Push-up slipy pro muže

Ženy si již dávno zvětšují své poprsí. Pánové, chcete zvýraznit své mužství? Kupte si push-up slipy, boxerky, které opticky zvětší vaše mužství!

Ženy nosí podsprsenky s push-up efektem, čímž si zvětšují velikost svých ňader. Cílem push-up efektu u žen je zpevnit a vytvarovat ňadra. Chorvatský módní návrhář Roland Lodoli navrhl pánské spodní prádlo s push-up efektem – push-up slipy. Cílem push-up efektu je zpevnění, vytvarování, zvětšení pánského přirození – penisu. Nevyrábějí se pouze push-up slipy a push-up boxerky, ale také push-up plavky. Push-up plavky pánové ocení, zejména tehdy, když je v bazénu hodně studená voda :-). V současnosti je pánské spodní prádlo s push-up efektem módním hitem.

Jak push-up slipy fungují?

Push-up slipy fungují stejně jako dámské podsprsenky s push-up efektem. Push-up efekt u pánských slipů vytváří našitá kapsička, do které se vkládá výplň, která naprosto splyne s penisem a vytvaruje ho. Tato výplň je navíc pro značnou část mužů velice příjemná při nošení.

Při nošení push-up slipů mužům rozhodně stoupne sebevědomí. Push-up spodní prádlo má samé výhody, jedinou nevýhodou je pouze vyšší cena. Pořád to ale vyjde levněji než chirurgické prodlužování penisu.

Push-up slipy pro muže

6 komentářů u “Push-up slipy pro muže

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *