Rozhovor s Josefem Mašínem

Komunismus v Československu byl zločinný režim, který zabíjel lidi, žalářoval je, zakazoval jim vycestovat do zahraničí… To se pochopitelně nelíbilo některým lidem… například bratrům Mašínům (Ctirad Mašín a Josef Mašín) a dalším členům protikomunistické skupiny, která v letech 1951 – 1953 operovala v Československu. V roce 1953 se skupina rozhodla emigrovat do Západního Berlína. To se ale podařilo pouze bratrům Mašínům a Milanovi Paumerovi. Václav Švéda a Zbyněk Janata byli komunistickým režimem dopadeni a následně popraveni.
Bratrům Mašínům je vytýkáno, že při jejich protikomunistické činnosti bylo zmařeno několik životů. Jenže já se ale ptám: Víte kolik lidí zabil komunistický režim? Je potřeba si uvědomit, že v té době byla válka (s občany vlastní země) a šlo o život, a pokud jde člověku o život, tak dělá zoufalé činy.

Z mého pohledu jsou bratři Mašínové, a další členové  tehdejší protikomunistické skupiny, hrdinové. Žadní připosranci, jako vetšina tehdejších i současných Čechů.

Pojďme se podívat na rozhovor s Josefem Mašínem, který odmítá přicestovat do Česka, protože se mu nelíbí, že v České republice existují komunistické strany (KSČ, KSČM), komunistické zákony…

Video: Rozhovor s Josefem Mašínem

Nahlásit nefunkční video

Jeden komentář u “Rozhovor s Josefem Mašínem

  1. je kalouskonáboženská mafie může obhajovat obyčejné vrahy a ještě je vyznamenat nejvyším vyznamenáním ,nejsem pro komouše ale doufám že tato zločinecká uskupení pravičáků nebude protestovat až podle jejich vzoru vezmou občané jenž přes 27let okrádá tato mafie vezmou zákon do svých rukou ,už se to blíží mílovými kroky uvydíme na co se budou vymlouvat potom pak pochopí že jejich moc a peníze ji budou k ničemu ❗

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *