Lidi jsou dnes samá přetvářka a zcela ignorují zločiny komunismu!

Znám dlouhodobě jednoho člověka – zemědělce, který má komunistické smýšlení, je zastáncem totalitního komunistického systému, který zde byl před sametovou revolucí. Bohužel, ale takových lidí je v Česku poměrně dost. Ten člověk dokáže celé hodiny hovořit o tom, jak bylo bezvadně před sametovou revolucí. Jak se měl dobře. Jak dnešní doba nestojí za nic. Konverzace s ním je něco děsnýho. Alespoň z mého hlediska. Bohužel, situace je taková, že on dokáže „nakazit“ i své okolí. Celá skupina chlapů potom diskutuje hodiny o hovadině zvané komunismus. Tento člověk, a další, zcela ignorují zločiny komunismu, což považuji přinejmenším za egoistické. Zločiny komunismu – to je právě to, co je nejvíc negativní na komunismu. Z mého pohledu je nejdůležitější lidský život. Pro jiné lidi – příznivce komunistické politiky, bohužel ne. Ty lidí myslí předeším sami na sebe!

Dá se říct, že „obdivuji“ fanatickou Jiřinu Švorcovou, herečku a bolševickou političku, která je celoživotní přívrženkyní komunismu. Švorcová má své přesvědčení a stojí si za ním. A tak to má být.

Co byl z mého pohledu komunismus? Pokud to vezmu z finanční stránky, tak především drahé a nekvalitní potraviny, drahá elektronika, automobily. Pokud to vezmu z lidského hlediska, tak je to především nesmyslné pronásledování a terorizování lidí STB, zcela zbytečně zmaření lidské osudy a životy. Komustické zřízení jsem nikdy nepodporoval a nikdy podporovat nebudu. Je velice smutné, že i dnes, v plně demokratickém státě, existuje komunistická politická strana – Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM), která je ztransformovaná ze zločinné Komunistické strany Československa (KSČ). KSČM má zcela totožnou ideologii jako KSČ, to je přinejmenším smutné. A ještě smutnější je to, že KSČM má poměrně významnou část voličů. Ach jo, lidi …

Ale proč jsem hlavně napsal tento článek? Především, protože zmíněný člověk kandiduje za Občanskou demokratickou stranu (ODS), z čehož jsem opravdu velice znechucen. Co dělat? Já volil jasnou cestu – řekl jsem mu to. Bohužel, to ale bylo k ničemu – odmítá se o tom bavit. Podle mého názoru se jedná o „převlékání kabátů“ a vypočítavost, což je v našem státě na denním pořádku 🙁 Pořádně si promyslete koho budete volit! Já vím přesně koho volit nebudu …

Děkuji za pozornost.

Jeden komentář u “Lidi jsou dnes samá přetvářka a zcela ignorují zločiny komunismu!

  1. Zdravím.
    Děkuji ti za tento článek, jsem rád že je více lidí s vlastním názorem, a ne s tím co „slyšely“ od dědy či rodičů (mléko za 2 Kčs, atd). A nevím zdali je výsledek voleb dán chabou znalostí dějin nebo prospěchářstvím, ale určitě je to smutné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *