Programy na úpravu fotek ke stažení zdarma

PhotoScape je kvalitní program nejen na úpravu fotek zdarma. Pomocí programu PhotoScape lze prohlížet, upravovat fotografie a obrázky. Obrázek nebo fotku můžete oříznout, přidat objekt (napsat text, balón, symbol, kresbu, tvář, makeup, srdce, číslo, logo, ilustraci…), udělat úpravu barev, změnu rozměru, odstraněnit efekt červených očí, odstranit chyby na fotce, vytvořit do zadané časti fotky nebo obrázku mozaiku, zrnění atd.  Programem také můžete sloučit všechny fotky do jedné nebo rozdělit fotky. PhotoScape také nabízí možnost vytváření animovaných gifů a screenshotů obrazovky. Fotku či obrázek si samozřejmě můžete vytisknout.

PhotoScape je dodáván zcela zdarma, je kompletně v češtině a je plně kompatibilní s operačními systémy Windows XP, Windows Vista, Windows 7.

Stahuj (download) zde: http://www.photoscape.org/ps/main/download.php (skopírujte link a vložte do prohlížeče)

Programy na úpravu fotek ke stažení zdarma

Paint.NET je program k úpravě grafiky, např. fotek a obrázků. Program umí pracovat s vrstvami, do obrázku či fotky můžete vložit zajímavé 3D efekty (rozostření, deformace, šum, olejomalba…), dále programem můžete provědět úpravu barev (kontrast, sytost…), provést změnu velikosti, otočit a překlopit obrázky, psát do obrázku text, odstraněnit efekt červených očí a jiné .

Paint.NET má jednu podmínku – je potřeba provést instalaci .NET Framework, jinak program nebude pracovat. Program je dodáván zcela zdarma, je plně kompatibilní s operačními systémy Windows XP, Windows Vista, Windows 7.

Paint.NET ke stažení zdarma – http://www.dotpdn.com/files/Paint.NET.3.5.4.Install.zip (skopírujte link a vložte do prohlížeče)

Download balík – Paint.NET, NET Framework, čeština – http://www.uloz.to/5085136/paint.net-uprava-fotek.zip (skopírujte link a vložte do prohlížeče)

Programy na úpravu fotek ke stažení zdarma

Nefunguje download? Kontaktujte Admina a on to spraví 🙂

42 komentářů u “Programy na úpravu fotek ke stažení zdarma

 1. no boože to je těžký prostě si stáhni to první v náhodných článkách a je to 😯 😯 😯 😯 😯

 2. Kááámča: klikni na „Stahuj zdarma PhotoScape“, nebo „Download balík – Paint.NET, NET Framework, čeština“ 🙂

 3. Mám to stáhlí, ale nejde mi to otevřít v pc, píšou mi to něco anglicky :/ 🙄 😥

 4. ahujky prosím vás nemá někdo náký návody na tenhle prográmek? kdyžtak jsem na emailu dík moc 😀 😛

 5. Mno ještě nwm jestli mi to jde stáhnout páč můj bratr je pryč a já nejsem Administrátor na tomhle počítači a on to má zaheslovaný ale pak dám vědět jak to dopadlo
  P.S.: Stahuji si Paint.NET

 6. nevíte někdo nějaky program kde b jsem mohla skust jaky melir by byl lepsi …. nemuzu si na zadny vzpomenout diky ..:( 😥 😥 😥 😥 😥

 7. Mám to stáhnutý ale nejde mi to česky 🙁 ( stáhla jsem si Paint.Net) jak si to mám nastavit česky 😐

 8. PhotoScape je prý kompletně v češtině…………..? Staženo v aj,kde tedy mohu nastavit češtinu?

 9. stejně jako Download balík – Paint.NET, NET Framework, čeština.Obojí jsme stáhla již podruhé,dle instrukcí nacpala čj,restartovala pc a ničeva,tak kde je problém?Ani v helpu neni čj jak odkazovali instrukce pro vklad češtiny

 10. Anela:

  Paint.NET – návod na instalaci češtiny je v balíku „cestina“:

  Znovu upozorňuji – v PC musíte mít nejdříve nainstalován .NET Framework 2.0
  – nainstalujte správnou verzi Paint.NET a ukončete program (pokud máte nainstalovanou nějakou dřívější verzi, můžete s výhodou instalovat z menu přes automatickou aktualizaci, která provede i odinstalaci předchozí verze)
  – do složky Paint.NET nakopírujte soubor PaintDotNet.Strings.3.CS.resources (standardně do složky C:\Program Files\Paint.NET)
  – spusťte program – nebude-li česky, v nabídce Help – Language zvolte Czech (čeština by se ale měla detekovat automaticky)

  Admin: Nyní jsem to zkoušel a funguje to!

  ————–

  Stáhnul jsem si PhotoScape z Brothersoft.com, naistaloval – program pracuje česky.

  Nastavení češtiny:

 11. jezis lidi jsou tam dost citelne napsane adresy kde to stahnout… je tam aj adresa na ulozto.cz kde to stahnes. a trva to 3 min.z te adresy to mam ja … 😐 😛 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

 12. Jsem toho názoru, že úprava fotek stojí mnoho úsilí a mnohdy se stejně požadovaný odstín, tzv.“nevychytá“. Podívejte se sem na nádheru barev, tónů a kompozic 💡

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *