Sklik a neschválení internetových stránek

Sklik je reklamní systém od společnosti Seznam.cz, a.s. Postupně zkouším různé reklamní systémy, Affiliate programy. Podle mojich zkušeností má nepřísnější podmínky Google AdSense. Nejbenevolentnější je Etarget. Ten můžete umístit i na nejkontroverznější internetové projekty. Ovšem cena za proklik je minimální. Nyní zkouším Sklik. Hned na začátek jsem byl nemile překvapen neschválením některých webových stránek. Z devíti stránek mi jich pracovník Skliku nechválil celých pět. A to se rozhodně nejedná o kontrovezní stránky (např. videa z YoTube). No, Czblog schválen byl, takže uvidím, jak to s Sklikem půjde. Už má vyděláno 60 korun 🙂

Sklik

2 komentáře u “Sklik a neschválení internetových stránek

  1. O tom jsem taky, slysel zatim jsem to nezkousel. Jedna se o umisteni reklam na svuj web, plati se za proklik nebo i za zobrazovani ? Jaka byva cena za proklik ? Znamy znameho v tom taky dela jako spravce, snazi se odhalt falesne klikace/booty. Jde to celkem dobre ale databaze jsou obrovske a chvilku to trva. Kontroverzni stranku si lzepredstavovat ruzne, nekderi zkopirujou par stranek nalezenych z internetu nebo tam maji obsah pro dospele (nerikam ze ty). Nekdo bere za kontroverzni stranku i politicke tema, coz je spatne. To uz pak naddrzuje svym polickym zajmum az moc, coz je chyba (napr. distributor Amway by tento web neschvalil :.) Nicmene dobre ze nekdo tu *** Amway uvadi na pravou miru, taky jsem jim nalitl pred 10 lety a je videt, ze se moc nezmenili).

  2. HonzaN:

    Platí za proklik. Neprovozuju stránku s obsahem pro dospělé. Sklik neschválil ani jeden proxy server, což Adsense schvaluje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *