Soudružka Semelová podala trestní oznámení na Mašínovou

Komunistické poslankyně Marta Semelová a Marie Nedvědová (KSČM) podaly trestní oznámení na Zdenu Mašínovou.

Není to tak dlouho, co jsem napsal článek Je komunistka Marta Semelová fanatička?, který obsahuje mj. toto:

Semelová je velkou obdivovatelkou a příznivkyní komunistického prezidenta (a masového vraha) Klementa Gottwalda, který v 50. letech nechal zlikvidovat řadu nevinných občanů, zejména ve vykonstruovaných procesech. Například doktorku Miladu Horákovou, Rudolfa Slánského a řadu dalších lidí. Proces (autentický záznam procesu) s Miladou Horákovou nepovažuje Semelová za neobjektivní. Pro Hospodářské noviny Semelová řekla: Mělo by to být ze všech pohledů. V tomhle záznamu chybí celkový mezinárodní pohled a kontext té doby. To není objektivní. Semelová evidentně obhajuje komunistickou genocidu páchanou v 50. letech!

Pojďme se podívat na Semelovou v akci (video):

Nahlásit nefunkční video

Poslankyně Marta Semelová (KSČM) je bývalou členkou a příznivkyní Komunistické strany Československa (KSČ). KSČ je zákonem o protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu (č. 198/1993 Sb.), z roku 1993, označena za zločinnou a zavrženíhodnou organizaci:

Komunistická strana Československa byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.

Takže, dle mého názoru, KAŽDÝ, kdo byl člen KSČ, je člověk, který je zločinný a zavrženihodný, protože sloužil této zločinné organizaci.

Trestní oznámení na Mašínovou

Zní to neuvěřitelně, jako „pohádka“ o dlouhé drahé limuzíně na Amway semináři, ale kované komunistky Marta Semelová a Marie Nedvědová, podaly trestní oznámení na Zdenu Mašínovou. Zdena Mašínová je sestra bratrů Mašínů – členů protikomuniské skupiny, která se v dobách totality prostřílela do Západního německa.

Pojďme se podívat, co na bratry Mašíny, říká komunista Vojtěch Filip (video):

Nahlásit nefunkční video

Semelové se nelíbí, že Mašínová, na přednášce v říjnu 2011, schvalovala činnost zmíněné protikomunistické skupiny, která bojovala proti zločinnému a zavrženihodnému totalitnímu režimu. Výňatek z trestního oznámení:

Podáváme na Zdenu Mašínovou trestní oznámení pro přečin schvalování trestného činu podle § 365 odst. 1 trestního zákoníku, jehož se dopustila svými výroky na adresu tzv. skupiny bratří Mašínů dne 31. 10. 2011 na Vysoké škole ekonomické v Praze při přednášce Život a boj bratří Mašínů. Tohoto přečinu se dopustí ten, kdo veřejně schvaluje spáchaný zločin nebo kdo veřejně vychvaluje pro zločin jeho pachatele. Podle sdělení tisku hned na začátku přednášky Zdena Mašínová řekla, že činy svých bratrů vždycky podporovala a schvalovala je, přičemž litovala, že se v důsledku svého fyzického postižení nemohla do jejich činnosti přímo zapojit a pomáhat jim. Podle tiskové zprávy dále řekla, že zabíjet komunisty bylo správné. Takováto vyjádření mohou naplnit též skutkovou podstatu přečinu podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod podle § 356 tr. zákoníku, eventuálně i přečinu hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob podle § 355 tr. zákoníku. Přitom členové tzv. skupiny bratří Mašínů se dopouštěli řady činů, které jsou stíhány a odsuzovány v každé společnosti, a to včetně vražd a loupeží.

Co na trestní oznámení říká paní Mašínová?

Paní Mašínové se na toto trestní oznámení těší: „Už jsem o tom slyšela a hrozně se na to těším. Obzvlášť u paní Semelové mě to potěšilo vzhledem k její pověsti„. Je vidět, že se paní Mašínová Růdých zrůd nebojí, a to je dobře.

Toto trestní oznámení je sebedestrukce!

Toto trestní oznámení považuji za velkou sebedestrukci, rozhodně uškodí udavačským komunistkám, které podaly trestní oznámení, tak i celé Komunistické straně Čech a Moravy, a to je dobře 🙂 Už vidím, jak policie případ odloží.

3 komentáře u “Soudružka Semelová podala trestní oznámení na Mašínovou

 1. No Mašínová je sestra bestiálních vrahů, takže bych jí odpustil, že je má i přesto ráda. A že se trochu zbláznila a vraždění je jí sympatické, když jsou pachatelé bráchové, to prostě psychicky se někdy stane. Na příbuzné, co jsou vrazi a lupiči a neudělali nám nic zlého a vraždili jen cizí syny a otce, se vždycky díváme líp. 😎

 2. Breviková:

  Jenže je potřeba připomenout, že v té době zločinná KSČ vyvražďovala lidi, viz. vykonstruované politické procesy… V Československu nebyl demokratický řád, ale totalitní. V podstatě se jednalo o válečný stav.

  Vzhledem k výše uvedenému, bylo v pořádku, že docházelo i k ozbrojenému odporu. Pouze zbabělec a lhostejný člověk se nevzepře zrůdnosti, systematickému vyvražďování obyvatelstva…

  Podívejme se, co říká LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD:

  Článek 23
  Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

  A nyní se podívejme co říká Všeobecná deklarace lidských práv (1948):

  -Každý má právo opustit kteroukoli zemi, i svou vlastní.

  -Každý má právo vyhledat si před pronásledováním útočiště v jiných zemích a požívat tam azylu.

  NETVAŘME SE, ŽE KOMUNISMUS NEZABÍJEL NEVINNÉ LIDI!

 3. Jestli těm lidem z toho prvního videa nelíbí v kapitalismu, tak ať si zajedou do severní Koree. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *