Sovětský svaz spolupracoval s nacisty

Víte, že Sovětský svaz aktivně spolupracoval s nacisty? Víte, že stalinův Sovětský svaz patřil do fašistického tábora? Víte, že Norsko bylo napadano za přímé podpory Sovětského svazu? Víte, že sovětští a nacističtí důstojníci diskutovali o vývoji 2. světové války? Víte, že Sovětský svaz byl hlavním dodavatelem zdrojů (potraviny, ropa…) pro nacistické Německo? Víte, že sovětská vláda přesvědčila komunistické strany v Evropě, aby sabotovaly hnutí odporu a podporovaly nacisty? Víte, že Vjačeslav Molotov (blízký spolupracovník J. V. Stalina., spolupachatel Katyňského masakru) v Kremlu prohlásil, že bojovat proti nacistickému režimu je zločin? Víte, že toto prohlášení vyšlo i v tehdejším sovětském tisku? Víte, že se Stalin velmi přátelil s nacisty? Až tak, že nechal emigrující Židy poslat zpátky nacistům! Víte, že se nacistická delegace přijela do Sovětského svazu učit budovat koncentrační tábory?

A víte, že současné Rusko spolupráci Sovětského svazu s nacisty nepopírá?

Jen dodám, že spolupráce Sovětského svazu s nacistickým Německem skončila 22. června 1941. Ten den byl nacisty napaden Sovětský svaz.

Video: Sovětský svaz spolupracoval s nacisty

Nahlásit nefunkční video

3 komentáře u “Sovětský svaz spolupracoval s nacisty

  1. Nesmysl. Sovětský svaz byl neutrální, podobně jako Švédsko, Švýcarsko atd. To znamená, že s oběma stranami i obchodoval, tak jako ostatní neutrální země. Byli to západní „demokraté“, kdo se začal s nacisty paktovat a kdo odmítl politiku společné obrany. I dnes se nepoučitelný Západ paktuje s fašisty na Ukrajině.

  2. co vim zcela presne je to, ze tu nevidim clanek o spolupraci „spojencu“ s nacisty, pises z jedne strany nebo jsi hlupak, ale s pravdepodobnosti blizici se skutecnosti je to u tebe kombinace obojiho

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *