Vězenkyně Brožová – Polednová chce k soudu do Štrasburku!

Bývalá dělnická, komunistická prokurátorka Státního soudu, účastnice vykonstruovaných procesů v 50. letech Ludmila Brožová – Polednová se dovolává spravedlnosti k soudu ve Štrasburku.  Zní to neuvěřitelně, ale je to skutečně tak. Brožová – Polednová je dnes jediná žijící osoba, která se  v 50. letech zúčastnila vykonstruovaných politických procesů. Brožová-Polednová si v současnosti odpykává svůj šestiletý trest za spoluúčast na několika vraždách včetně vraždy JUDr. Milady Horákové. V procesu s JUDr. Miladou Horákovou bylo obviněno z vlastizrady a vyzvědačství ještě dalších 13 osob, z nichž byla popravena JUDr. Milada Horáková, Oldřich Pecl, Jan Bouchal, Záviš Kalandra. Ostatní obžalovaní dostali doživotní tresty, nebo mnohaleté tresty v komunistickém vězení. Za toto je spoluzodpovědná Polednová, která ani po letech necítí vinu! Polednová je pravomocně odsouzena za spoluúčast na několika vraždách , její závěrečná řeč v 50. letech u tohoto procesu je nezpochybnitelným důkazem toho, že se skutečně a nezpochybnitelně na těchto politických vraždách přímo podílela, proto by už konečně měla přiznat svou vinu a omluvit se. Omluvit se nejen pozůstalým, u kterých se podílela na vraždách, ale měla by se také omluvit celému národu. Důkazy proti ní jsou jasné a zřetelné, kde se tedy v ní bere ta neskutečná drzost, dovolávat se až do Štrasburku? Je vidět, že Polednová se neštítí ničeho, vůbec jí nevadí, že má na rukou krev několika lidí a další zničené životy, je to bolševický ksindl a měla by strávit ve vězení celý zbytek života.

Závěrečná řeč Polednové ve vykonstruovaném procesu s JUDr. Miladou Horákovou

Polednová v závěrečné řeči v procesu: „Zatímco textilačka Herainová z Kotony Beroun zvyšovala svůj výkon na automatických stavech, aby co nejvíce pomohla budovat naši republiku, obžalovaná Horáková v podzemí dávala dohromady nepřátelské bandy ke zničení naší republiky“.

Polednová je fakt svině!

Ludmila Brožová-Polednová se nepodílela pouze na procesu s JUDr. Miladou Horákovou, ale zúčastnila se jakožto komunistická prokurátorka i dalších zinscenovaných procesů. Počet těchto procesů není vůbec zanedbatelný – jsou jich stovky! Dokonce v jednom z těchto procesů navrhovala trest smrti pro těhotnou ženu, tato těhotná žena však nakonec dostala „pouze“ doživotí, jiný odsouzený neměl takové štěstí a dostal trest smrti :-(. Obdobných procesů, kde padl trest smrti, a kterých se Ludmila Brožová-Polednová zúčastnila bylo opravdu spoustu.

Závěrem

Z případu Polednové je vidět, že komunismus je špatná volba, volba smrti a útlaku. Dnešní Komunistická  strana Čech a Moravy (KSČM) je evidentní  náhražka zločinné Komunistické strany Československa (KSČ), protože má zcela totožnou ideologii a dodnes se neomluvila chyby spáchané v minulosti. Tato absence omluvy znamená, že KSČM souhlasí se zločinnou KSČ. Rozhodně nevolte komunisty! Politických vražd už přeci bylo dost!

Jeden komentář u “Vězenkyně Brožová – Polednová chce k soudu do Štrasburku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *