Cinty člena KSČM Tomáše Kotta

Tomáš Kott je člen Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM), který zastává názor, že Václav Havel byl zrádce českého lidu. Kott připomíná období nacistické okupace. Už ale neříká, že to byl právě Sovětský svaz, kdo aktivně spolupracoval s nacisty, více zde.

Rozhodně nechci zpochybňovat zločinnost nacistické ideologie a režimu. Jen podotýkám, že to byl právě Sovětský svaz, kdo páchal ještě větší zvěrstva, než nacisté. Nacisté se učili od masových vrahů – Sovětského svazu (koncentarční tábory, atd.). Nacistická ideologie, stejně jako komunistická, je mimořádně zločinná a nelidská.

Video: Cinty člena KSČM Tomáše Kotta

Nahlásit nefunkční video

2 komentáře u “Cinty člena KSČM Tomáše Kotta

  1. Havel má s tím svým humanitárním bombardováním na svědomí mnohem víc obětí, než všichni komunističtí prezidenti dohromady. Faktem je, že socialismus měl za sebou nejméně mrtvých ze všech režimů v této zemi ve 20. století. Také se nedá popřít, že komunisti nikdy a nikde na světě neodstranili demokratický systém. Vždycky to udělala pravice a jako první se pustila do pronásledování komunistů. Tak jako nyní majdanští fašisté. A kde je Západ s tou svou proklamovanou svobodou a demokracií? Podporuje puč proti svobodným volbám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *