firma Amway udělala osudovou chybu – dnes porušují podmínky takřka všechny linie přímých distributorů. O této problematice pojednávají uvedená videa.

Například Dexter Yager, Rick Setzer mají z Amway podstatně menší zisk, než z prodeje motivačních pomůcek a seminářů.

Video Amway Global / Quixtar podvod – 1. část

Nahlásit nefunkční video

Video Amway Global / Quixtar podvod – 2. část

Nahlásit nefunkční video

Související články:

Další články o Amway na CzBlogu

Další články o Amwey na Amwey-Business.cz

196 komentářů u “Video Amway Global / Quixtar podvod

 1. To je furt dokola. Vy jste slepí k jakýmkoliv faktům. Připomínáte mi příznivce Ratha, kterého by mohli chytnout všechny televizní štáby v přímém přenosu při předání úplatku a oni by to celé stejně vysvětlili jako spiknutí.

  Zkuste se zamyslet nad vlastními statistikami. Vždyť jste tu uvedli, že ( amway – fakta.cz/ opravdu-se-daji-v-amway-vydelat-penize) Amway za celou dobu působení v ČR vyprodukoval pouze 3 lidi, kteří vydělávají v řádech desítek milionů ročně, 8 lidí, kteří vydělají v řádech milionů a pak již jen méně než 100 osob, které jsou na úrovni šikovného živnostníka- zedníka. Navíc tito si rozdělí více než polovinu všch vyplacených provizí.
  To, že má být nejlepší byznys??

  ME a ACZ jsem doporučoval dělat BECKa. Tato firma zde působí podobně dlouho jako Amway, má podobně špatné jméno, ale její šéf na tomto vydělal v řádech miliard (tedy podstatně více než všichni diamanti dohromady) a její řadoví prodejci jsou bohatší než 8 Amwayáckých smaragdů…

  A to amway nesrovnávám se seriozním byznysem, ve kterém se dají vydělat ještě výrazně vyšší sumy a člověk navíc nemusí chodit kanálama jako prodejci BECKu a Amway.

 2. ACZ: Promiňte, asi se Vám teď nebudu dostatečně věnovat, jsem na dovolené.

  Jinak pěkně zpracované video, škoda že se bojíte reakce lidí a u všech videí od Amway-fakta jsou zakázané komentáře… 🙂

  Proč asi?

  vor v zakoně: Jen bych poopravil, že ti 3 nejvyšší vydělávají v řádech milionů, ale určitě ne desítek milionů, dál už to pak sedí.

 3. Pepe: Pravda, doslova se o desítky milionů asi nejdná, i když to sami amwayáci tvrdí. Ale rozpory v jejich tvrzeních nejsou nic neobvyklého a oni si vždy vyberou jen to, co se jim hodí. Např. když jejich ředitelka (amway ČR) chtěla ukázat, jak je Amway rozšířené, tak uvedla, že má 25 tis obchodních zástupců. Když ovšem spočítáte, že tito obchodní zástupci by si (vzhledem k tržbám firmy) nemohli nic vydělat, amwayáci vytáhnou, že vlastně jich je aktivních tak desetina.

  A takto to je celé: jen samá manipulace a lež.

 4. @ vor v zakoně

  Klasika, jako nedávno odkrytá ve Velké Británii. Co se týče samotného AMW yznisu tak jen okolo 0,3% zůčastněných něco vydělává (po odečtení výdajů) a jen 0,25% z celkové populace je v AMW.

  A těch pár nahoře – jaksi zapoměli zmínit, že jejich hlavní příjem není z Amway prodeje, ale z prodeje školicích pomůcek (liší se i řádově). Tak je tomu i v USA a dalšách zemích. V Británii zisk ze školicích pomůcek zatrhl soud.

 5. Co ze to bylo v te Britanii odkryto a co ze je tam zakazano? 🙂

  Tedy ja skutecne zasnu jake nehorazne lzi si dokaze dospely clovek vymyslet a sirit do sveta. Pane, tohle uz je nemoc, s tim byste mel neco delat, pokud to tedy neni jen ona znama ucelova provokace.

  Pekny den.

  Pepe alias deset dalsich jmen:

  Komentovat videa muzete na Amway-Fakta. Jedine, co tam po vas chteji, abyste nelhal a sve domenky necim dokladal, tedy nic neobvykleho.

  Zde je to presne naopak, prispevky s dukaznimi odkazy se striktne nezverejnuji.

 6. Nedavno jsem nekde cetl, ze v Alze je zaregistrovano 100 000 lidi, muzu se zeptat jestli existuje statistika, co z toho tedy vlastne maji? Neni to jen dalsi letadlo, jako ta Amway? Tam je taky spousta zaregistrovanych lidi 🙂

 7. ACZ: Omyl, u každého článku jsou zdroje, jestli jste si ještě nestihl všimnout…

  Ano pane ACZ, jste nemocný… 😆

  A přestože Helmstetter tvrdí něco jiného, až se z toho jednou proberete, evidentně budete potřebovat odbornou pomoc.

  A přirovnávat Amway k Alze. Opravdu nemoc no…

  Btw. mám pro Vás důležitou zprávu. Asi bych se, být Amwayákem, úplně nesnažil prodávat Vaše zboží mimo síť věřících, neb se o Vaše ultrahyperkoncentráty údajně zajímá D-test :mrgreen:

  A víte, jak to dopadlo s tím Vaším opalovacím krémem, že?

  Tak aby po těch testech zůstali ve firmě alespoň ti věřící… 😉

  Pěkný víkend přeji 😆

 8. PePe:

  Už jen fakt, že svým příspěvkům říkáš honosně ČLÁNKY, hovoří negaivně pro tvoji namyšlenost a nulovou sebereflexi. Množství tvých aliasů zase o naprosté absenci vlastní víry v to, co do éteru žvaníš.

  Říkat odkazu na hovadiny z jiného bloku RELEVANTNÍ INFORMCE a důkazy, to už chce nutnou dávku EGA a minimální schopnosti vlastní soudnosti. Abys ale doložil soudní verdikty, množství pokut a jejich výši, vědecké rozbory a závěry o sektářství Amway, nebo podvodu zvaném MLM, to ne a ne a ne.

  Nejsem to já, kdo nechápe přirovnání k Alza. Ono totiž najít deset rozdílů není nic jednouchého. Amway, stejně jako Alza, realizuje 99% svého obratu prostými objednávkami zákazníků přes internet, po předchozí registraci do e-shopu.

  Ten fór, který z vás kritiků dělá nesmrtelné blbce, je v tom, že u Amway vy naivně a především zcela tupě považujete každého zaregistrovaného zákazníka za Amwayjáka, za distributora. Bohužel, tak to je, blbí jste na to totiž dostatečně 🙂 A nikdo na světě vám to nevysvtlí 🙂 přestože se o to denně pokouší.

  Rozdílů tedy není mnoho, jen ten, že vyzvedávání, pokud si zákazník neobjedná donášku až do domu, probíhá u některého z distributorů, Alza na to má kamennou výdejnu, do které si také musíš zajít, když si něco objednáš. (jen malé ohlédnutí do historie, ještě cca před 15-ti lety měla i Amway po republice kamenné výdejny)

  Druhý a zřejmě poslední rozdíl je v tom, že Alza „láká“ své zákazníky na prodávané produkty zeleným tajtrdlíkem v televizi, nebo otravnou vyskakovací reklamou na internetu, Amway k tomu má živé lidi, svobodné distributory. Jo a ještě ta nepatrná drobnost, Amway většinu svých produků sama vyrábí, Alza jen přeprodává cizí zboží. A to je všechno. Jinak je jakékoliv další srovnání identické. Bohužel nemohu za to, že tě to na Obchodní akademii ani na VŠE nenaučili.

  A přestože Helmstetter tvrdí něco jiného, až se z toho jednou proberete, evidentně budete potřebovat odbornou pomoc.

  Ano, to je typický myšlenkový pochod kritiků Amway. Přestože odborná veřejnost jednoznačně osvětluje zřejmá fakta, vám je to jedno, vy si pořád melete tu svou 🙂

  Velmi podobný postoj mají mladí Komunisté. Také jim nikdo nevysvětlí, že socialistické společné hospodářství nefunguje. Oni ale tvrdí, že zvrácené je to tržní a basta fidli a vůbec se tím netrápí, stejně jako vy.

  Ty máš vždycky strašně důležité zprávy 🙂 Až na to, že s nimi chodíš tak 1 až 30 let opožděně. 🙂

  Aférka D-Test a opalko Peter Island od Amway je velmi známá kauza. Téměř okamžitě po jeho vyjetí vydala Amway na svých firemních stránkách několik tiskových zpráv a celou věc samozřejmě intenzivně řešila. OFICIÁLNĚ.

  Záhy se ukázalo přesně to, co většina inteligentních lidí celkem očekávala. Že nikoliv poprvé a nikoliv jen ve vztahu k Amway i v tomto případě D-Test ZMRŠIL CO MOHL, test naprosto zprasil a dokonce odmítl jakoukoliv nápravu, nebo vysvětlní, nebo jakoukoliv oficiální reakci či stanovisko.

  Dostupné jsou dokonce i odborné rozbory chemiků na tento konkrétní test.

  Nakonec je zdravé se zamyslet nad byznysem D-Testu. Rozhodně nedělá žádnou boží službu lidem. Je to čistě komerční projekt, který výsledky své „práce“, bez ohledu na to, jestli jsou v pořádku, nebo ne, úplně normálně prodává lidem. A lidé si „zajíce v pytli“ kupují rádi.

  Na rozdíl od Amway však jakýkoliv nákup u D-Test nelze vrátit 🙂 Tam lze nad svými vyhozenými penězy bohužel jen zaplakat.

  A jak vidíš, i po všech těch testech za desítky let, co po světě neustále někde probíhají, Amway pořád roste, takže máš úplně zbytečné obavy. A víš co? I kdyby už vůbec nerostla, má hotovo. Vyudovala byznys o jakém se většině jenom sní, včetně tebe.

  Úsměvné je, jak se intenzivně aktivizuješ v něčem, co tě ale ve skutečnosti vlastně vůbec nezajímá, naopak, je ti to z hloubi duše odporné. To je jen další z poruch myšlení, kterou trpíš.

  Tobě stačí zaslechnout útržek nějaké zašlé dezinformace, stáří jednoho až třiceti let a pelášíš s ní hned na internet, jakou jsi právě objevil „hrůzu“ o té zlotřilé Amway 🙂

  No, takhle pitomně se nešíří pomluvy ani pověstnými „babkami na zápraží“.

 9. Dalším obecně známým faktem, kterým všichni ti mudrlanti, co jsou toho času na „křižácké výpravě proti Amway“, je to, že o té Amway, proti které tak brojí, ve skutečnosti vůbec nic neví.

  Zeptáte se jich co je to Amway marketingový plán – nevědí to.

  Zeptáte se na produktové škoení – netuší co to je.

  Zeptáte se na vzdělávací program – nic o něm nevědí.

  Zeptáte se jak se v Amway vyplácí odměny – nevědí to.

  Zeptáte se jaké jsou provize – nevědí to.

  Zeptáte se na pravidla a podmínky spolupráce – nevědí to.

  Zeptáte se na rozdíly v registracích – netuší, že jsou.

  A td a td.

  Takovým lidem byste chtěli cokoliv „věřit“ …?? Leda byste byli stejní blázni, jako oni.

  Pěkný víkend.

 10. Pepe alias

  yowie,
  Roger,
  Ludweek,
  Suburban píše:

  Četl jsem už i pár komentářů, kde si především ženy stěžovaly, že si nemohou koupit kosmetiku Artistry, protože v obchodech není a někoho jako Vy si k sobě domů zvát nechtějí a registrovat se také ne

  Tak až zase údajně budeš číst takovou ptákovinu, pošli těm „nešťastnicím“ odkaz na stránky Amway, kde mají dokonce podrobný videonávod, jak si zboží objednat, bez toho, aby si museli kohokoliv a kamkoliv zvát, nebo se registrovat:-)

  Není snad více jasné, jak ty si neustále vymýšíš a lžeš?

  Vždyť i cvičená opice, když chce nějaký produkt koupit, tak první, co udělá, zabrouzdá alespoň na firemní stránky, kde se dočte, pokud umí číst, jak si zboží může objednat.

 11. acz:
  Takovým lidem byste chtěli cokoliv „věřit“ …?? Leda byste byli stejní blázni, jako oni

  Ano oni tomu věří, protože zdejší admin je pro ně modla. 🙂

 12. A pro zbytek normálních, zdravých lidí, které produkty Amway zajímají, tu mám oficiální pozvánku firmy Amway na brněnskou prezentaci kompletní produktové řady Amway, která se bude konat v hotelu Voroněž:

  Vážení obchodní přátelé, dovolte abychom Vás touto cestou oficiálně pozvali na celodenní prezentaci společnosti Amway v Brně pod názvem „EXPO“.

  EXPO se bude konat 24. srpna 2014 v OREA Hotelu Voronež. Vstup je volný pro všechny zájemce.

  A Vás všechny tři české inkvizitory Amway zvu také. Můžete si s sebou vzít atraktivní transparenty s názvy „Amway je sekta“, nebo „MLM je podvod“. Je-li vaše „tažení vůči nešvarům“ myšleno vážně, doufáme, že si zavoláte i policii a tu sektu tam rozprášíte 🙂

  Pak rozebereme zde, co se tam událo, OK?

 13. acz: můžu říct, že sem za svůj život potkal obrovské množství lidí, ale ty seš jednoznačně největší demagog.

 14. acz/Milionář s limuzínou/Ivan Vávra,Slívova 102/1,Brno-Židenice:

  Co se týče pořád zmiňovaného obratu nějaké firmy Amway, tak je nutno podotknout, že výše obratu rozhodně není záruka solidnosti apod. Mafiáni, Krejčíř a další mají také obraty svých firem. A především – obrat nezobrazuje výši zisku. Firma, která má např. obrat 1 milion/rok může mít větší zisky, než firma, která má obrat 10 mil/rok. Já mám u své jedné firmy hrubý zisk 15% z obratu, a u druhé to je 99%. Tak se věci mají. Víš? Já vím, zase víš prd.

  A vůbec, na nějakou firmu Amway ti kašleme. I třeba na firmu Amway company s.r.o., IČ: 27352587, jednatel Valekh Ismailov, Ruská federace. I na další firmy Amway…

  Amwayáci jsou přeci unikátní podnikatelé, kteří pracují na základě živnostenského oprávnění. Oni verbují lidi do systému, prodávají zboží, pořádají motivační semináře. Tak proč do toho platete nějaké jiné firmy?

  Co se týče zmíněných produktů Amway, tak ty si strč někam. To, že Roman Hassmann přednáší o povinných odběrech, to víme dávno. Viz. článek Odebírat amway zboží, to je základní podmínkahttp://amwey-business.cz/odebirat-amway-zbozi-to-je-zakladni-podminka/

  Jasný vzkaz pro tebe a všechny Amwayáky naleznete ne webu Sekty.orghttp://sekty.org/jasny-vzkaz-pro-amwayaky/

  Jsi odraz toho, jací lidi v Amway jsou. Díky za tvé působení zde. Takové fanatiky a demagogy tady pořebujeme.

  Přes všechno doufám, že dáš na mou radu z r. 2010 – jdi se léčit.

  Pa 🙂

 15. admin: Luboš Černý, Záboří č.85, 277 41 Kly

  Co se týče pořád zmiňovaného obratu nějaké firmy Amway, tak je nutno podotknout, že výše obratu rozhodně není záruka solidnosti apod

  To není potřeba podotýkat, to ví i malé dítě. Stejně jako to není žádná záruka nesolidnosti.

  Přes všechno doufám, že dáš na mou radu z r. 2010 – jdi se léčit.
  Tak dobrá, já to tedy zkusím. Prosím tě ale o diagnózu a také o adresu, kam s ní mám jít. A prosím buď velmi přesný, nerad bych ti udělal ostudu, až tam budu vyprávět, že mě posíláš ty 🙂

 16. Martin:
  No mne zaujaly ty pasáže po pomoci milionům lidí s podnikáním a začínáním s vlastním podnikáním.

  Mě také, jsem rád, že Amway nic nezkrývá a o tomto pomáhání veřejně informuje. I mě s podnikáním hodně pomohli.

  můžu říct, že sem za svůj život potkal obrovské množství lidí, ale ty seš jednoznačně největší demagog.

  To můžeš. Nikterak mi to nevadí. Piš si, co tě napadne. Obvykle to nebývá nic hodnotného, zajímavého, natožpak pravdivého.

 17. O pravdivosti mých slov se lehce každý přesvědčí. Stačí si číst co píšeš a jak pracuješ s textem.
  No vlastně by stačilo jen to, jak srovnáváš alzu a amway a docházíš k závěru, že je to skoro totéž.

 18. acz
  Abych ti objasnil časopis d-test.Aby byla zachována nezávislost nejsou v časopisu reklamy a jelikož 1 test stojí desítky ticíc korun musí být někde zdroj příjmu.Ten mají právě tím,že si časopis koupíš nebo že si za poplatek odemkneš testy na netu.Řekni nám jak jinak by měli brát peníze na testy?
  Vlož sem ten odborný test chemiků na opalovací mléko peter island at je jasné kde udělal d-test možnou chybu.

 19. ACZ: Pokud se admin trefil s tím Vaším jménem, tak je velmi zajímavé, že na rozdíl od vlastníka stránek Amway-fakta jsem nenašel nic o tom, že byste měl nějaké ty výkonnostní odznáčky, nebo co si to tam pravidělně udělujete… Zajímavé.

  Tvrdíte, že nemůžeme hodnotit Amway, protože nevíme to a to.

  Předpokládám, že se tady ale všichni shodneme na kritice praktik STB, nicméně:

  Nevíme, jakými školeními procházeli členové STB.

  Nevíme, jaký měli členové STB vzdělávací program.

  Nevíme, jak se v STB vyplácely mzdy.

  Nevíme, jaké byly odměny a provize za to, že estébák splnil úkol.

  Neznáme pravidla spolupráce s STB.

  Neznáme rozdíly v registracích v STB.

  A přesto tuto organizaci všichni kritizujeme. Jak je to možné?

  Podle Vás tedy STB může kritizovat jen estébák a KSČM jen komunista?

  Jste směšný… 😆

 20. Martin:
  O pravdivosti tvrzeni a lzi o Amway se take muze kazdy presvedcit. Myslim ze je ti zcela jasne, ze muj postoj vuci tobe je shodny, jako ten tvuj vuci me, taktez te mam za vrcholneho demagoga, nicmene s tim rozdilem, za ja takovych uz potkal vice.

  Vy dva:

  Prace STB je oficialne zdokumentovana urady, stejne jako je oficialne zdokumentovana veskera cinnost Amway. Z toho titulu pak existuji oficialni stanoviska:

  STB byla statni policie totalitniho systemu a jen volove to popiraji.

  Amway je naprosto legalni firma v oblasti primeho prodeje a jen volove to popiraji.

  Dokumentace ohledne testu opal. kremu Peter Island D-Test je na vyzadani na Amway-Fakta.

  A jak spravne podotykate, testy jsou velice drahe (nikoliv desitky, ale stovky tisic) a je tedy celkem logicke, ze D-Test z komercniho pohledu hleda tu nejlevnejsi „laborator“, coz se take celkem logicky odrazi na vysledcich.

 21. Víte proč Amwayáci tráví desítky hodin na internetových dikuzích s tím, že se marně pokouší obhajovat Amway a prodejci BECKa nikdy nikam nic nepíšou??

  Vysvětlení je jednoduché: průměrný amwayák je jen ubohá socka, která navíc dělá něco, za což je ve všeobecném opovržení. Prodejce BECKa je ve společenské hiearchii na podobné pozici, má ovšem alespoň dost peněz a to se pak ndávky mnohem lépe poslouchají… :mrgreen:

 22. Komentuje Pepe, 5.7.2014 @ 13.21
  A hele, v Indii kromě Pinckneyho, který je pořád ve vězení, začali nahánět i top Amwayáky – diamanty:

  Je skutečně k popukání sledovat jakých nesmyslů se chytáte 🙂 Zajímá Vás jakási kauza z druhé strany planety, ze země, která je pro běžného Evropana naprosto nepochopitelnou strukturou, země, odkud vzešla většina náboženských sekt, země, kde je politika ovládána náboženstvím, země, kde se lidé na ulici mrzačí, aby za to pak byli uctíváni, země, kde rodina ukamenuje vlastní dceru v zájmu zachování jakési cti, země, kde své zemřelé pálí na ulici, aby pak ostatky vysypali do nejšpinavější řeky na světě, ve které se pak denně s klidem koupou, v zemi, kde klidně nechají děti umírat hladem, než aby zabili a snědli krávu, a td a td. Tohle pak vydávte jako argumentační příklad? V Indii tě zavřou za cokoliv je napadne, ty mysliteli.

  To je vážně k popukání 🙂

  Napište, až zavřou ředitele Amway někde v Evropě, Americe, nebo Austrálii. Ale v Indii, kde je možné úplně cokoliv? To ani jako vtip není možné brát vážně.

  Je vidět, co vlastně vůbec máte v ruce za materiál 🙂 Nic 🙂

  Víte proč Amwayáci tráví desítky hodin na internetových dikuzích s tím, že se marně pokouší obhajovat Amway a prodejci BECKa nikdy nikam nic nepíšou??

  Další z blbů se může pominout, když porovnávám způsoby činnosti Amway a Alza, ale vůbec mu nečiní strkat do jednoho pytle tak rozdílné systémy, jako je Amway a BECK 🙂 Jak bravurně předváděl na Amway-Fakta, kde si tím trhl fakt parádní ostudu i trapas, že odtamtud utekl jako spráskaný podvraťák a už se neukázal.

  A pak kdo že je tu demagog 🙂

  Kde jsi přišel na to, že obhajoba Amway je marná, troubo? Je snad podnikání Amway v koncích? Naopak marné je snažení vás tady, což dokreslují Amway výsledky. Pořád dobře prodává dokonce i u nás.

  Nakonec kolik Vás inkvzitorů v česku vlastně je? Já vím o Vás třech, o nikom jiném. Za poslední dva roky se žádný nový neobjevil na celém českém internetu. Všechny tři pomlouvačné blogy v Čechách patří Luboši Černému (a pak kdo že je tu nemocný) a sekundují mu pouze zdejší exoti „kláda na hnoji“.

 23. 5. 7. 2014
  USA: T-Mobile okrádá zákazníky o miliony dolarů

  Tak co kluci 🙂 V boji proti nesvarum, rozohnite se? 🙂 Takova prilezitost, co? 🙂

 24. ACZ:
  Odešel jsem proto, že jste mi tam smazali příspěvky, ty chytráku.
  Kdyby ti tě tu zdejší admin promazal příspěvky, taky tu nebudeš psát.
  Ovšem zde samozřejmě není potřeba mazat nepohodlné příspěvky – měli byste se přiučit 😉

  Obhajoba Amway je marná z výše uvedených důvodů, ale ještě ti je teda jednou zopakuji:
  1, Amway má stejně u většiny společnosti špatné jméno (podobně jako BECK). To ty samozřejmě víš, a proto, když někoho zveš na schůzku, určitě mu dopředu neřekneš, že jde o Amway.
  2, Kdyby většina Amwayáků nebyly chudáci, nebylo by potřeba neúčelně polemizovat na internetu, protože bys byl boháč (jako prodejci BECKu) a nemusel bys někoho nalákávat na plané řečičky. :mrgreen:

 25. Komentář pro Alexe ze stránek amway fakta, kde mi bude s největší pravděpodobností smazán:

  „srovnávat firmu Beck s Amway je totální nesmysl. Jediný Tvůj argument je, že obě firmy mají unikátní sortiment. Ale to mají tisíce firem“

  Ovšem obě tyto firmy mají tak unikátní sortiment, že je neprodejný v běžné obchodní síti!
  Amway a BECK výrobky proto koupíš ve volném prodeji leda hluboko pod cenou v internetových bazarech…
  Zástupci obou firem to vysvětlují tím, že jsou lidi hloupí a nedokážou pochopit ty výhody. Proto je potřeba zboží prodávat pouze na prodejních akcích resp. přes síť distributorů.

  Normální firma, se skutečně ojedinělým sortimentem, ho může prodávat mnoha způsoby. Představ si (hlavně ty ACZ), že by se amway nebo BECK výrobky prodávaly třeba na Alze – myslíš, že by je někdo koupil aniž by byly slevněny minimálně o 50-90%??

 26. ACZ: Pěkný xenofobní výlev, jen co je pravda. Ještě byste mohl začít urážet homosexuály, jak mají ve zvyku Amwayáci v USA.

  Evidentně o Indii nevíte vůbec nic. Já znám Indů několik, včetně skvělých IT inženýrů (až na ten přízvuk) a jednoho vědce, který se podílí na evropském vesmírném programu.

  V době, kdy jsme na tomto území řešili pazourky, v Indii vznikaly texty, ve kterých jsou složité matematické výpočty.

  Indie spolupracuje jak s východem tak západem naprosto bez problémů, akorát si prostě na svém území nenechá beztrestně působit jakoukoliv sračku ze západu…

  Zkuste napsat svým kolegům do Indie, že jsou to zaostalá sektářská prasata, určitě ty Diamanty, které teď hledá indická policie, potěšíte. 🙂

  Btw. pokud je Indie tak špatné místo k podnikání, proč tam Amway působí a proč tam postavil fabriku?

  Je to tak, že země jako Čína, Indie a vůbec východ Asie firmu Amway nepotřebuje. Naopak Amway potřebuje tyto obrovské země ke svému růstu, jinak by se žádný výrazný růst obratů nekonal.

  A ohledně toho testování produktů Amway. Víte sám, jak většinou dopadají testy Amway produktů v zahraničí:

  https://www.cs.cmu.edu/~dst/Amway/AUS/cr.htm

  Třeba jsou tam dva testy Vašich legendárních Dish Drops. A v obou se o tomto produktu vyjadřují takto:

  „far and away the poorest value.“

  A také potvrzuji mazání příspěvků na Amway fakta.

  Jistě chápete, že nemá smysl psát něco, co do několika minut zmizí, proto komunikuji už jen tam, kde se toto neděje.

  Je škoda, že už nemáte koule na to, diskutovat třeba na finexpertu.

  jj, je to na nic, když si to nemůžete promazávat k obrazu svému a ještě tam po Vás ty šílené výlevy a osobní urážky zůstávají, aby se mohl každý podívat, co jsou ti Amwayáci zač.

 27. acz:

  „O pravdivosti tvrzeni a lzi o Amway se take muze kazdy presvedcit. Myslim ze je ti zcela jasne, ze muj postoj vuci tobe je shodny, jako ten tvuj vuci me, taktez te mam za vrcholneho demagoga, nicmene s tim rozdilem, za ja takovych uz potkal vice.“

  Můžeš odcitovat aspoň jednu lež, kterou sem tu napsal?

 28. vor v zakoně:
  Odešel jsem proto, že jste mi tam smazali příspěvky, ty chytráku.

  Tamnější admin se k tomu vyjádřil jasně – pokud by jsi tam dokládal své komentáře FAKTY, tak by to bylo v pohodě. Mažou se žli a pomluvy. Jediné, co po tobě chtěl, bylo, aby jsi předkládal fakta a důkazy. Kdyby jsi je předložil, nebyl by žádný problém s tebou diskutovat. Takže kde je asi chyba 🙂

  Kdyby ti tě tu zdejší admin promazal příspěvky, taky tu nebudeš psát.

  Kdybys jen viděl, kolik komentářů tu zdejší admin smazal, tak by ses divil. Mě tu taky smazal komentář, a proč? Protože jsem se opovážil doložit fakta. Ale mazání faktů tady nikomu nevadí.

 29. PePe:
  A také potvrzuji mazání příspěvků na Amway fakta.

  A já zase potvrzuji mazání příspěvků na tomto blogu.

 30. vor v zakone:
  Odešel jsem proto, že jste mi tam smazali příspěvky, ty chytráku.
  Na doplnění tohoto tvrzení cituji tamnějšího admina:

  „Četl jste prosím ta pravidla 4-6? Evidentně ne. Neříkají totiž nic o tom, že se budou mazat kritické názory, ale že se budou mazat ničím nepodložené pomluvy. A také říkají, že pokud člověk prezentuje názor, má ho uvést jako názor a vysvětlit, jak k němu došel. Vy jste si z toho vyvodil, že se budou mazat kritické názory. Mám to tedy chápat tak, že Vaším plánem bylo zde šířit pomluvy a zaměňovat názory za fakta a jste tedy nespokojen? Já respektuji, že na jiných diskuzích Vám tolerují pomluvy a jiné podpásovky, ale tady fungují jiná (férová) pravidla. Svá případná kritická tvrzení proto prosím doložte nezvratnými důkazy. Garantuji Vám, že pokud tak učiníte, budou Vaše tvrzení zveřejněna (samozřejmě pokud neporušíte některé z dalších pravidel). Děkuji za pochopení.“

  Dle mého názoru jsi neodešel proto, že ti bylo smazáno několik komentářů, ale proto, že jsi tam dostával „na prdel“
  😀

 31. cody: problém je, že admin posuzuje co je pravda a co nepravda. Admin není povolán, aby byl arbitrem svobody slova.
  Podle mne tohle do diskuzí nepatří. Admin má řešit urážky, nadávky či určitou míru vulgárního chování.
  A pokud se někdo cítí dotčen lží a podvodem, ať se slovně brání nebo ať se obrátí na PČR.

 32. komentář pro ME:

  Ale jo, já ti to neberu. Jenom kontatuju, že stejným způsobem argumentuje taky BECK.
  Ten to jen, narozdíl od vás, nemá potřebu dělat donekonečna na internetových diskuzích, protože může nalákat nové prodejce na reálné příjmy!
  Stačí se podívat do sídla BECKa v Mělníku, pak na seminář Amway a porovnat, čím tam lidi přijíždějí. Na Amway seminář jsem viděl přijet v Mercedesu pouze Hassmana. Ostatní byli rádi, že se mohli složit na bus 🙂

 33. cody:

  Na amway faktech se maže vše, co se nehodí do amwayákům do krámu, tady je diskuze volná, pokud sis nevšiml.

  Pokud máš nějaká převratná fakta, která ti byla smazána, prosím, uveď je tu znovu.

 34. cody
  Tady na blogu jsou články,která jsou fakta.Pro nové ovečky přemýšlící o vstupu do amway jsou tato fakta nebezpečná,odradili by je a proto tam nejsou.Je to reklama na amway.Řekni mi jeden článek na amway fakta,který by byl kritický nebo si opravdu myslíš,že v amway je všechno dokonalé,růžové a to je prostě fakt?

 35. vor v zakone:
  Pokud máš nějaká převratná fakta, která ti byla smazána, prosím, uveď je tu znovu.

  Zde se to bohužel nedočteš. Snažil jsem se to sem dát znovu, ale admin mi to zas smazal (asi se mu to nehodilo do krámu)

 36. martin:
  problém je, že admin posuzuje co je pravda a co nepravda.

  Ano, to se ale děje i zde.

  Admin není povolán, aby byl arbitrem svobody slova.

  A kdo je tedy povolán? Ty? PePe? Vor v zakone? Nebo pan Černý?
  😕

 37. cody: když si pozorně přečteš co sem napsal, tak zjistíš, že jsem nepsal „tady“ či „tam“. Předpokládal sem, že to rozumný člověk pochopí tak, že je to problém kdykoli a kdekoli.

  STejně tak v mém příspěvku anjdeš odpověď na tvou otázku. Napsal sem „Podle mne tohle do diskuzí nepatří. Admin má řešit urážky, nadávky či určitou míru vulgárního chování.“
  Opět sem předpokládal, že rozumný člověk pochopí, že si myslím, že ve svobodné společnosti se svobodou slova není nikdo povolán, aby cenzuroval.

  No zjevně sem sem se zmýlil, protože ani ty ani acz to nepochopili.

 38. martin:
  …že ve svobodné společnosti se svobodou slova není nikdo povolán, aby cenzuroval.

  V tom případě by nám zdejší admin mohl vysvětlit, proč použil cenzuru na některé mé komentáře (a to nejen moje) jen proto, že jsme se postavili na „druhou stranu barikády“.

 39. …že si myslím, že ve svobodné společnosti se svobodou slova není nikdo povolán, aby cenzuroval.

  PS: Když teda není nikdo povolán, PROČ mi teda zdejší admin cenzuroval srovnání výrobků, které jsem sem dával?

  😕

 40. Zdejší admin je pablb, který by potřeboval minimálně přes hubu. Zdejší lži o Amway jsou neúnosné a chci to řešit žalobou. Těš se admine. Odteď už nebudeš klikně spát!

  GO DIAMOND!!! BEST OF AMWAY!!!

 41. Amway:

  „Zdejší admin je pablb, který by potřeboval minimálně přes hubu.“

  Doufám, že si admin tento post uložil i s IP adresou. U soudu by vyhrožování mohlo mít zajísté svou váhu.

  A ohledně žaloby, do toho!!!

  Aspoň se to někam pohne a třeba si nakonec Amway opět nad některými kretény umyje ruce, jak už je zvykem firmy. Nad Vámi určitě… :mrgreen:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *