Trestní oznámení na Martu Semelovou (KSČM)

Marta Semelová je fanatická příznivkyně zločinného komunistického režimu, který před listopadem 89 řádil v Československu jako černá ruka. Doslova modla je pro Semelovou komunistický zločinec Klement Gottwald, Josif Vissarionovič Stalin, Vladimir Iljič Lenin a další komunisté, kteří mají na rukou krev. Marta Semelová není pouze členka Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM), je i poslankyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, předsedkyně klubu KSČM v Zastupitelstvu hlavního města Prahy, předsedkyně Pražské rady KSČM, a také učitelka na prvním stupni základní školy. Semelová je známa obhajobou masových vrahů, totalitních režimů. Díky obhajobě komunistických režimů a masových vrahů je na Semelovou podáno trestní oznámení na Policii ČR.

Semelová v pořadu České televize obhajovala vykonstruované politické procesy. Doslova řekla: „Většina toho se dělalo pro většinu lidí“. Na proces s Miladou Horákovou řekla: „Proces s Horákovou byla smutná událost, ale to je vše. Navíc se ke všemu přiznala“. Redaktor na to odvětil: „Všichni víme, že přiznání bylo vynucené“. Semelová: „O tom silně pochybuju“.

Semelová zpochybnila počty oběti komunistického režimu. Doslova řekla: „Když sleduju, kdo všechno byl údajně obětí režimu, tak to je pomalu víc lidí, než má tato země obyvatel. Ta čísla jsou značně nadsazená.“

Semelová označila politické vězně za kriminálníky. Doslova řekla: „Za politického vězně se považují i lidé, kteří jimi nebyli. Měli za sebou jen obyčejnou kriminální činnost. Někdo mohl být vězněn z politických důvodů, ale není jich tolik, o kolika se mluví.“

Semelová o agentech STB: „Spolupracovník STB pro mě není známka, že by to byl někdo neslušný.“

Atd.

Vzhledem k těmto a dalším výroků podalo sdružení ProtiAlt na Semelovou trestní oznámení…

trestní oznámení

Čeho se Semelová dopustila?

Jde především o zákon č. 40/2009, Hlavu XIII: Trestné činy proti lidskosti, proti míru a válečné trestné činy

§ 403 Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka
Kdo založí, podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, nebo hlásá rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na 1 rok až 5 let.
§ 404 Projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka
Kdo veřejně projevuje sympatie k hnutí uvedenému v § 403 odst. 1, bude potrestán odnětím svobody na 6 měsíců až 3 léta.
§ 405 Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia
Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo jiné zločiny nacistů a komunistů proti lidskosti, bude potrestán odnětím svobody na 6 měsíců až 3 léta.

Díky za Martu Semelovou

Komunistická poslakyně je důkazem toho, že se KSČM neodprostila od své předchůzkyně Komunistické strany Československa (KSČ), která je zákonem č. 198/1993 Sb. označena za zločinnou a zavrženíhodnou organizaci. Pokud se podíváme na předsedu KSČM Vojtěcha Filipa (bývalého udavače STB), tak ten zase obhajuje komunistického diktátora, zakladatele komunistcké genocidy, Vladimira Iljiče Lenina. Viz. článek (a video) Vojtěch Filip: „Lenin byl prodchnut humanismem“. To je ale dobytek!. Komunisté jsou zkrátka pořád stejní. Díky moc za Semelovou, Filipa a další fanatiky obhajující komunistickou zločinnost.

Video: Marta Semelová v Hyde Parku

Nahlásit nefunkční video

Jeden komentář u “Trestní oznámení na Martu Semelovou (KSČM)

  1. programově strašíte lidi komoušema a stejně byli lešpší jak vy pravičáci vy děláte horší zvěrstva a to dnes

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *